Як синхронізувати контролер PlayStation 4

Якщо ви граєте більше декількох років, ви, мабуть, пам’ятаєте, як було мати справу з дротовими контролерами на вашій системі PlayStation 2 або Xbox (або - на сьогоднішній день деякі з наших авторів - NES, SNES або SEGA Saturn ). Ми не можемо перебільшити зручності бездротових контролерів, але, щоб пограти з ними, вам потрібно синхронізувати їх із системою.

Для власників системи PS4 або PS4 Pro синхронізація контролерів не повинна бути проблемою, але ми тут, щоб усунути будь-яку плутанину.

Подальше читання

  • Найпоширеніші проблеми PS4 та способи їх усунення
  • Це обов’язкові ігри PlayStation, які ми хочемо побачити на PS5
  • Найкращі контролери PS4 на 2020 рік

Отримайте кабель USB до Micro-B

найкращі мікро USB кабелі -

Синхронізувати контролер PlayStation 4 DualShock з PS4 надзвичайно просто, але для цього потрібна одна апаратна частина: кабель USB до Micro-B. Для сполучення контролерів через Bluetooth немає жодного обхідного способу з'єднання контролерів, тому для синхронізації нових контролерів з PS4 вам знадобиться кабель (хоча ви можете підключити контролер PS4 або Xbox до свого смартфона або планшета). Контролер DualShock 4 постачається з одним вкладеним кабелем, але будь-який кабель USB 2.0 Micro-B буде працювати. Підключіть USB-кабель до контролера, а потім до порту USB на PlayStation 4.

Запустіть PS4

Коли ви вмикаєте PS4, ваш контролер повинен автоматично підключатися до PlayStation завдяки USB-кабелю. Вам потрібно буде натиснути кнопку PlayStation у центрі контролера, щоб активувати контролер. Коли ви це зробите, PS4 повинен перевести вас на екран входу, щоб вибрати обліковий запис гравця, який слід використовувати з цим контролером.

Ви зможете повідомити, що контролер працює, тому що світлодіодна лампочка у верхній частині контролера стане синьою (або іншого кольору, якщо це не перший підключений контролер - червоний для програвача 2, зелений для програвача 3, і рожевий для гравця 4). Цей кабель також зарядить ваш контролер, а індикатор стане жовтим, коли контролер заряджається, але не вмикається.

Переконайтеся, що контролер заряджений

Коли у вас виникають проблеми з контролером, який не працює бездротово з вашою консоллю, звичайною проблемою сполучення є те, що акумулятор контролера недозаряджений. Якщо це звучить як вирішення проблеми "відключіть його, а потім підключіть", це так.

Переконайтеся, що контролер заряджається, коли ви підключаєте його до мережі - коли він не використовується, ви побачите світлову панель у верхній частині жовтим. Якщо він не заряджається, можливо, у вас є інша проблема, наприклад, пошкоджений порт контролера або поганий кабель.

Скиньте налаштування контролера, сказавши PS4 "забути"

як синхронізувати пристрої налаштування контролера playstation 4 -

Якщо проблеми зі сполученням не пов’язані з живленням або кабелем, можливо, доведеться скинути налаштування контролера та PlayStation 4, щоб знову створити пару. Якщо у вас є контролер, який все ще працює, ви можете зробити це в PS4 Налаштування меню. Це на головному екрані вкрай праворуч, представлене символом Валіза значок.

як синхронізувати налаштування контролера playstation 4 пристрої

Перейдіть вниз до Пристрої меню, а потім виберіть Bluetooth. Ви побачите там усі свої контролери, а також будь-які інші пристрої Bluetooth, сумісні з вашою PlayStation, такі як бездротові навушники та значно вдосконалений пульт дистанційного керування PDP PS4 Bluetooth. Виберіть той, який намагаєтесь скинути (це може бути важко сказати, і, можливо, вам доведеться ввімкнути всі свої контролери, якщо у вас більше одного), виберіть його та натисніть X кнопку.

як синхронізувати контролер playstation 4 забути пристрій - -

Тепер натисніть Варіанти кнопку на контролері, щоб відкрити контекстне меню, та виберіть Забути пристрій. Це призведе до роз'єднання контролера з PlayStation 4.

Після цього ви зможете просто підключити контролер за допомогою кабелю USB, щоб знову з'єднати його з консоллю, як уже згадувалося на початку цього посібника.

Виконайте апаратне скидання на контролері

як синхронізувати контролер playstation 4 скидання контролера

Якщо повторне з'єднання контролера не працює, проблема може бути в самому контролері, а не в PS4. У цьому випадку вам потрібно буде скинути налаштування контролера. Вам знадобиться розгорнута скріпка (або щось настільки ж тонка і міцна), за допомогою якої можна натиснути приховану кнопку на PS4, щоб скинути її.

Вимкніть PS4 та відключіть його, а також інтернет-маршрутизатор або модем, щоб ваш контролер не отримував жодних мережевих сигналів, коли ви його скидаєте. Після цього переверніть контролер і знайдіть невеликий отвір з правого боку. Просуньте скріпку в отвір і натисніть кнопку всередині на три-п’ять секунд. Найкраще утримувати його протягом 10, щоб бути впевненим.

Після цього знову підключіть маршрутизатор і PS4. Увімкніть PS4, а потім підключіть контролер до USB-кабелю. Це має перепарувати контролер з нуля. Якщо це не спрацює, у вас на руках може бути зламаний контролер.

Альтернатива: перехід лише на USB

Також можна пропустити бездротове з’єднання Bluetooth і відтворити свої контролери DualShock 4 на повністю дротовому з’єднанні з підтримкою USB. Це, очевидно, не ідеально, коли ви потенційно можете грати бездротово, але це потенційне вирішення проблеми, коли проблеми зі зв’язком та сигналом не зникають. Ви можете налаштувати контролер на зв’язок з PS4 через USB лише тоді, коли він підключений, змінивши налаштування в Пристрої меню, як зазначено вище. Під Пристрої, перейдіть до Контролери, а потім налаштуйте будь-які контролери на обмін даними лише через USB, коли вони підключені. Таким чином, проблеми із сигналом або проблеми з Bluetooth не повинні впливати на контролер, якщо у вас є дротове з’єднання.

Потрібно відновити заводські налаштування PS4? Перегляньте наш зручний путівник.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found