Як завантажити відео YouTube на iPhone або iPad

Це може бути складною проблемою, але ви можете завантажувати відео YouTube безпосередньо на свій iPhone для перегляду в будь-який час, навіть коли ви перебуваєте поза мережею. Є кілька способів зберегти вибране YouTube на пристрої iOS, починаючи із власних варіантів підписки YouTube та сторонніх програм. Більше ніколи ви не повернетесь до улюбленого відео та не знайдете його зниклим. У цьому посібнику ми розглянемо деякі найпростіші методи завантаження та перетворення медіафайлів YouTube у відео MP4.

Будь ласка, запиши: Деякі з наведених нижче методів також вимагають використання MacBook для завантаження відео.

Спосіб перший: Підпишіться на YouTube Premium

YouTube преміумяк завантажити відео з YouTube на iphone

YouTube Premium - це послуга передплати, яка дозволяє завантажувати відео на ваш смартфон за 16 доларів на місяць. Завантажені відео можуть мати досить низьку роздільну здатність - до 360 пікселів - але принаймні ви можете дивитись їх на відміну від того, щоб назавжди втратити їх. Таким чином, навіть якщо плакат виводить це відео в автономному режимі, ви все одно можете його переглянути. Доступна місячна безкоштовна пробна версія, і ви можете знайти її за посиланням раніше або просто через додаток YouTube для iOS для iOS.

YouTube Premium

Спосіб другий: Використовуйте сторонній додаток на комп’ютері

Існують різні додатки, як безкоштовні, так і платні, за допомогою яких можна завантажувати відео з YouTube на комп’ютер. Після завантаження вам потрібно буде перенести відео на свій iPhone. Незважаючи на те, що ви не завантажуєте строго на свій iPhone, це все одно хороший спосіб завантажити завантажене відео на ваш iPhone, тому ми включили його сюди. В якості одного з прикладів ми вибрали безкоштовний ClipGrab, але будь-яка кількість завантажувачів та відеоконвертерів завантажуватимуть відео YouTube на ваш робочий стіл, і наступні кроки працюватимуть переважно однаково.

 • Після завантаження та запуску ClipGrab на вкладці пошуку програми введіть ключові слова, які допоможуть вам знайти відео, які потрібно зберегти.
 • Виберіть елемент із результатів і скористайтеся спадному меню, щоб перетворити його у формат MPEG4, щоб ви могли переглядати його на своєму iPhone або iPad.
 • Зробіть свій вибір і натисніть Візьміть цей кліп.

Додаток розміщує відео на робочому столі, і тепер у вас є кілька варіантів, як продовжити розміщення відео на вашому iPhone. Apple забезпечує власні вбудовані системні ресурси на Mac, які дозволяють переносити відео YouTube на ваш iPhone.

AirDrop

Попередня Наступна 1 з 2 AirDrop YouTubeAirDrop
 • AirDrop - це найпростіший спосіб отримати короткий кліп на свій iPhone; просто клацніть правою кнопкою миші на піктограму відео на робочому столі та виберіть Поділитися> AirDrop.
 • Обов’язково увімкніть Airdrop як на робочому столі, так і в Центрі керування iPhone. Вам не потрібне дротове з’єднання між вашим Mac та вашим iPhone.
 • Клацніть на піктограму AirDrop або перетягніть піктограму відео на піктограму AirDrop на Mac, і файл буде відправлений безпосередньо на ваш рулон камери у вигляді відео для перегляду, коли захочете.

Шукач

Відео YouTube
 • Використовуйте відповідний кабель для вашого Mac, наприклад, кабель USB до Lightning, для підключення iPhone до Mac.
 • Виберіть свій пристрій на бічній панелі.
 • Виберіть Фільми вкладку та перевірте Синхронізація.
 • Перевірте всі фільми, які ви хочете переглянути на телефоні, і торкніться Синхронізація.
 • Використовуйте програму Apple TV на вашому iPhone, щоб знайти своє відео в Бібліотека> Домашні відео.
записяк завантажити відео з YouTube на iphone

Спосіб третій: Запишіть екран

Починаючи з iOS 11, випущеної в 2017 році, ви можете записувати екран свого iPhone або iPad та все, що може відтворюватися, включаючи відео YouTube. Цей простий спосіб абсолютно безкоштовний.

 • Запустіть YouTube і знайдіть своє улюблене відео.
 • Змініть орієнтацію на альбомну.
 • Проведіть пальцем вгору по Центру керування та натисніть на Запис кнопка (коло всередині кола).
 • Зачекайте, поки відтвориться відео, а потім торкніться, щоб зупинити запис, коли це буде зроблено.
 • Відео буде збережено та збережено у вашому рулоні камери.

Те, що ти можеш, не означає, що ти повинен

На перший погляд, завантаження твору YouTube не здається великою проблемою. Але етика обертається навколо наміру оригінального відеозапису. Іноді люди (або компанії) хочуть розміщувати відео для обміну вмістом. Інші бренди зосереджені на отриманні доходу: Відеооператори часто отримують зменшення доходу від реклами. Звичайно, реклама дратує, але YouTube (і творці вмісту) платять за ці гроші свої рахунки. Якщо ви завантажуєте відео для відтворення в режимі офлайн, транзакція втрачає свою цінність - відео не приносить доходу від реклами. Платформа також програє на кількох поглядах від вас, аудиторії.

Підводячи підсумок, не слід завантажувати відео з комерційних причин або розповсюджувати його. Особистий перегляд, як правило, єдина причина завантаження відео YouTube. Таким чином, ви уникаєте більшості етичних проблем та порушень авторських прав. Якщо ви сумніваєтесь, уникайте завантаження всього цього або дотримуйтесь офіційного сервісу YouTube Premium, щоб пропустити рекламу.

Останні повідомлення