Як надсилати текстові повідомлення на електронну пошту

Перш ніж ми почнемо тут, нам слід уточнити, що ви намагаєтесь зробити. Швидше за все, ви прийшли до цієї статті з однієї з двох причин: або ви хочете надіслати текст на електронну пошту іншої людини, або ви хочете, щоб ваші вхідні тексти відображалися у вашій поштовій скриньці. Обидві причини можуть нібито привести вас до посібника з надсилання текстових повідомлень на електронну пошту, тому ми включили короткі підручники з обох.

Як надіслати текст на поштову скриньку іншої особи

Це неймовірно простий процес, якщо ваш тарифний план дозволяє надсилати повідомлення MMS (із зображенням або даними). Якщо у вас найголіший план обміну текстовими повідомленнями, можливо, ви не зможете надсилати MMS-повідомлення. Однак замість того, щоб переходити на сайт вашого постачальника послуг і витрачати півгодини на те, щоб визначити, чи включає ваш план обмін повідомленнями MMS, найшвидший спосіб це зрозуміти - це зробити швидкий тест.

Щоб надіслати текст на електронну адресу, складіть текст, як зазвичай, і введіть потрібну адресу електронної пошти у поле, де ви зазвичай вводите номер телефону. Це так просто Спробуйте надіслати його спочатку собі, щоб перевірити, чи він працює. Якщо так, чудово. Якщо ваш текст не з’явиться у вашій поштовій скриньці через розумний проміжок часу, існує ймовірність, що ваш тарифний план не включає обмін повідомленнями MMS, але це навряд чи можливо.

Як переслати вхідні тексти на свою поштову скриньку

Ненавидіте постійно переключатися між телефоном та електронною поштою, щоб читати повідомлення протягом дня? Бажаєте, щоб був спосіб отримати деякі чи всі ваші тексти доставленими на вашу поштову скриньку? Ми тут, щоб допомогти.

Для Android:

google_androidІснує декілька різних способів пересилати всі ваші тексти та отримувати їх у свою поштову скриньку, але найпростіший спосіб для користувачів Android - це завантаження та встановлення програми SMS на електронну пошту з Google Play. Просто введіть свою інформацію про пересилання, і все повинно пройти по-справжньому.

Для iPhone:

яблукоЩоб отримати всі вхідні тексти, надіслані на вашу поштову скриньку, перейдіть до Налаштування> Повідомлення> Отримати в а потім виберіть Додати електронний листна дні. Введіть адресу, на яку ви хочете переадресовувати тексти, і вуаля! Ви закінчили.

Останні повідомлення