Як дивитися американську історію жахів в Інтернеті: Стріміть усі дев’ять сезонів безкоштовно

Епізодичний всесвіт Райана Мерфі - це темне, викривлене, мелодраматичне і, перш за все, місце, яке викликає звикання. На щастя для шанувальників телевізійних шедеврів Мерфі, велика кількість потокових сервісів надає можливість загубитися в його великому виборі виставок, гідних запою. Американська історія жахівце його найтриваліший і, мабуть, найпопулярніший серіал на сьогодні. Антологічне шоу жахів пропонує нову сюжетну лінію та склад персонажів кожного сезону, з різними темами, починаючи від відьомських ковенів та моторошних культів і закінчуючи фактичним апокаліпсисом. Ось як дивитись Американська історія жахів в Інтернеті - ексцентричності та все.

Створено: Райан Мерфі та Бред Фальчук

У ролях: Еван Пітерс, Сара Полсон, Лілі Рейб, Денис О’Харе, Джессіка Ланге, Емма Робертс, Джеймі Брюер, Анджела Бассетт

Кількість сезонів: 9

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись американську історію жахів в Інтернеті в США

Hulu - єдина послуга потокового передавання, яка розміщує всі дев'ять сезонівАмериканська історія жахів. Найкраще, платформа пропонує місячну безкоштовну пробну версію з повним доступом до своєї бібліотеки популярних назв для нових клієнтів. Якщо ви хочете продовжити підписку після закінчення 30 днів, щомісячна плата складає 6 доларів на місяць з рекламою та 12 доларів на місяць без. Незважаючи на те, що реклама може бути трохи примхливою в середині звикання, як Американська історія жахів, вам доведеться самостійно вирішити, чи варто додаткових 6 доларів на місяць, щоб уникнути перебоїв. З найменш дорогим планом та більшістю доступних сезонів, Hulu є найкращим варіантом потокового передавання для вашогоАмериканська історія жахівудар.

Amazon Prime Prime також пропонує МерфіАмериканська історія жахів, але - на відміну від Hulu - він не має доступу до останнього сезону. І все ж, якщо ви хочете налаштуватися на перші вісім сезонів шоу, підпишіться на 30-денну безкоштовну пробну версію Prime. Це дозволяє вам ознайомитись із шоу та фільмами сервісу без необхідності сплачувати комісію. Хоча його можна легко скасувати на завершення, якщо хочете Американська історія жахів та інші потокові пропозиції Prime, тоді ви можете підписатися на підписку всього за 9 доларів на місяць - лише 108 доларів на рік, після місячної безкоштовної пробної версії.

Крім Prime та Hulu, ви можете дивитисьАмериканська історія жахівна оригінальному потоковому гіганті: Netflix. На жаль, як і Prime, він пропонує лише 1-8 сезони серії. Так само, як і Prime, існує безкоштовна одномісячна пробна версія, яка може призвести до підписки на 9 доларів на місяць. Ну, начебто. Якщо ви зобов’язуєтесь підписатися на основну підписку Netflix на завершення безкоштовної пробної версії, ви отримаєте доступ до повної бібліотеки медіа за 9 доларів на місяць, остерігаючись лише можливості потокової передачі вмісту за один раз. Якщо ви підписуєте лише підписку 0n для себе, це не повинно бути проблемою. Але якщо ви хочете створити обліковий запис для кількох користувачів, вам доведеться покластися на стандартний або преміум-план Netflix. Вони коштують 13 і 16 доларів на місяць, відповідно, і дозволяють декільком користувачам одночасно переглядати та транслювати подібні шоу Американська історія жахів.

26 травня FX оголосив, що 10 сезон серіалу буде перенесений на 2021 рік через затримки виробництва у розпал пандемії коронавірусу. Це дає глядачам достатньо часу для перегляду або, можливо, перегляду шоу. З його глухими приміщеннями та змістом, Американська історія жахівце не кожна чашка чаю. Однак якщо ви завзятий фанат Мерфі або просто хтось із смаком до ексцентричності, варто звернутися до однієї з цих потокових служб, щоб побачити одну з найдивніших і найзахоплюючих серіалів телевізора.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення