Як приручити кота в Minecraft

Будівництво будинків, ферм та підземель у Minecraft це вибух - але який світ мрій без вашого улюбленого котячого друга? Якщо ви хочете, щоб домашня тварина балувалась або чекала на вас вдома після довгого дня видобутку алмазів, ви можете приручити бродячого кота.

Приручення кота Minecraft досить простий, але, як і будь-яке інше завдання у грі, він не прописаний для вас.

Ось наш путівник, як приручити кота Minecraft, в тому числі де знайти бродячих котів і що вони роблять, коли ви їх усиновите.

Подальше читання

  • Як зробити сервер Minecraft
  • Найкращі моди Minecraft
  • Як встановити моди Minecraft

Де знайти котів

Кіт подорожує селом в Minecraft Mojang

У Росії немає центрів усиновлення тварин Minecraft - вам доведеться знайти бродячого кота, щоб вивести його додому в дикій природі. На щастя, котів порівняно легко знайти. Бродячі коти нерестяться в селах з принаймні одним жителем села та чотирма ліжками. На кожні чотири ліжка в селі кішка буде нереститися (до 10), тож у середньому селі у вас буде на вибір різноманітні кольори.

Чорних котів можна також зустріти навколо хат відьом на болотах.

У версії гри Bedrock (найпоширеніша, сучасна версія гри на Xbox One, Windows, iOS, Android та Nintendo Switch) чорні коти частіше нерестяться, коли є повний місяць.

Як приручити кота

Кішка, лежачи на ліжку в Minecraft Mojang

Щоб приручити кота, спочатку наберіть трохи сущої тріски або сирого лосося з сусіднього озера чи річки. Оснастіть сиру рибу і повільно наближайтесь до бродячого кота. Використовуйте сиру рибу на скептично налаштованому кошеняті. Продовжуйте годувати кішку більше сирою рибою, поки над її головою не з’являться серця, що означає, що вона приручена. Ймовірно, вам доведеться годувати його кілька разів, щоб він сподобався вам, тому запасіться рибою, перш ніж робити це. Коли кота нагодують достатньо, серця зникнуть, а кішка отримає нашийник. Тепер у вас є домашня кішка!

Поведінка

Кішки, що сидять на ліжку в Minecraft Mojang

Після успішного приручення кота він буде слідувати за вами, куди б ви не пішли. Якщо ви загубите від свого кота, не хвилюйтеся - вони можуть телепортуватися до гравця, який рухається на 12 кварталів від вас. Якщо не наказано сидіти, приручені коти довго не залишаються на місці і оглядаються навколо гравця. Ви можете сказати коту сісти і змусити його залишатися на одному місці, скажімо, якщо ви хотіли, щоб закритий кіт залишався у вашому домі.

Перебуваючи в будинку, коти самостійно піднімуться на меблі. Часто їх можна зустріти, сидячи на скринях, ліжках і печах. Як і справжні коти, коти в Minecraft іноді можуть заважати вам і робити скрині, печі тощо непридатними, поки ви їх не перемістите. Якщо вони потрапляють у щось, з чим ви не хочете, щоб вони возились, ви можете виштовхнути їх з дороги, заманити сирою рибою або видалити блоки під ними, щоб вони рухались.

Коли гравець лягає спати вночі, є ймовірність, що біля нього буде спати приручена кішка. Прокинувшись, є ймовірність, що домашній кіт отримає подарунок для вас - він може зібрати нитку, сиру курку, кролячу ногу та інші предмети.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found