10 загальних проблем Galaxy S8 та способи їх усунення

Немає сумнівів у тому, що привабливі криві, сильна потужність та спокусливі особливості Samsung Galaxy S8 стали популярними. Це чудовий смартфон, але він також дорогий, тобто ви маєте повне право сподіватися, що він справно працюватиме нестандартно. На жаль, однак технічні зачеплення є реальністю для кожного пристрою. Ми слухали відгуки користувачів і склали список типових проблем Galaxy S8 із порадами, як їх обійти чи виправити.

Однак однією проблемою, яку ви точно не хочете мати, є вм'ятина в рамі або тріщина на цьому чудовому вигнутому екрані. Ось чому інвестувати в один з найкращих футлярів Galaxy S8 або S8 Plus - це розумний крок.

Збій: Не вдається знайти зображення, збережені в додатку Google

Знімок екрана дозволу програми Google Galaxy S8 GoogleЗнімок екрана дозволів на зберігання додатків Google Galaxy S8 GoogleЗнімок екрана колекції Google Galaxy S8 Google

На форумі Android Central є велика тема про те, що люди не можуть знайти зображення, які вони завантажили на свій Galaxy S8 із програми Google.

Можливі виправлення:

 • Перше, що потрібно зробити, це заглянути в Мої файли і торкніться Завантаження.
 • Це може бути тому, що ви не дали дозволу на зберігання додатків Google. Ви можете змінити це, перейшовши до Налаштування> Програми> Google >Дозволи і перемикання на Зберігання дозволу. Зображення, які ви зберігаєте відтепер, відображатимуться в Завантаження папку.
 • Можливо, ви зможете знайти раніше завантажені зображення, відкривши програму Google, торкнувшись Більше унизу ліворуч, а потім Колекції.

Випуск: Волога в зарядному порту

Ми бачили теми про те, як люди отримують повідомлення про "вологість у зарядному порту", яке не зникає на їхніх S8 та S8 Plus на форумі розробників XDA та форумі підтримки Samsung. Це захід безпеки, який призначений для запобігання ризику удару або пошкодження телефону, коли зарядний порт є вологим, але, схоже, він може неправильно застрягти.

Потенційні виправлення:

 • Потрясіть ваш S8. Ретельно просушіть телефон і залиште зануреним у миску з непровареним рисом на ніч.
 • Переконайтеся, що ви використовуєте офіційний кабель та адаптер живлення, що постачаються разом із телефоном.
 • Якщо ви впевнені, що він сухий, спробуйте повністю вимкнути телефон, утримуючи кнопку живлення, а потім натискаючи Вимкніть живлення. Підключіть зарядний пристрій, коли S8 все ще вимкнено, а потім увімкніть його знову.
 • Ви можете спробувати очистити свої порти S8 ватним тампоном і спиртом.
 • В крайньому випадку варто зробити резервну копію всього і відновити заводські налаштування вашого S8, оскільки служба підтримки Samsung попросить вас все-таки спробувати це. Однак деякі люди, які пробували цей звіт, містять лише тимчасове виправлення.
 • Останній варіант - зв’язатися з компанією Samsung щодо ремонту чи заміни.

Вирішення проблеми:

 • Замість цього використовуйте бездротову зарядну панель. Бездротова зарядка все одно працюватиме чудово.

Збій: значки значків програми не працюють

Знімок екрана налаштувань значків значка програми Samsung Galaxy S8Знімок екрана налаштувань сповіщень програми Samsung Galaxy S8Знімок екрана налаштувань доступу до сповіщень Samsung Galaxy S8

Деякі люди виявили, що значки піктограм програми, що вказують на нове повідомлення чи інше сповіщення в програмі, перестали працювати для них. Про це є тема на форумі Android Central. На щастя, виправлення повинно бути досить простим.

Потенційні рішення:

 • Йти до Налаштування> Сповіщення і переконайтесь Значки додатків увімкнено. Якщо так, прокрутіть вниз і перевірте окремі програми, щоб переконатися, що ті, від яких ви хочете отримувати сповіщення, не вимикаються.
 • Спробуйте піти Налаштування> Програми> Меню (три крапки вгорі праворуч)> Спеціальний доступ> Доступ до сповіщень> Samsung DeX Home і переконайтеся, що його ввімкнено.
 • Якщо ви використовуєте інший запуск, він може не підтримувати значки значків програми. Якщо ви використовуєте Nova Launcher, встановіть таку програму, як Notifyer, щоб використовувати її.

Проблема: Термін служби батареї низький

Знімок екрана налаштувань економії енергії на Samsung Galaxy S8Знімок екрана налаштувань роздільної здатності екрану на Samsung Galaxy S8Знімок екрана налаштувань дзвінків Wi-Fi на Samsung Galaxy S8

Досить багато власників S8 скаржаться на низький час автономної роботи на форумі розробників XDA, особливо після отримання оновлення до Android 8.0 Oreo. Є кілька різних речей, які ви можете спробувати полегшити цю проблему.

Вирішення проблем:

 • Якщо ви зайдете в Налаштування> Догляд за пристроєм> Акумулятор> Режим живлення, тоді ви можете ввімкнути режим енергозбереження, хоча це обмежить продуктивність і вимкне деякі функції.
 • Слід також заглянутиНалаштування> Догляд за пристроєм> Акумулятор для енергоємних програм і подумайте про їх видалення.
 • Якщо ви підете до Налаштування> Дисплей, Ви можете встановити нижчу роздільну здатність та яскравість екрану, щоб заощадити батарею.
 • Ви можете подумати про те, щоб зачепити один із найкращих портативних зарядних пристроїв, який можна носити з собою.
 • Відкрийте програму Телефон і торкніться меню (три крапки вгорі праворуч), а потім Налаштування і прокрутіть вниз до Виклики через Wi-Fi. Вимкніть його та перевірте, чи це допомагає.
 • Якщо ви використовуєте карту microSD, спробуйте вийняти її та перевірити, чи покращиться час автономної роботи. Якщо це сталося, створіть резервну копію вмісту, переформатуйте картку та протестуйте її знову в телефоні - можливо, це був пошкоджений файл або проблема на картці.
 • Ви можете спробувати обмежити фонові дані через Налаштування> З'єднання> Використання даних> Заощадження даних.

Потенційні виправлення:

 • Спробуйте стерти розділ кешу. Почніть з вимкнення S8 або S8 Plus. Утримуйте клавіші збільшення гучності та Bixby, потім також натисніть і утримуйте кнопку живлення. Коли ви побачите логотип Android на екрані, ви можете відпустити. Завантажиться меню відновлення Android, і ви можете за допомогою кнопки зменшення гучності виділити стерти кеш розділ а потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його. Виділити так за допомогою зменшення гучності, а потім живлення, щоб знову вибрати. Закінчивши, натисніть кнопку живлення, щоб вибрати Перезавантажте систему зараз.
 • Ваш останній засіб - це відновлення заводських налаштувань, яке повністю витріть телефон. Це означає, що вам доведеться налаштувати все знову з нуля. Спершу створіть резервну копію всього, що хочете зберегти, а потім перейдіть до Налаштування> Резервне копіювання та скидання> Скидання заводських налаштувань, потім натисніть Скинути налаштування пристрою, і, нарешті Стерти все. Коли перезавантаження S8 встановить його як новий, не відновлюйте попередню резервну копію.

Випуск: Затримка на головному екрані

Усі пристрої Samsung - включаючи Galaxy S8 - мають спеціальний користувальницький інтерфейс поверх Android. Повідомлялося, що навіть під час роботи на потужному апаратному забезпеченні S8 інтерфейс може іноді спричиняти певні затримки, особливо при використанні домашньої панелі запуску. Якщо у вас на вашому пристрої виникають такі проблеми, Samsung надала виправлення, яке може допомогти.

Потенційне рішення:

 • Переконайтеся, що ви оновили останню версію Android. Ви можете перевірити це, заглянувши Налаштування> Оновлення програмного забезпечення> Завантажити та встановити. Samsung випустив оновлення, спеціально розроблене для полегшення заїкання, яке виникає при проведенні пальцем вгору та вниз, щоб відкрити та закрити ящик програми. Також сказано, що це покращує можливість читання тексту піктограм на білих шпалерах.

Вирішення проблем:

 • Ви завжди можете спробувати інший запуск. У нас є список найкращих запускових систем Android, щоб дати вам кілька ідей.
 • Якщо у вас встановлено програму перепризначення Bixby, спробуйте видалити її та протестувати ще раз.

Проблема: Випадкові перезавантаження

Ми бачили кілька звітів власників S8 та S8 Plus, які страждають від проблеми із випадковим перезавантаженням. На форумі розробників XDA та форумі Android Central є цілий ряд тем, зосереджених навколо цієї проблеми. Для багатьох людей S8 або S8 Plus перезапускається, здавалося б, навмання. Це може траплятися нечасто або траплятися кілька разів на день. Є кілька речей, які варто спробувати розібратися, чи можете ви вирішити цю проблему.

Потенційні рішення:

 • Переконайтесь, що ваше програмне забезпечення оновлене. Вам буде запропоновано оновити, як тільки з’явиться нове програмне забезпечення, якщо ви під’єднані до Wi-Fi, але ви також можете заглянути в Налаштування> Оновлення програмного забезпечення> Завантажити та встановити.
 • Ми рекомендуємо спочатку стерти розділ кеш-пам'яті, оскільки це не призведе до видалення будь-яких ваших особистих даних. Щоб спробувати, вимкніть S8 або S8 Plus. Утримуйте клавіші збільшення гучності та Bixby, потім також натисніть і утримуйте кнопку живлення. Коли ви побачите логотип Android на екрані, ви можете відпустити. Завантажиться меню відновлення Android, і ви можете за допомогою кнопки зменшення гучності виділити стерти кеш розділ а потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його. Виділити так із зменшенням гучності, а потім живленням, щоб знову вибрати. Завершивши, натисніть кнопку живлення, щоб вибрати Перезавантажте систему зараз.
 • Якщо у вас є карта microSD у вашому Galaxy S8 або S8 Plus, спробуйте видалити її. Перевірте, чи вирішено проблему перезавантаження. Можливо, вам захочеться створити резервну копію вмісту вашої картки, а потім переформатувати її, перш ніж спробувати знову у своєму S8.
 • Безпечний режим дозволяє запускати пристрій без сторонніх програм, тому ви можете перевірити, чи не викликає програма перезавантаження. Щоб спробувати, вимкніть S8, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення, доки не побачите логотип Samsung, а потім відпустіть живлення та натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності. Тримайте, доки телефон повністю не запуститься, і ви побачите Безпечний режим у нижньому лівому куті. Якщо перезавантаження не буде, то справа буде в тому, щоб з’ясувати, які програми є проблемними. Ви можете видалити по одному або спробувати відновити заводські налаштування.
 • Незважаючи на те, що це працювало не у всіх, скидання налаштувань заводських налаштувань справді спрацювало у деяких людей. Якщо ви хочете спробувати, спочатку створіть резервну копію всього і вимкніть S8 або S8 Plus. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та Bixby, потім також натисніть і утримуйте кнопку живлення. Ви можете відпустити, коли відчуєте, що телефон вібрує. За допомогою кнопки зменшення гучності виділіть видалити дані / скидання налаштувань параметр і кнопку живлення, щоб вибрати його, а потім виділіть так зі зменшенням гучності та виберіть із живленням. Коли це буде зроблено, виділіть Перезавантажте систему зараз і використовуйте Power, щоб вибрати його. Ми рекомендуємо встановити телефон як новий, щоб перевірити, чи вирішено проблему з перезавантаженням. Не відновлюйте резервні копії. Якщо це, здається, працює, ви можете спробувати відновити потроху за раз. Можливо, починайте з контактів, а потім рухайтеся далі, якщо проблема з перезавантаженням не з’явиться. Можливо, найкраще встановлювати програми вручну, а не відновлювати їх.
 • Якщо ви відновили заводські налаштування вашого S8 або S8 Plus і уникнули відновлення резервних копій, але перезавантаження все ще зберігається, ми пропонуємо зв’язатися із Samsung, вашим оператором або продавцем і запитати про заміну слухавки.

Проблема: Бездротове заряджання призупинено або не працює

Досить багато людей стикалися з проблемами бездротової зарядки на своїх Galaxy S8 або S8 Plus, про що йшлося на форумі розробників XDA. Хтось отримує повідомлення про призупинення бездротової зарядки, хтось не може змусити швидку зарядку спрацювати, хтось виявляє, що телефон стає дуже гарячим, а інші мають проблеми з тим, щоб бездротова зарядка взагалі працювала.

Потенційні рішення:

 • Якщо ви використовуєте захисний футляр, спробуйте зняти його та перевірити, чи не має значення це. У деяких випадках бездротова зарядка працюватиме чудово, але часто телефон набагато тепліше.
 • Також варто поекспериментувати з позиціонуванням вашого S8 або S8 Plus. Навіть якщо ви зупините свій вибір на одному з найкращих бездротових зарядних пристроїв, вам може здатися, що він працює краще, якщо повернути телефон убік або пересунути його для кращого з’єднання.
 • Спробуйте змінити кабель і настінний зарядний пристрій, яким ви користуєтесь. Швидка бездротова зарядка, мабуть, не працює з багатьма сторонніми аксесуарами. Якщо ви використовуєте швидку бездротову зарядну платформу Samsung із кабельним та настінним зарядним пристроєм, що входить до комплекту S8, це має спрацювати.
 • Якщо ваш сторонній бездротовий зарядний пристрій постійно робить паузу і не заряджається швидко, спробуйте змінити настінний зарядний пристрій або адаптер живлення, який ви використовуєте з ним. Ви повинні мати змогу змусити його працювати на звичайних швидкостях бездротової зарядки, вимкнувши адаптер швидкого бездротового заряджання та використовуючи замість нього стандартний.
 • Якщо ви використовуєте розетку, спробуйте підключити її безпосередньо до стіни. Також варто протестувати з кількома розетками, щоб виключити це.

Досада: дисплей червоного тону

Було кілька повідомлень, спочатку з Південної Кореї, про дисплеї S8 і S8 Plus з червоним тоном. Здається, це проблема для багатьох людей у ​​цій довгій темі на форумі розробників XDA. Деякі мають слабо-червоний колір по краях, інші повідомляють про рожевий відтінок на всьому білому. Це може бути помітніше, якщо ви розглядаєте екран під кутом.

Потенційні рішення:

 • Samsung випустив патч для вирішення цієї проблеми. Якщо у вас його ще немає, зареєструйтесь Налаштування> Оновлення програмного забезпечення> Завантажити та встановити.
 • Ви можете налаштувати баланс кольорів самостійно, перейшовши до Налаштування> Дисплейпотім прокрутіть вниз і виберіть Покращення видимості> Регулювання кольору.
 • Деякі люди повідомляють, що вони набагато щасливіші після обміну свого S8 або S8 Plus на новий телефон. Іноді існують відмінності у виробництві різних партій телефонів. Якщо це вас справді турбує, можливо, варто зв’язатися з компанією Samsung, вашим оператором або продавцем та попросити про заміну.

Збій: Wi-Fi відключається або сповільнюється

Деякі люди намагаються забезпечити належну роботу Wi-Fi у деяких мережах за допомогою своїх S8 або S8 Plus, про що свідчать теми в розробниках XDA та Android Central. Спочатку він може підключатися і працювати з хорошою швидкістю, але через деякий час він незрозумілим чином відключається або сповільнюється.

Потенційні рішення:

 • Завжди починайте з простої перезавантаження маршрутизатора та телефону.
 • Йти до Налаштування> З'єднання> Wi-Fi> Меню (три маленькі крапки вгорі праворуч). Торкніться Розширений і переконайтесь, що Розумний мережевий комутатор вимкнено. Якщо він уже вимкнений, просто спробуйте ввімкнути та вимкнути його знову.
 • Перевірь Налаштування> З’єднання> Wi-Fi> Додатково і переконайтесь, що Тримайте Wi-Fi увімкненим під час сну встановлено на Завжди.
 • Йти до Налаштування> З’єднання> Wi-Fi> Додатково> Керування мережами, торкніться проблемної мережі, а потім Забути. Перезавантажте S8 і маршрутизатор, а потім знову налаштуйте з'єднання з нуля.
 • Деякі люди повідомляють про успіх після переходу Налаштування> З’єднання> Місцезнаходження> Підвищення точності і обертання Сканування Bluetooth вимкнено.
 • Спробуйте змінити свій канал Wi-Fi через сторінку адміністратора маршрутизатора. За інструкціями зверніться до виробника маршрутизатора або до свого провайдера.
 • Переконайтеся, що мікропрограма вашого маршрутизатора оновлена, а фільтрація MAC вимкнена, або ви додали MAC-адресу вашого S8. За інструкціями зверніться до виробника маршрутизатора або до свого провайдера. Ви можете знайти свою MAC-адресу S8, вказану в Налаштування> З’єднання> Wi-Fi> Додатково.

Проблема: Не працює освітлення краю

Знімок екрана налаштувань Edge Lighting на Samsung Galaxy S8Знімок екрана меню Edge Lighting на Samsung Galaxy S8Знімок екрана налаштування Керування сповіщеннями у Edge Lighting на Samsung Galaxy S8

Якщо ви шукали сповіщення, щоб висвітлити краї дисплея S8 або S8 Plus, але крайнє освітлення не спрацьовувало, то ви не самотні. У розробниках XDA є тема, яка обговорює саме цю проблему. Деякі люди не отримують крайового освітлення, деякі отримують його лише тоді, коли S8 знаходиться лицьовою стороною вниз, а деякі кажуть, що він працює лицьовою стороною вгору або вниз.

Потенційні рішення:

 • Йти до Налаштування> Дисплей> Екран краю> Освітлення краю і переконайтеся, що для нього встановлено Завжди, потім натисніть Керування сповіщеннями і переконайтеся, що програми, від яких ви хочете отримувати сповіщення, увімкнено. Варто зазначити, що деякі сторонні програми не працюватимуть із краєвим освітленням.
 • Йти до Налаштування> Дисплей і переконайтесь, що Тримайте екран вимкненим вимкнено. Навіть якщо він вимкнений, спробуйте знову ввімкнути та вимкнути його.

Проблема. Завантаження програми Google Play зупиняється на 100% і не встановлюється

Це поширена (і неприємна) проблема, яка обговорювалася в ланцюжках розробників Android Central та XDA. Завантажуючи програми з Google Play, завантаження досягає 100%, але програма не встановлюється.

Потенційні рішення:

 • Почніть із перезавантаження телефону.
 • Якщо проблема все ще залишається, спробуйте очистити кеш і дані Play Store та Play Services. Примітка: Якщо ви очистите дані, ваш обліковий запис Google буде видалено з Play Store, і вам доведеться ввійти знову. Йти до Налаштування >Програми >Google Play Store >Зберігання і виберіть Очистити кеш або Очистити дані.
 • Видаліть і повторно додайте свій обліковий запис Google. Можливо, вам доведеться вимкнути захист телефону, перейшовши на Налаштування >Екран блокування >Тип блокування екрану і введіть свій шаблон, PIN-код або пароль. Потім натисніть Проведіть пальцем >Видалити дані. Щоб видалити свій обліковий запис, перейдіть наНалаштування >Облікові записи та резервне копіювання> Облікові записи >Google і торкніться назви облікового запису. Торкніться Більше (угорі праворуч) і виберіть Видалити обліковий запис. Щоб повторно додати свій обліковий запис, перейдіть до Налаштування >Облікові записи та резервне копіювання >Рахунки потім прокрутіть униз і торкніться Додати обліковий запис. Потім натисніть Google (ваш телефон може попросити ваш шаблон, PIN-код або пароль) і введіть електронну адресу та пароль свого облікового запису Google, перегляньте умови надання послуг і все.
 • Переконайтеся, що ви використовуєте найновішу версію Служб Google Play. Йти до Налаштування >Програми >Служби Google Play. Прокрутіть вниз і виберіть Інформація про додаток у магазині. Якщо доступне оновлення, торкніться Оновлення щоб встановити його.
 • Вимкніть програму Google, перейшовши до Налаштування >Програми >Google >Вимкнути.
 • Якщо жодне з цих рішень не працює, можна спробувати відновити заводські налаштування. Якщо ви хочете спробувати, спочатку створіть резервну копію всього і вимкніть S8 або S8 Plus. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та Bixby, потім також натисніть і утримуйте кнопку живлення. Ви можете відпустити, коли відчуєте, що телефон вібрує. За допомогою кнопки зменшення гучності виділіть видалити дані / скидання налаштувань параметр і кнопку живлення, щоб вибрати його, а потім виділіть так зі зменшенням гучності та виберіть із живленням. Коли це буде зроблено, виділіть Перезавантажте систему зараз і використовуйте Power, щоб вибрати його. Ми рекомендуємо встановити телефон як новий, щоб перевірити, чи вирішено проблему перезавантаження. Не відновлюйте резервні копії.

Скидання налаштувань до заводських налаштувань може бути вашим єдиним рішенням, якщо різні кроки, перелічені вище, не вирішать вашу проблему. Ви можете скинути налаштування S8 або S8 plus, виконавши такі дії:

 • Створіть резервну копію всіх даних, оскільки скидання до заводських налаштувань призведе до видалення всього, що знаходиться на вашому пристрої.
 • Утримуйте одночасно гучність, Bixby та кнопки живлення.
 • Ви можете відпустити кнопки, коли телефон завібрує.
 • З'явиться меню. Ви можете підніматися вгору та вниз за допомогою кнопок регулювання гучності та вибрати параметр за допомогою кнопки живлення.
 • Виберіть видалити дані / скидання налаштувань варіант.
 • Ваш телефон виконає цю дію. Потім ви можете вибрати Перезавантажити систему варіант.
 • Зверніть увагу, що відновлення наявної резервної копії системи після перезавантаження телефону може призвести до того, що проблема знову з’явиться.

Останні повідомлення