Як отримати нові смайлики на iOS та Android

смайлики downloadsource.fr/Flickr

Погодьмось: текстові повідомлення без смайлів - це не те саме. За допомогою смайлів ви додаєте чуття своїм електронним повідомленням, а не використовуєте прості, старі нудні слова. З моменту свого створення наприкінці 1990-х років ідеограми та смайлики змінилися в тому, як ми виражаємось один перед одним. Ідея народилася в Японії і врешті-решт пробилася на Захід. Ця форма візуального спілкування розширює та розвиває стандартний смайлик «смайлик».

Через це смайлики стали обов’язковою функцією на всіх смартфонах та планшетах. Приблизно щороку Apple проводить низку нових оновлень програмного забезпечення, і з новими оновленнями з’являються нові смайли. В останньому оновленні iOS 9.1 ми отримали нових спеціальних персонажів, яких ми чекали досить давно, зокрема тако, єдиноріг та різні відтінки шкіри для людей. Оскільки ми хочемо, щоб ви веселились, ми створили посібник, який допоможе встановити ці смайлики на ваш телефон.

Отримання смайлів на iOS

як встановити смайлик iphone android img 3641 -як встановити смайлик iphone android img 3642 -як встановити смайлик iphone android img 3644 -як встановити смайлик iphone android img 3645 -

Активувати клавіатуру смайлів на пристроях Apple дуже просто. Спочатку перевірте, чи встановлено на вашому пристрої останнє оновлення iOS 9.3. Торкніться значка Налаштування , а потім Загальні. Під Загальні, перейдіть до Клавіатура і натисніть на Клавіатури підменю. Виберіть Додати нову клавіатуру щоб відкрити список доступних клавіатур та вибрати смайли. Тепер ви активували клавіатуру смайлів для використання під час надсилання текстових повідомлень.

Щоб скористатися клавіатурою смайлів, відкрийте будь-яку програму, яка дозволяє вводити текст, наприклад Notes, iMessage або Facebook. При натисканні на поле введення тексту ви побачите глобус в лівій частині пробілу. Виберіть глобус, і з’явиться клавіатура смайлів. Внизу клавіатури ви побачите різні теми смайлів. Проводячи пальцем ліворуч або праворуч по кожній темі, користувачі побачать, що на вибір є додаткові смайли. Символ ліворуч, годинник, показує смайли, які використовувались нещодавно.

Хочете використовувати більше класних смайликів? Додатки, такі як Emoji Free, пропонують анімовані смайли, унікальні візерунки смайлів та різні шаблони шрифтів, коли вам до душі, тоді як Bitmoji дозволяє створювати персоналізовані смайли. Ви також можете завантажити сторонні клавіатури, такі як SwiftKey, які можуть передбачити, які смайли ви будете використовувати наступні, на основі вашого попереднього використання смайлів.

Встановлення смайлів на Android

Як встановити знімок екрану для iPhone на екрані Android 20160422 155249як встановити смайлик iphone андроїд скріншот 20160422 155237як встановити смайлик iphone андроїд скріншот 20160422 155227як встановити знімок екрану для iPhone на екрані Android 20160422 155218

Користувачі Android мають ряд способів встановити смайлики. Перш за все, перевірте, чи вміє ваш телефон читати та писати смайли. Ви можете визначити це, відвідавши веб-сторінку, на якій є смайли. Якщо більшість символів можна побачити, тоді вам слід піти - інакше ви побачите порожні місця.

Для Android 4.1 та новіших версій більшість пристроїв встановлюються з надбудовою для смайлів. Цей додаток дозволяє користувачам Android використовувати спеціальні символи у всіх текстових полях телефону. Щоб активувати, відкрийте Налаштування меню і натисніть на Мова та введення варіант. Під Клавіатура та методи введення, виберіть Клавіатура Google. Натисніть на Заздалегідь і увімкніть Смайли для фізичної клавіатуриваріант. Тепер, коли емодзі активовано, ви помітите смайлик праворуч від пробілу під час складання тексту. Подібно до iOS, Android також пропонує різні варіанти смайлів на вибір. Залежно від вашого пристрою, ви також можете отримати інший набір смайликів.

Якщо ваш пристрій Android не підтримує смайлики, вам доведеться шукати інструмент або налаштування, які вмикають смайлики в Google Play Store. Сторонні клавіатури, такі як SwiftKey, Swype та Fleksy, повністю підтримують смайлики під час набору тексту та надсилання повідомлень. SMS Rage Faces також пропонує веселі обличчя та наклейки, які ви можете надіслати друзям і родичам.

Є якісь пропозиції для додавання до цього посібника? Вам потрібні додаткові роз'яснення? Будь ласка, поділіться в коментарях нижче.

Останні повідомлення