Як вимкнути Google Assistant на вашому смартфоні чи іншому пристрої

Як вимкнути Google Assistant Саймон Хілл / Цифрові тенденції

Google Assistant - одна з найцікавіших і найкорисніших функцій у наборі продуктів Google, але часом вона може бути трохи непосильною. Будь то відповідь на команди з телевізора або потенційне прослуховування приватних бесід, ви хочете сказати Google Assistant іноді робити перерву.

Окрім вимкнення Google Assistant, існує також безліч способів налаштувати взаємодію з вами. У цьому посібнику ми розглянемо все, що вам потрібно знати.

Як вимкнути Google Assistant

Як вимкнути Google AssistantЯк вимкнути Google AssistantЯк вимкнути Google AssistantЯк вимкнути Google AssistantЯк вимкнути Google Assistant

Якщо ви хочете повністю вимкнути Google Асистент на одному зі своїх пристроїв, це легко зробити. Ось як:

 1. Відкрийте програму Google на своєму телефоні.
 2. Натисніть Більше внизу праворуч.
 3. Натисніть Налаштування.
 4. Натисніть Google Assistant.
 5. Прокрутіть вниз до Асистентські пристрої і натисніть на Телефон або будь-який інший пристрій, який ви вказали, де потрібно вимкнути Google Assistant.
 6. Торкніться перемикача Google Assistant, щоб вимкнути його.

Ви також можете просто сказати: "Гей, Google, вимкни себе", щоб отримати вказівки щодо того, як це зробити.

Як налаштувати налаштування Google Assistant

Якщо ви перейдете, ви можете налаштувати всілякі різні налаштування в програмі Google Більше> Налаштування> Google Assistant як ми показали вам вище, але що, якщо ви хочете відключити певні тригери?

Змініть тригери Google AssistantЗмініть тригери Google AssistantЯк вимкнути налаштування Google Асистента налаштування 6Змініть тригери Google AssistantЗмініть тригери Google Assistant

Можливо, ви просто хочете вимкнути голосові команди, щоб не продовжувати випадково запускати Google Assistant, але ви все одно хотіли б, щоб це працювало під час руху. Ось як це зробити на телефоні Samsung Galaxy - шлях на іншому пристрої буде дещо іншим.

 1. Йти до Налаштування і торкніться Програми.
 2. Торкніться трьох вертикально складених крапок вгорі праворуч, щоб отримати більше опцій, і торкніться Програми за замовчуванням.
 3. Натисніть Програма допомоги пристрою.
 4. Тут ви можете змінити різні налаштування, і вони будуть різними залежно від вашого пристрою. Наприклад, мій Galaxy S10 має можливість вимкнути екранний аналіз тексту або зображень, але мій Pixel 3 має тут можливість вимкнути Active Edge, що є функцією, яка дозволяє вам стиснути телефон, щоб запустити Google Assistant.
 5. Торкніться значка шестірні, щоб глибше заглибитися, і у вас є більше можливостей. Торкніться Voice Match.
 6. Тепер ви можете вимкнути Доступ за допомогою Voice Match, але залиште на Під час руху.

Як тимчасово вимкнути Google Assistant на розумних домашніх пристроях

Можливо, у вас є розумний динамік, розумний дисплей або розумний годинник, і ви хочете тимчасово вимкнути Google Assistant, або ви хочете регулярно вимикати його в певний час. Ви можете зробити це за допомогою простою в додатку Google Home. Ось як:

 • Відкрийте додаток Google Home.
 • Торкніться Додому і виберіть пристрій.
 • Торкніться значка Налаштування значок шестерні.
 • Торкніться Цифрове благополуччя> Новий графік.
 • Виберіть усі пристрої, до яких ви хочете його застосувати, а потім торкніться Далі.
 • Виберіть дні та виберіть готовий розклад або створіть власний розклад, а потім натисніть Далі.
 • Тоді виберіть час початку та кінця Далі> Готово.

Якщо ви передумаєте, легко змінити будь-який із цих налаштувань, пройшовши той самий шлях. Майте на увазі, що Google Assistant постійно вдосконалюється, і ви можете отримати від цього багато чого, використовуючи правильні голосові команди.

Останні повідомлення