Як змінити мову в Google Chrome

Google Chrome підтримує більше 100 різних мов, що дозволяє легко відображати браузер рідною мовою, змінювати мову, коли ви подорожуєте в іншу країну, або досліджувати результати іноземної мови. Можливо, вам цікаво, де ви можете знайти ці налаштування в меню Google Chrome, якщо ви ніколи раніше їх не змінювали.

Налаштування мовних налаштувань - це простий спосіб налаштування Google Chrome. Ось що вам потрібно знати про зміну мовних налаштувань та уподобань.

Змініть налаштування мови

Зміна мови, яка використовується в Chrome, займає лише кілька кроків, і хоча процес може здатися лякаючим, операція досить проста для початківців. Для останнього випуску Chrome для Windows 10 були зроблені наступні кроки, але ви можете застосувати ту саму процедуру на пристрої з ОС Chrome, як Chromebook. Подібна процедура також застосовується до браузера Edge на основі Chromium, просто знайдіть опцію за допомогою кнопки меню та натисніть Налаштування, і потім Мови. І за даними Google, для Chrome на Mac браузер "автоматично відображатиметься системною мовою за замовчуванням для вашого комп'ютера".

Крок 1: Запустіть браузер Chrome на своєму пристрої та перейдіть до кнопки меню у верхній правій частині вікна Chrome. Кнопка меню представлена ​​трьома крапками.

Крок 2:Виберіть Налаштування до нижньої частини меню. Крім того, ви також можете швидко перейти до меню "Налаштування", ввівши "chrome: // settings /" в адресному рядку свого браузера Chrome.

Знімок екрана меню Chrome Знімок екрана

Крок 3:Опинившись у меню налаштувань, прокрутіть униз до списку та натиснітьРозширений для відображення додаткових опцій.

Крок 4:Продовжуйте прокручувати вниз, поки не побачите Мови. Клацніть або торкніться Мову або стрілка вниз праворуч, щоб побачити більше опцій.

Меню налаштувань мов Google Chrome скріншот

Крок 5:Ви можете додати нову мову, натиснувши синій Додайте мови кнопку.

Крок 6:Прокрутіть доступні мови та натисніть на ту, яку ви хочете додати, або введіть мову, яку ви хочете додати, у рядок пошуку. Вибравши потрібну мову, клацніть на Додати внизу праворуч.

Знімок екрана підтримуваних мов Google Chrome скріншот

Крок 7:Нові мови автоматично додаються до кінця списку. Якщо у вас вибрано більше однієї мови, ви також можете скористатися кнопкою меню - представленою трьома крапками - праворуч від кожної мови у вашому списку, щоб змінити порядок вибраних мов або видалити будь-яку мову, яка вам не потрібна чи використовується.

Закінчивши вносити зміни, ви можете закрити Налаштування в браузері або вийдіть із Chrome. Зміни зберігатимуться та оновлюватимуться автоматично.

Як відобразити Chrome новою мовою або перекласти веб-сторінки

Додавши свою мову, ви захочете її ввімкнути, щоб Chrome використовував цю нову мову.

Крок 1:Ви хочете піти в Мови налаштувань, перейшовши до кроку 4 із наведеного вище посібника. Клацніть на кнопку меню праворуч від потрібної мови, яка, знову ж таки, представлена ​​трьома крапками.

Крок 2:З'явиться спливаюче меню. Ви можете вибрати перше поле, яке знаходиться поруч із фразою Відобразити Google Chrome цією мовою.

Знімок екрана налаштувань мови Google Chrome скріншот

Кнопка перезапуску з’явиться поруч із мовою. Вам потрібно буде перезапустити Chrome, щоб застосувати нові налаштування.

Переклад сторінки Google Translate у Google Translate не застосовується, якщо мова вже перекладена на ту саму мову. Наприклад, якщо ви застосували іспанську мову до свого браузера за допомогою Google Translate, спливаюче вікно не відображатиметься на веб-сторінці, яка вже написана іспанською мовою.

Однак ви все ще можете змінити мовні налаштування Chrome, щоб дозволити Google Translate автоматично активуватися на сторінках з тією ж мовою. Просто натисніть меню поруч із вибраною мовою та встановіть прапорець «запропонувати перекласти».

Якщо ви дійсно не хочете змінювати ці налаштування, майте на увазі, що Google має спеціальний веб-сайт Перекладача, який може легко перекладати текст або документи та може заощадити ваш час. Якщо ви регулярно перекладаєте фрагменти, які ви знаходите в Інтернеті, можливо, ви захочете завантажити розширення для Google Translate, щоб ви могли легше використовувати його.

Останні повідомлення