Як зробити Windows 10 схожим на Windows 7

Хоча Windows 10 має привабливий зовнішній вигляд і відчуття для деяких, багато хто з нас вражені масовим стрибком стилю з Windows 7. Якщо ви намагаєтеся почувати себе комфортно з Windows 10, ви, звичайно, не самотні.

Хороша новина полягає в тому, що Windows 10 можна легко налаштувати, тому ви можете спроектувати її дизайн так, щоб він виглядав майже так само, як Windows 7. За допомогою декількох налаштувань елементів, таких як шпалери, колірна схема та браузер за замовчуванням, ви повернетесь до Windows 7 дивіться і відчувайте в найкоротші терміни.

Чанge Меню «Пуск»

Крок 1: Завантаження під назвою Classic Shell колись дозволило вам змінити ключові аспекти меню, щоб вони більше нагадували Windows 7. На жаль, підтримка Classic Shell закінчилася в 2017 році, але код був підібраний і продовжений з Open Shell, яку ви можете завантажити тут. За допомогою цього безкоштовного інструменту ви можете змінити меню «Пуск» для Windows 10 так, щоб воно нагадувало версію, передбачену в Windows 7. Після встановлення ви побачите шість записів у меню «Пуск», перелічених у Класична оболонка. Тут ви захочете вибрати Класичні налаштування меню «Пуск».

Крок 2: На Стиль меню Пуск вкладку, виберіть Стиль Windows 7 як показано вище.

Крок 3: Далі вирушайте сюди, щоб завантажити шару меню «Пуск» у Windows 7 (це лише файли зображень, тому ви можете їх забрати з багатьох різних місць, якщо хочете). Після завантаження виберіть На замовлення біля нижньої частини Стиль меню Пуск та виберіть завантажене зображення. Можливо, вам доведеться налаштувати розмір кнопки - ми використовували 60 зважаючи на те, що налаштування за замовчуванням було занадто великим для нашої роздільної здатності.

Крок 4: На Шкіра вкладку, виберіть Windows Aero.

Крок 5: Хіт гаразд і готово.

Якщо ви особливо не дбаєте про інші варіанти стилю, але вам дуже не вистачає можливості зробити панель завдань прозорою під час роботи, тоді радимо замість цього завантажити TranslucentTB. Це дасть вам ту солодку прозорість, не змінюючи нічого іншого.

Змініть шпалери

Крок 1: Щоб встановити шпалери Windows 7, завантажте зображення звідси.

Крок 2: Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі та виберіть Персоналізуйте.

Крок 3: Налаштування тепер з'являється програма, за замовчуванням Передумови панель. Переконайтеся, що Передумови випадаюче меню читає Картина а потім виберіть Перегляньте , щоб знайти завантажені шпалери.

Сховати Кортану та перегляд завдань

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань, виберіть Кортана і потім Прихований видалити помічника Microsoft.

Крок 2: Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і виберіть Показати кнопку Перегляд завдання щоб вимкнути цю функцію.

Змінюйте кольори

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі та виберіть Персоналізуйте.

Крок 2: Вибирайте Кольори ліворуч від Налаштування додаток.

Крок 3: Як показано вище, ми вибрали Темно-синій.

Крок 4: Далі ми змінимо кольори рядка заголовка. Перевірте Рядки заголовка внизу панелі. Ви також можете додати Пуск і панель завдань.

Поміняйте Microsoft Edge на Internet Explorer

Підтримка Internet Explorer в значній мірі закінчилась, і сьогодні є труднощі з її використанням, тому ми не обов’язково рекомендуємо цей крок для всіх. Однак можна використовувати IE у Windows 10 - дійсно, у вашій версії Windows 10 вже повинен бути доступний остаточний випуск IE (Internet Explorer 11).

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на піктограмі Microsoft Edge і відкріпіть браузер від панелі завдань.

Крок 2: Шукайте Internet Explorer за допомогою поля пошуку в меню «Пуск».

Крок 3: Клацніть правою кнопкою миші на результат і виберіть Закріпити на панелі завдань.

Крок 4: Відкрийте Internet Explorer, виберіть шестерню Інструменти у верхньому правому куті та виберіть Інтернет-варіанти.

Крок 5: Після появи спливаючого вікна Інтернет-опцій виберіть Програми вкладку.

Крок 6: На цій панелі натисніть Зробіть Internet Explorer моїм браузером за замовчуванням.

Крок 7: Виберіть Internet Explorer в отриманому списку, а потім виберіть Встановіть цю програму за замовчуванням налаштування.

Tweak Explorer

Тут ми використали безкоштовний інструмент OldNewExplorer. Він завантажується у вигляді файлу RAR, тому вам потрібно буде встановити сторонні програми, щоб розпакувати програму встановлення. Використовуваний файл - OldNewExplorerCfg.exe, і після запуску ось що вам потрібно буде змінити:

Крок 1: Виберіть Використовуйте класичне групування накопичувачів у цьому ПК.

Крок 2: Виберіть Користуватися бібліотеками; сховати папки з цього ПК.

Крок 3: Виберіть Використовуйте командний рядок замість стрічки.

Крок 4: Виберіть Показати панель деталей внизу.

Крок 5: Для стилю зовнішнього вигляду у вас є три варіанти: за замовчуванням, сріблясто-кремовий та плоский білий.

Крок 6: Для стилю рядка стану виберіть Сірий.

Крок 7: Тепер відкрийте Провідник файлів. Перейдіть до Інструменти і потім Параметри папки. На Загальні вкладку, виберіть Цей ПК у спадному меню для Відкрийте Провідник файлів.

Крок 8: На тому ж Загальні вкладку, зніміть прапорець Показати нещодавно використані файли у розділі швидкого доступу.

Крок 9: Тепер зніміть прапорець Показати часто використовувані папки в розділі Швидкий доступ.

Додати гаджети

Ще в дні Windows 7 гаджети Microsoft були загальними: ці легкі програми мали швидкі основні функції, такі як звіт про погоду, показ годинника, оновлення запасів тощо. Зрештою, Microsoft вирішила припинити роботу гаджетів для всіх версій Windows, включивши деякі найпопулярніші гаджети як функції системи, а решту залишивши позаду. Сторонні пристосування в кінцевому підсумку були занадто ризикованими та здатними мати вразливі місця в системі безпеки, тому вони більше не існують - хоча деякі з них перейшли на Microsoft Store, як Sticky Notes.

Якщо ви пропустите те, як раніше гаджети працювали в Windows 7, ви можете ще раз оживити свій домашній екран, завантаживши 8GadgetPack. Це надає кілька гаджетів старої школи, які є безпечними та можуть використовуватися з Windows 10. Серед опцій - буфер обміну, Годинник, Порядок денний, Запуск програм тощо.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found