Як дивитись казку служниці онлайн: транслюйте безкоштовно

У 2016 році Хулу придбав права на адаптацію найпопулярнішого дистопічного роману Маргарет Етвуд,Казка служниці, в драматичний серіал. Шоу стало миттєвим хітом, і з тих пір випустило загалом три сезони, на шляху яких був четвертий. У головній ролі зіграла Елізабет Мосс у ролі Джун Осборн, жінки, яка живе в американській дистопії, яка змушує жінок, відомих як «Служниці», в несуче рабство. З похмурою, але захоплюючою передумовою та незабутніми виступами від Мосс та її блискучих колег-зірок, це одне запою, яке ви не захочете пропустити. Ось як дивитисьКазка служниціонлайн.

Створено: Брюс Міллер

У ролях: Елізабет Мосс, Джозеф Файнс, Івонна Страховскі, Алексіс Бледель, Медлен Брюер

Кількість сезонів: 3

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитися The Handmaid’s Tale онлайн в США

Георгій Крайчик / Хулу

Як оригінальну серію Hulu найрозумніше транслювати Казка служниці прямо від джерела. Hulu пропонує одномісячну безкоштовну пробну версію, підписавшись на тарифний план. Це дає вам доступ до всіх трьох сезонів Казка служниці а також інші популярні назви. З кожним сезоном, що складається з 10-годинних епізодів, ви можете безпечно закінчити запої та скасувати підписку протягом 30-денного періоду, не платячи жодної комісії. Однак, якщо ви вирішите, що хочете зберегти доступ до вибору в потоковій бібліотеці Hulu після закінчення пробного періоду, ви можете продовжити план лише за 6 доларів на місяць. Крім того, ви можете підписатись на опцію без реклами, яка збільшує вартість вдвічі (але без набридливих комерційних перерв) у розмірі 12 доларів на місяць. Незалежно від того, який місячний план підписки ви вибрали, обидва вони включають 30-денну безкоштовну пробну версію з доступом до перших трьох сезонів Казка служниці, пропонуючи найпростіший і найдешевший простір для перегляду дистопічної драми в Інтернеті. Крім того, з обліковим записом Hulu ви вже матимете доступ до потокового передачі до майбутнього четвертого сезону.

Крім Hulu, епізоди та сезони доступні для індивідуальної покупки в Інтернеті. Amazon Prime Video продає 1 і 2 сезони Тhe Handmaid’s Taleпо 25 доларів за кожен або 3 долари за серію. 3-й сезон, найсвіжіший, також можна придбати на сервісі за загальну суму 35 доларів США або 3 долари за серію.

Крім того, iTunes продає епізоди та сезониКазка служниціонлайн. Хоча цінові показники ідентичні цінам Prime Video, вони пропонують комплексний пакет усіх трьох сезонів всього за 70 доларів. Отже, якщо ви з самого початку чесні із собою, визнавши, що неминуче випивете всю серію, пакетна угода iTunes остаточно економічніша, ніж придбання окремих сезонів чи серій. Насправді це буде коштувати на 15 доларів менше, ніж купувати всі три сезони окремо.

Казка служницівиграв незліченну кількість нагород і залишався схваленим критикою протягом перших трьох сезонів, що робить рішення Хулу про замовлення четвертого. Найновіша інсталяція серії distopian планується припинити десь у 2021 році. Незалежно від того, яким онлайн-маршрутом ви підете, щоб переглянутиКазка служниці, обов’язково потрібно наздоганяти кожен епізод перед прем’єрами четвертого сезону.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення