Як користуватися Skype

Skype чудовий. Будь-хто може завантажити його, а ви можете використовувати для спілкування в чаті віч-на-віч (так би мовити) або регулярного голосового дзвінка. Він простий у використанні, а найкраще - безкоштовний. А хто не любить безкоштовні речі?

Початок роботи з популярною програмою дзвінків може зайняти певне звикання, якщо ви ніколи раніше не користувались нею. Якщо ви користувач Microsoft Windows 10, тоді цей посібник Skype для вас.

Налаштування

Першим кроком у використанні Skype є завантаження та налаштування вашого облікового запису. Це два кроки, які сьогодні набагато простіші, ніж були коли-небудь, і допоможуть вам добре пройти шлях до вашого першого чату чи дзвінка в Skype.

Крок 1: Відкрийте вибраний браузер і перейдіть на домашню сторінку Skype. Клацніть великий синій Отримати Skype і відкриється відповідна сторінка магазину Microsoft. Або відкрийте Магазин Microsoft самостійно, натиснувши піктограму на панелі завдань або здійснивши пошук у полі пошуку «Магазин Microsoft». Знайдіть там “Skype” і натисніть відповідну сторінку програми.

Крок 2: Клацніть синій Отримати кнопку для завантаження та встановлення Skype для Windows 10. Магазин Microsoft може запитати вас, чи хочете ви використовувати його на кількох пристроях, і в цьому випадку вам потрібно буде ввійти в обліковий запис Microsoft. Якщо ви хочете просто мати спеціальний обліковий запис Skype, виберіть Ні, дякую.

Крок 3: Тепер у вашій системі слід встановити Skype. Щоб запустити його, скористайтеся вікном пошуку на панелі завдань Windows і знайдіть Skype. Коли воно з’явиться у вікні пошуку, натисніть відповідний значок.

Крок 4: Якщо у вас вже є обліковий запис Skype, ви можете увійти за допомогою свого імені Skype, електронної пошти або номера телефону та перейти до наступного розділу. Щоб створити новий обліковий запис, натисніть Створити новий акаунт.

Крок 5: Ви можете зареєструвати обліковий запис Skype за допомогою адреси електронної пошти або номера телефону. Ви повністю вирішуєте, який з них ви бажаєте пов’язати з новим обліковим записом. Вирішивши, введіть відповідну інформацію та натисніть Далі. Примітка. Це автоматично призводить до того, що ви погоджуєтесь з угодою про надання послуг та заявою про конфіденційність.

Крок 6: На наступних екранах буде запропоновано ввести особисту інформацію, наприклад вік, ім’я та місцезнаходження. Введіть все це та продовжуйте процес встановлення. На запит коду підтвердження перевірте відповідну адресу електронної пошти або номер телефону та введіть код.

Крок 7: Якщо вам буде запропоновано ввести код CAPTCHA, введіть його та натисніть Створити рахунок. Тепер у вас є діючий акаунт Skype.

Пошук друзів та сім'ї

Коли колись вам потрібно було знати всі дані своїх друзів, щоб додати їх як контакти Skype, сьогодні все, що вам потрібно знати, - це лише одна інформація. Потім ви можете швидко їх знайти і одразу почати спілкуватися в чаті.

Крок 1: Коли ви вперше увійдете до свого облікового запису, Skype запитає вас, чи хочете ви імпортувати наявні контакти. Якщо у вас вже є деякі налаштування у вашому обліковому записі Microsoft, це негайно заповнить ваш список контактів.

Крок 2:Щоб знайти когось іншого, з ким ви хочете поговорити, виберіть Шукати в Skype у верхньому лівому куті та знайдіть їх справжнє ім’я, ім’я Skype або електронну адресу.

Крок 3: Якщо ваш друг має загальне ім’я - а іноді й взагалі, - вони можуть виявити, що серед спливаючого списку є кілька людей на вибір. Використовуйте фотографії профілю, щоб знайти людину, яку ви шукаєте. Або натисніть контакт, а потім клацніть на ім’я у верхній частині вікна, щоб переглянути інформацію про його профіль.

Це воно! Ви готові розпочати спілкування в чаті. Кожен, з ким ви розмовляєте, буде автоматично доданий до вашого списку контактів.

Текстові чати

Не маєте настрою для голосового дзвінка? Вести підступну розмову на роботі, поки начальник не звертає уваги? Текстові чати сьогодні так само корисні, як ніколи раніше; є причина, чому Facebook Messenger і WhatsApp залишаються двома найпопулярнішими додатками у світі. Ось як надіслати текстовий чат у Skype.

Крок 1: Виберіть людину, з якою ви хочете поговорити, або зі списку останніх бесід ліворуч, або зі списку контактів у верхній частині Вікна. Або виберіть Чат міхур. Це відкриє чат у правій частині вікна програми.

Зображення міхура чату Skype Даніель Мартін / Знімок екрана

Крок 2: Клацніть унизу панелі розмови там, де написано Введіть повідомлення. Введіть те, що ви хочете сказати, і натисніть Enter, або натисніть стрілку надсилання праворуч.

Крок 3: Чекайте відповіді. Промити і повторити!

Голосові дзвінки

Коли Skype вперше був запущений, його найбільшим продажем стали можливості передачі голосу через Інтернет (VOIP). Незважаючи на те, що він продовжуватиме сприяти голосовим дзвінкам на стаціонарні та мобільні пристрої, функція голосового дзвінка від Skype до Skype залишається найважливішим компонентом його служби. Установити дзвінок як ніколи просто.

Крок 1: Переконайтеся, що у вас налаштований сумісний мікрофон та навушники / динамік. Підключіть їх до мережі та переконайтеся, що Skype їх забрав, натиснувши на Три крапки меню у верхній частині вікна, а потім перейдемо до Налаштування. Ви можете залишити гучномовці та мікрофон пристроєм за замовчуванням, але, якщо хочете, ви можете вказати вибрані параметри введення та виводу у спадному меню.

Якщо ви хочете перевірити, чи правильно працює апаратне забезпечення, використовуйте Тест аудіо посилання в Налаштування меню. Крім того, зателефонуйте до служби відлуння Skype, виконуючи ті самі дії, що й нижче.

Крок 2: Виберіть контакт або особу, з якою ви хочете поговорити, так само, як текстові чати.

Крок 3: Клацніть на Синій телефон у верхньому правому куті. Якщо ця особа перебуває в Інтернеті, а Skype працює, ви потім зателефонуєте їй безпосередньо. Якщо вони приймуть дзвінок, ви автоматично почнете голосовий дзвінок.

Якщо хтось дзвонить вам таким же чином, просто натисніть відповідну кнопку, щоб прийняти дзвінок. Якщо ви не хочете з ними спілкуватися, натисніть червону кнопку.

Відеодзвінки

Щоб додати додатковий вимір у ваші розмови, чому б не скористатися функцією відеодзвінка Skype? Все, що вам потрібно, це веб-камера та готовність показати своє обличчя на ній.

Крок 1: Переконайтеся, що ваша камера працює коректно зі Skype. Клацніть на Три крапкипіктограму меню та виберіть Налаштування. Клацніть Пристрій за замовчуванням під заголовком відео у верхній частині сторінки та виберіть свою веб-камеру зі спадного меню.

Якщо ви хочете ще раз перевірити, чи він працює належним чином, увімкніть Тестове відеокнопку в Налаштування меню. Якщо він працює правильно, у меню з’явиться ваше відео в прямому ефірі.

Виглядати в захваті необов’язково.

Крок 2: Коли будете готові, виберіть контакт, якому хочете зателефонувати, і натисніть на Синя камера у верхньому правому куті. Або розпочніть голосовий дзвінок, а потім натисніть ту саму кнопку камери у вікні дзвінка.

Коли дзвінок триває, у нижньому правому куті ви можете побачити мініатюрну версію відео, яке бачить ваш друг. Якщо вони взамін запустить веб-камеру, ви побачите їх у головному вікні.

Крок 3: Якщо ви хочете надіслати текстовий чат під час дзвінка з будь-якої причини, клацніть на Текстовий чат у верхньому правому куті вікна відеодзвінка. Це зменшить основний розділ відео вікна та надасть вам звичайні параметри текстового чату нижче.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found