Як налаштувати Amazon Echo

Вітаємо з першим розумним динаміком Amazon Echo і вітаємо вас у новому захоплюючому світі блискавичної автоматизації, потокової передачі музики, потужної домашньої безпеки, вражаючих можливостей пошукової системи та засобів для спілкування з друзями та родиною.

З такою кількістю функцій і таким великим потенціалом, не дивно, що розумний динамік Amazon шанується серед розумних прийомників будинків та аудіофілів. Однак не надто роздумуйтеся над можливостями. Перш за все: давайте підготуємо ваше Ехо.

Ось посібник, як це зробити.

Крок 1: Завантажте програму Alexa

Безкоштовний додаток Alexa обов’язково потрібно мати, якщо ви є власником Amazon Echo або Echo Dot. Завантажте програму на будь-який смартфон або планшет із iOS 11.0 або новішої версії, Android 6.0 або новішої версії або Fire OS 5.3.3 або новішої версії. Завантажуєте програму на комп’ютер? Переконайтеся, що ви підключені до Wi-Fi, а потім відвідайте веб-сайт Amazon Alexa.

Крок 2: Підключіть Echo

Це, мабуть, найпростіший крок у всьому процесі, оскільки для Echo не потрібні батареї. Просто підключіть адаптер живлення, що входить до комплекту, безпосередньо до Echo, а потім підключіть штекер до розетки. Коли світлове кільце стає синім, це означає, що живлення підключено. Потім зачекайте, поки він не стане помаранчевим, оскільки це знак того, що Alexa готується вас привітати. Після цього ви почуєте голос Alexa, який повідомляє, що пристрій готовий до налаштування.

Крок 3: Підключіть Echo до Wi-Fi через програму

Далі вам потрібно буде підключити пристрій Echo до домашньої мережі Wi-Fi. Останні версії Echo повинні вести вас через цей процес. Однак якщо ви застрягли, просто відкрийте програму Alexa і шукайте у доступних мережах, поки не знайдете свою. Якщо у вас кілька пристроїв Echo, перейдіть до Пристрої , а потім клацніть піктограму для Ехо та Алекса у верхній каруселі та виберіть пристрій Alexa. Під заголовком Бездротові ви зможете побачити стан мережевого з’єднання Wi-Fi.

Після підключення ви можете зберегти свій пароль Wi-Fi на Amazon, що полегшує підключення до розумних домашніх пристроїв. Ви також можете налаштувати новий пристрій Alexa в тій же мережі, якщо ви вирішите придбати більше колонок Echo для інших кімнат. Ви також можете вибрати, як підключити Echo до загальнодоступної мережі, хоча пароль не буде збережений на Amazon.

Крок 4: Почніть спілкуватися з Alexa

Для початку вимовіть слово пробудження, яке за замовчуванням є «Alexa». Якщо в будинку вже є хтось на ім’я Алекса, Алексіс або подібний, ви можете змінити слово пробудження на інше. Просто скажіть «Ехо», «Алекса, змініть слово пробудження».

Ви також можете змінити слово пробудження вручну, відкривши програму Alexa, натиснувши Hельп&Fзворотний зв'язокта вибравши Cповісити слово Wake. В даний час ви можете змінити ехо, щоб відповісти на “Ехо”, “Амазонка” або “Комп’ютер”. Немає жодної інформації про те, коли Amazon дозволить вам налаштувати Alexa та назвати її іменем на ваш вибір.

Крок 5: Почніть використовувати ваш Echo

Вітаємо, ваш Amazon Echo налаштований і готовий до використання! Щоб переконатися, що все працює належним чином, ви можете провести простий тест, спробувавши кілька основних команд. Наприклад, скажіть слово пробудження та "Привіт". Якщо ваш Echo налаштовано належним чином, Alexa повинна відповісти простим привітанням у відповідь. У меню програми Alexa ви побачите два розділи, що називаються Навички та ігри і Що спробувати. Це обидва чудові способи побачити, на що здатна Alexa.

Навички можуть допомогти вам налаштувати Alexa, надавши їй певні здібності - уявіть їх як міні-програми багатьох різних творців, які ви можете використовувати для розваг, організації, новин та багато іншого.

Ви можете почати використовувати пристрій Echo для ряду завдань. Ви можете складати списки справ, дізнаватись погоду, перевіряти стан дорожнього руху, телефонувати своїм друзям, надсилати текстові повідомлення сім’ї або передавати подкасти за допомогою простих голосових команд. Ви також можете розширити свою цифрову мережу, підключивши розумні домашні пристрої. Все, від лампочок, що змінюють колір, до домашніх камер охорони може спілкуватися з вашим Echo. Alexa має тисячі важливих та не дуже важливих навичок, які ви також можете додати. Ознайомтеся з деякими найкориснішими речами, які вам може допомогти Amazon Echo.

Крок 6 (необов’язково): Підключіть розумні домашні пристрої або зовнішній динамік

Alexa Smart Devices

Зайдіть в меню додатка Alexa на підключеному смартфоні чи планшеті. Виберіть Пристрої на вкладці (на цьому етапі Alexa може показати вам оголошення, з якого ви можете вийти). Клацніть знак + у верхньому правому куті програми, а потім Додати пристрій . Тут ви можете вибрати пристрій, який ви хочете підключити, зі списку. Якщо ви не можете знайти правильний, ви захочете торкнутися Інший .

У цьому режимі Alexa спробує знайти будь-які смартфони поблизу, з якими можна поєднатися. Ви також можете тут організувати аксесуари за групами та створити більш складні сцени, де одночасно взаємодіє кілька пристроїв. Ознайомтеся з нашим дописом про процедури, щоб отримати додаткову інформацію та поради щодо налаштування цих взаємодій.

Щоб переконатися, що ви отримуєте першокласний досвід прослуховування, коли ви перериваєте музику або слухаєте аудіокниги, розгляньте можливість підключення зовнішнього динаміка до пристрою Echo. Для найкращих результатів виберіть, зокрема, колонку Bluetooth, сумісну з пристроями Echo. Майте на увазі, що ваш Echo одночасно може підключатися лише до одного пристрою Bluetooth. Якщо вже є пристрій, утворений у пару з вашим Echo, вам потрібно буде спершу скасувати його синхронізацію. Потім ви можете пройти процес налаштування за допомогою нового аксесуара. Однак інші розумні домашні пристрої не підключаються через Bluetooth, тому вони залишаються на зв'язку. Одним із прикладів є камера домашньої безпеки, яка використовує з’єднання Wi-Fi для спілкування з вашим Echo.

Хочете придбати інший розумний динамік? Ознайомтеся з нашими прогнозами цін на пропозиції Amazon Echo на прем’єрний день 2020 року.

Останні повідомлення