Поширені проблеми хулу та способи їх усунення

Отже, ви дивитесь оригінальний серіал Hulu або ваші улюблені повтори, і як тільки ви збираєтеся дійти до найкращої частини, все просто зупиняється. Це одна з найстрашніших речей, яка може трапитися з вами, коли ви посеред чогось спостерігаєте, і хоча ми не бажаємо цього найгіршому з наших ворогів, ми всі стикаємося з проблемами Хулу в той чи інший момент.

Буферизація, низька якість відео, заморожування відео, помилки підключення та пропуск - це загальні проблеми Hulu, і всі вони можуть мати різні причини. Ось як вирішити проблему, щоб ви могли швидко повернутися до шоу, незалежно від того, який пристрій ви використовуєте.

Можливо, Хулу не працює

карта відключення хулу Downdetector.com

Незвично, що цілий сервіс Hulu падає або падає лише для певних користувачів. Перш ніж випробувати деякі домашні виправлення, переконайтеся, що проблема не в ваших руках, а в руках техніків Hulu. Хороший сайт для перевірки відключень - DownDetector.com. На сайті ви можете ознайомитись з картою відключень у реальному часі та прочитати скарги інших користувачів. Швидкий пошук за допомогою #huludown або #hulu у Twitter часто повідомляє вас, чи теж є проблеми.

Швидкі виправлення проблем Hulu

Тепер, коли ви впевнені, що не стикаєтесь із проблемою, спричиненою Hulu, ви можете спробувати деякі домашні засоби. Дайте їм постріл. Якщо щось не працює, переходьте до наступного, поки не знайдете рішення.

  1. Закрийте програму на будь-якому пристрої, який ви використовуєте, і перезапустіть її.
  2. Перезавантажте пристрій.
  3. Спробуйте скинути налаштування маршрутизатора. Якщо ви не знаєте як, ось наш простий посібник із скидання налаштувань маршрутизатора.
  4. Переконайтеся, що додаток оновлено. Якщо ви використовуєте програму на телефоні чи телевізорі, перейдіть до магазину програм і перевірте, чи доступна нова версія.
  5. Видаліть програму та встановіть її заново.

Досконаліше виправлення

Якщо вищезазначена тактика не працює, можливо, це швидкість вашого Інтернету. Запустіть тест швидкості на підключенні до Інтернету, щоб переконатися, що дані переміщуються досить швидко, щоб використовувати Hulu. Hulu рекомендує 3 Мбіт / с для перегляду потокової бібліотеки Hulu та 8 Мбіт / с для перегляду прямих трансляцій. Якщо ви не знаєте, як це перевірити, Hulu має посібник з тестування швидкості на різних пристроях, включаючи ігрові системи, кілька моделей смарт-телевізорів та комп’ютери.

Якщо ваше з’єднання недостатньо швидке, можливо, вам доведеться вимкнути інші пристрої, які могли б підключити Інтернет, поки ви дивитесь Hulu. Якщо ви використовуєте Wi-Fi, спробуйте підключити пристрій безпосередньо до маршрутизатора за допомогою кабелю Ethernet або додати ретранслятор Wi-Fi у свою мережу, щоб позбутися від мертвих зон сигналу.

Останні повідомлення