Як виправити мертвий піксель на моніторі або смартфоні

Пікселі створюють зображення, які ви бачите на моніторі комп’ютера або екрані смартфона. Коли пікселі "вмирають" або згасають, ви можете помітити темну пляму, якої раніше не було. Мертвий піксель може становити значну проблему, оскільки він може поширитися на інші частини екрана.

Якщо на ваш ПК більше немає гарантії або ви не хочете здавати його професіоналу, не впадайте у відчай. Ми покажемо вам, як вирішити цю поширену проблему.

JScreenFix (веб)

Зображення 1

JScreenFix - ідеальне рішення для фіксації пікселів для всіх. Це веб-додаток, тобто завантаження не потрібно. Це також робить його придатним для широкого кола платформ, включаючи iOS та MacOS.

Крок 1: Відкрийте ваш улюблений браузер і перейдіть на домашню сторінку JScreenFix.

Крок 2: Клацніть синій Запустіть JScreenFix внизу сторінки.

Крок 3: Перетягніть вікно білого шуму туди, де знаходиться застряглий або мертвий піксель, а потім дайте йому працювати півгодини.

JScreenFix стверджує, що більшість застряглих пікселів можна відновити менш ніж за 10 хвилин, але надавати йому достатньо часу для роботи ніколи не завадить. Спробуйте скористатися ним кілька разів, якщо перший запуск не був успішним.

Майте на увазі, що цей метод використовує як HTLM5, так і JavaScript, і може працювати з РК-екранами або OLED-екранами. JScreenFix повідомляє про рівень успіху понад 60 відсотків, коли йдеться про відновлення застряглих пікселів. Хоча ваш пробіг може відрізнятися, це цілком підтвердження для безкоштовного інструменту.

Якщо це не працює, ви завжди можете спробувати один із наведених нижче інструментів для платформи.

PixelHealer (Windows)

70283db489722a6b

PixelHealer - це абсолютно безкоштовна програма від Aurelitec, призначена для вирішення проблем з пікселями. Він сумісний з багатьма версіями Windows, від Windows 10 до Windows 7.

Після завантаження PixelHealer подарує вам кольорове вікно вікна та меню налаштувань. Або клацніть та перетягніть, або використовуйте параметри положення та розміру, щоб розмістити кольорове поле над областю мертвих або застряглих пікселів. Обережно, щоб не дивитись прямо на вікно (особливо, якщо ви чутливі до миготливих зображень), клацніть на Почніть блимати кнопку.

Тоді вікно почне блимати кількома кольорами дуже швидко. Залиште його на 30 хвилин, а потім ще раз перевірте піксель. Спробуйте кілька разів, щоб перевірити, чи це працює. Швидше за все працюватиме на застряглому пікселі, який демонструє ознаки життя, ніж на мертвому пікселі, який може не реагувати, але є ймовірність, що він може виправити обидва, тож спробуйте цей метод, незалежно від того, як поводиться ваш поранений піксель.

Якщо ви точно не впевнені, де ваша проблема з пікселями, ви можете скористатися відповідним назвою InjuredPixels. Детектор пікселів freemium дозволяє очистити екран у декількох кольорах, щоб протестувати дисплей. Потім застряглі або мертві пікселі з’являться на кольоровій стіні залежно від пошкодження, що полегшує їх ідентифікацію.

Тест та виправлення мертвих пікселів (Android)

З прямою назвою Dead Pixel Test and Fix (DPTF) - це швидкий і простий метод пошуку та потенційного відновлення мертвих або застряглих пікселів. Це безкоштовний додаток із інтерфейсом, який є зрозумілим і простим в навігації. Як і багато додатків та програм у нашому посібнику про те, як виправити мертвий піксель, DPTF дозволяє перебирати різні кольори, щоб знайти та потенційно виправити мертвий або застряглий піксель за допомогою розширеної серії миготливих екранів.

Використовувати Позначте мертві пікселі функція пошуку будь-яких мертвих пікселів на дисплеї. Якщо ви помітили деякі, перейдіть на Виправити Dead Pixel, який відображатиме кольорові шуми та смуги різних кольорів протягом заданого періоду часу. Розробники рекомендують запускати його принаймні десять хвилин, але запуск протягом декількох годин може дати кращі результати для пристроїв із великою кількістю застряглих або мертвих пікселів. Ваш пристрій, ймовірно, буде використовувати багато енергії під час запуску цієї програми, тому перед запуском переконайтеся, що він добре заряджений або підключений до мережі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found