Як увімкнути Flash у Chrome

Google, Mozilla і навіть сама Adobe повільно припиняють Flash протягом останніх кількох років. У 2019 та 2020 роках ми побачимо, що більшість основних веб-браузерів повністю скасували підтримку. Навіть Adobe припинить свою підтримку застарілого плагіна.

Перш ніж це станеться, або якщо ви підтримуєте застарілу версію веб-браузера Google, все ще є способи перегляду та користування Flash у Chrome. На жаль, неможливо назавжди увімкнути Flash у Chrome. За замовчуванням заблоковано. Однак Chrome дозволяє вам тимчасово вмикати Flash для цілих веб-сайтів та окремих фрагментів Flash-вмісту. Ось як увімкнути Flash у Chrome.

Крок 1: Виберіть замок

Відвідайте веб-сайт, на якому розміщено Flash-вміст, який ви хочете переглянути. Це може бути веб-сайт, повністю побудований на Flash, або сайт, на якому розміщуються окремі Flash-анімації, ігри чи інший вміст. Оскільки Flash сам по собі є потенційною загрозою безпеці, переконайтеся, що це веб-сайт, якому ви довіряєте.

Після відкриття сторінки (як і без Flash) виберіть замок або інформаційний символ в адресному рядку ліворуч від URL-адреси.

Крок 2: Дозволити Flash

За допомогою спадного вікна поруч ізСпалах у налаштуваннях сайту виберітьДозвольте. Майте на увазі, що це дозволить використовувати Flash на всьому веб-сайті, а не лише для певного вмісту. Якщо ви хочете просто увімкнути Flash для однієї гри або програми, дивіться розділ нижче.

Якщо ви не хочете вмикати Flash на цілому веб-сайті, а натомість просто хочете переглядати певний вміст Flash, наприклад анімацію та ігри, ви можете просто увімкнути Flash Player для цих конкретних частин вмісту. Просто виберіть сіре поле, яке читаєКлацніть, щоб увімкнути Adobe Flash Player. Потім ви отримаєте спливаюче сповіщення, щоб підтвердити дію. ВиберітьДозвольте, і ти готовий піти.

Крім того, ви можете клацнути правою кнопкою миші (або торкнутися та утримувати) та вибратиУвімкнути Flash зі спливаючого вікна, а потім -Дозвольте у повідомленні, що з’явиться.

Крок 3: Оновіть

Щоб дозволити запуск Flash-вмісту, вам потрібно буде оновити сторінку. Ви можете використовувати невелике спливаюче вікно, яке з’являється у верхній частині головного вікна Chrome, щоб Перезавантажте натисніть кнопку кругової стрілки поруч із адресним рядком або натисніть F5 клавішу на клавіатурі.

Якщо сайт все ще не завантажується належним чином, спробуйте ретельно оновити, натиснувшиCtrl+ F5. Якщо це все одно не працює, перевірте, чи не надіслано вам іншу URL-адресу для браузера з вимкненим Flash (про що свідчить зображення вище). Якщо це було так, поверніться до початкового веб-сайту Flash, до якого ви намагалися отримати доступ.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found