Як увімкнути та вимкнути сповіщення браузера Chrome

шкільні комп’ютери chromebooks більше, ніж яблука бюджет ноутбуки acerchromebook15Чи з’являються на екрані комп’ютера сповіщення із випадкових веб-сайтів, Google Асистента чи різних додатків? Вони відчувають себе інвазивними та небажаними - чи ви хочете їх ширше використовувати? У будь-якому випадку, у нас є потрібний вам путівник.

Хочете змусити Chrome працювати так, як вам подобається? Розгляньте ці чудові розширення Chrome.

Як боротися з настирливими сповіщеннями Chrome

Що це за сповіщення Chrome? Ви дізнаєтесь, чи отримаєте їх, оскільки вони з’являться в кутку екрана вашого комп’ютера, часто супроводжуючись попереджувальним шумом. Це може швидко зростати надокучливим, саме тому багато користувачів хочуть спосіб позбутися від них або принаймні контролювати те, що видає сповіщення, які можуть бути випадковими. Google планує змінити деякі варіанти сповіщень, але наразі невідомо, коли і скільки.

Ось як зараз відбувається народження сповіщення. Ви відкриваєте щось нове, веб-сторінку, розширення або цікаву кнопку веб-сайту, яку ви вирішили натиснути. Якщо відкрита вами річ сумісна із сповіщеннями Chrome, вона може в будь-який час надсилати різні оновлення в кут вашого екрана. Ця нова річ зазвичай запитує дозволу перед тим, як перетворити частину вашого комп’ютера на свою особисту сторінку в соціальних мережах. Тим не менш, ви можете не помітити цього маленького вікна дозволу, або ви можете сказати "ОК", навіть не усвідомлюючи цього.

Сповіщення Google також працюють з кількома службами Google, включаючи певні функції Gmail, Google Асистент та інші інструменти, якими ви можете скористатися. Результат той самий, з невеликими вікнами, що з’являються з перервами. Ось як зробити так, щоб ці сповіщення зупинялися або вмикали їх лише для певних функцій, для яких потрібно оновити.

Вимкнення або ввімкнення всіх сповіщень веб-сайту

Елементи керування сповіщеннями залежать від того, яку систему ви використовуєте. Якщо у вас машина під керуванням Windows або Mac, спершу відкрийте Chrome і клацніть на Меню Chrome, який розташований у правому верхньому куті і виглядає як три вертикальні крапки.

Зображення налаштувань Google Chrome Даніель Мартін / Знімок екрана

Виберіть Піктограма налаштувань і натисніть Конфіденційність та безпека, тоді Налаштування сайтута прокрутіть вниз до Повідомлення у спливаючому вікні, що з’явиться. Звідти ви можете перемкнути перемикач, який вмикає або вимикає запити сповіщень веб-сайту.

Зображення сповіщень Google Chrome Даніель Мартін / Знімок екрана

Якщо ви користуєтеся Chromebook, вам не потрібно турбуватися про відкриття веб-переглядача. Замість цього перейдіть до області стану в ОС Chrome, де знаходиться значок вашого облікового запису. Після цього клацніть сповіщення поруч із годинником, який повторюється. Це може виглядати як додаток або розширення, що нагадує дзвінок у правому нижньому куті поруч із годинником. Будь-які сповіщення, які ви чекаєте, з’являться, а якщо ні, ви побачите повідомлення Немає повідомлень.

Виберіть Налаштування піктограми, що нагадує шестірню зі спливаючого вікна, а потім знайдіть програму або сповіщення у списку та зніміть прапорець поруч із ним. Якщо для розширення або програми потрібні оновлення, запис залишиться, але поле не буде встановлено. Дозвіл користувача потрібен вперше, коли нова версія програми завантажується.

Як керувати налаштуваннями для окремих сповіщень веб-сайту

Також можна керувати всіма дозволеними вами сповіщеннями. Змінити налаштування просто, і тут буде перераховано кожен веб-сайт, який може надсилати сповіщення. Виберіть три крапки у записі веб-сайту, щоб змінити налаштування для будь-якого вибраного сайту Блок або Дозвольте.

Google Chrome Блокування або додавання веб-сайтів

Ви також можете натиснути X на запис для видалення сайту та повернення до загальних налаштувань за замовчуванням. Винятки для веб-сайтів також можна додати до будь-якого з них Дозвольте список або Блок список. але це перекриє будь-які загальні налаштування, які ви вже встановили. Виберіть Додати в правій частині сторінки та введіть веб-адресу за допомогою текстового поля.

Зображення Google Chrome Додати сайт Даніель Мартін / Знімок екрана

Введіть зірочку або * перед іменем домену. Це повинно виглядати так * .digitaltrends.com, але це вплине на вашу можливість доступу до веб-сайту. Слід зазначити, що замість імені хосту ви також можете використовувати IP-адресу або адресу IPv6. Замість налаштувань за замовчуванням, кожне відвідування певного веб-сайту буде переноситися на ваші записи блокування та дозволу для сповіщень.

Як змінити налаштування для певного сайту

Коли ви дозволяєте або блокуєте дозволи для певних веб-сайтів, ці параметри будуть використовуватися замість налаштувань за замовчуванням - ви також можете очистити дані для веб-сайту, якщо ви хочете заново розпочати роботу. Коли ви відкриваєте Chrome і переходите на веб-сайт, клацніть піктограму, яку ви бачите зліва від рядка веб-адреси Замок, Інформація, або Небезпечний. Виберіть Налаштування сайту редагувати налаштування дозволів веб-сайту, і будь-які зміни будуть автоматично збережені.

Зображення Google Chrome Lock Даніель Мартін / Знімок екрана

Як вимкнути та ввімкнути певні сповіщення

ярлик програми chrome - Michael Crider / Digital Trends Гаразд, не всі сповіщення погані. Є велика ймовірність, що вам може знадобитися кілька для ваших улюблених веб-сайтів та послуг. Ви зауважите, що у варіанті, який ми перерахували вище, була опція "Запитати, коли сайт хоче показувати сповіщення". Коли це активовано, веб-сайт завжди повинен запитувати дозвіл, і ви можете сказати «ні» тим сайтам, від яких ви не хочете чути.

Це не допомагає, якщо на вас вже є активовані сайти, які надсилають вам сповіщення. У цьому випадку є кілька зручних рішень для власних властивостей Google, Android та Chrome OS. Якщо у вас пристрій Android, відвідайте будь-який веб-сайт, і біля адресного рядка ви побачите значок замка. Відкрийте його, і ви побачите спадне меню для сповіщень з опціями до Дозвольте або Блок. Просто заблокуйте цей сайт, щоб зупинити сповіщення.

На Chromebook процес ще простіший. Коли черга сповіщень буде в черзі, у нижньому правому куті екрана ви побачите цифрові піктограми. Клацніть на Налаштування піктограму за цими цифрами, яка схожа на шестерню. Після цього з’явиться список усіх програм, розширень та веб-сайтів, які зараз надсилають сповіщення. Зніміть усі, які ви не хочете бачити.

Використовувати Windows або Mac? Ви все ще можете контролювати певні сповіщення, але це складніше. Згадайте, коли ви були в Повідомлення меню в Chrome? Поверніться туди і натисніть кнопку з написом Керування винятками. Це відкриє смішно виглядаюче вікно, в якому перелічено всі винятки із сповіщень, які все одно надсилатимуть вам оновлення. Ти можеш дозволити або блок ці відразу. Для керування певним сайтом введіть шаблон хосту на панелі очікування та змініть Поведінка до Блок. Після закінчення натисніть Готово.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found