Ось як відновити контакти на iPhone з iCloud

Apple iPhone 7 Контакти Джуліана Чоккатту / Digital Trends Contacts є важливою частиною вашого iPhone, особливо якщо ви постійно телефонуєте, надсилаєте електронні листи або надсилаєте повідомлення друзям і родичам. У вас може бути один довгий список контактів або той, який був ретельно організований та відсортований для полегшення навігації. Контакти настільки невід’ємні, щоб залишатися на зв’язку з іншими, що важко уявити, що у вас немає такого зручного, легкодоступного списку всіх, до кого вам коли-небудь доведеться зв’язатися.

Насправді це так зручно, мало хто з нас вже пам’ятає в голові номери телефонів чи адреси електронної пошти. Зазвичай це не проблема, але вона може стати проблемою, коли певний контакт або кілька контактів випадково видаляються або втрачаються під час процесу синхронізації або при відновленні з резервної копії. Потрапити в невдалу ситуацію, але таку, яку легко виправити, якщо ви знаєте, як відновити втрачені контакти на iPhone. На щастя, для цього вам потрібно використовувати лише iCloud.

Щоб уникнути втрати даних та контактів, дотримуйтесь нашого посібника з резервного копіювання iPhone та використання iCloud.

Відновлення контактів за допомогою iCloud на вашому iPhone

Якщо ви помилково загубили або видалили контакт, немає причин панікувати. Контакти налаштовано на синхронізацію з iCloud за замовчуванням. Ви можете перейти до налаштувань і вимкнути та знову ввімкнути, щоб дозволити їм знову синхронізуватися з вашим iPhone.

Попередня Наступна 1 з 2 Як відновити контакти на iphone відновити 1як відновити контакти на iphone відновити 2

Крок 1: Йти до Налаштування> [ваше ім’я]> iCloud.

Крок 2: Поверніть Контакти вимкніть і виберіть Зберігати на моєму iPhone.

Крок 3: Поверніть Контакти і виберіть Злиття.

Зачекайте трохи, і ви побачите видалені контакти на своєму iPhone.

Відновлення контактів за допомогою iCloud.com

Це ще один надійний метод отримання втраченої контактної інформації - а також інших речей, таких як нагадування та події календаря - і він надходить безпосередньо від Apple. Все, що вам потрібно - це комп’ютер, ваш ідентифікатор Apple і пароль та трохи часу.

Відновіть контакти за допомогою iCloud.com
  1. Зайдіть на iCloud.com і увійдіть за допомогою вищезазначених Apple ID та пароля.
  2. Після входу натисніть кнопкуНалаштування значок.
  3. Прокрутіть вниз до Розширений і натисніть Відновити контакти.
  4. Вам буде показано список раніше створених архівів. Знайдіть дату архіву, у якому список контактів все ще має бути незмінним, і натисніть Відновлювати.
  5. Клацніть Відновлювати ще раз для підтвердження та початку процесу відновлення. Після цього електронне повідомлення буде надіслано на адресу, прив’язану до вашого ідентифікатора Apple.

Слід зазначити, що це замінить контакти на вашому iPhone, на відміну від просто додавання відсутніх. Якщо ви додали нові контакти до цього процесу, вони будуть втрачені. На щастя, ваш поточний список контактів буде заархівовано до відновлення, тому ви зможете отримати їх, виконавши ці самі дії.

Для цього виконайте перші три кроки цієї статті, але замість того, щоб вибирати архів із попередньої дати, виберіть архів, створений того самого дня, коли ви виконали відновлення. Ви також можете зробити це, якщо випадково відновите контакти за допомогою неправильного архіву.

Останні повідомлення