Як завантажити кліпи Twitch

Новий інтерфейс для Twitch видалив можливість завантаження кліпів. Хоча це було ненавмисно, схоже, що Twitch не додає можливості завантажувати кліпи назад на оновлений сайт. Незважаючи на те, що немає простого, вбудованого способу завантаження кліпів Twitch, не виключено зберегти ваші улюблені моменти улюбленими стримерами.

Як виявляється, завантажувати кліпи Twitch все одно надзвичайно просто, навіть якщо немає простої кнопки "завантажити". Існує досить багато способів завантажити кліпи з Twitch, що надає вам варіанти того, як ви хочете підійти до цього. Хоча ми вважаємо, що найпростіший спосіб - скористатися Google Chrome або Firefox, ви також можете скористатися кількома зовнішніми ресурсами для завантаження свого улюбленого кліпу.

Подальше читання

  • Що таке Twitch?
  • Як транслювати на Twitch з ПК, Mac, PlayStation 4 або Xbox One
  • Як налаштувати пожертви на Twitch

Завантаження кліпів Twitch за допомогою Clipr

Для завантаження кліпів із Twitch більшість людей використовують зовнішнє джерело. У цьому випадку ми використовували веб-сайт під назвою Clipr. Clipr створений спеціально для зйомки відео Twitch, тому він, безумовно, найпростіший у використанні.

Відкрийте кліп, який потрібно зберегти, у вікні браузера, а потім скопіюйте URL-адресу. Відкрийте іншу вкладку, а потім перейдіть на веб-сайт Clipr.

Twitch Clipr

Коли Clipr відкрито, ви помітите, що є місце для розміщення URL-адреси. Просто вставте URL-адресу кліпу в поле та натисніть "Завантажити".

кліп кліп

Тепер у вас є можливість завантажити кліп і зберегти його на робочому столі.

Варто зазначити, що існує також безліч різних веб-сайтів та способів завантаження кліпів Twitch. Однак цей веб-сайт найпростіший у використанні для завантаження кліпів Twitch.

Завантаження кліпів Twitch за допомогою Google Chrome або Firefox

Хоча приємне використання зовнішнього джерела, іноді краще завантажувати кліп безпосередньо з браузера. Це дозволить вам вибрати роздільну здатність, яку ви хочете завантажити, і надає вам більший контроль над тим, що ви завантажуєте на свій комп’ютер. Це вірний спосіб отримати потрібну роздільну здатність для улюбленого кліпу.

Завантажити кліпи Twitch безпосередньо з браузера досить просто. Однак для найпростішого способу завантаження кліпів ви хочете бути впевненим, що використовуєте Firefox або Google Chrome. Вам потрібно буде скористатися Огляньте інструмент, але як тільки ви це зробите, процес завантаження дуже простий.

посмикувати кліп перевірити випадаюче -

Після відкриття кліпу, який потрібно відкрити, встановіть якість відео, яке потрібно завантажити. Коли ви знайдете, яка роздільна здатність найкраще вам підходить, призупиніть кліп. Потім клацніть правою кнопкою миші на відео та натисніть Огляньте.

посмикувати-кліп-перевіряти

Прокрутіть трохи вгору, поки не побачите рядок із посиланням "// clips-media-assets2 ..." і закінчується ".mp4" (Ви можете скопіювати та вставити цей рядок, щоб знайти його в Огляньте елементи) Це може виглядати дещо по-різному з різними відео, але початок посилання буде однаковим по всьому форуму.

Двічі клацніть на цьому, щоб отримати можливість скопіювати його. Коли елемент буде виділено, ви можете вибрати будь-який Контроль + C. якщо на ПК, Команда + C. на Mac або клацніть правою кнопкою миші та виберіть копію.

завантажити кліп

Потім відкрийте інше вікно, вставте посилання та видаліть зайвий код, скопійований вами в результаті аварії. Це повинно спровокувати автоматичне завантаження кліпу. Ваш завантажений кліп з’явиться у папці для завантажень і може бути переміщений куди завгодно.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found