Як завантажувати пісні з Spotify

Отже, ви знайшли кілька пісень або чудовий список відтворення на Spotify, але ви хотіли б мати можливість слухати їх у режимі офлайн. На щастя, Spotify робить є спосіб завантажити ваші улюблені пісні, щоб ви могли їх слухати, коли захочете.

Перш ніж ви будете надто схвильовані, спочатку вам знадобиться кілька речей: пристрій, на якому можна зберігати пісні, підключення до Інтернету та передплата на Spotify Premium.

Передумови

Spotify трохи вимогливий до того, що дозволяє завантажувати на певні пристрої, тому ось короткий підсумок: на робочому столі ви можете зберігати улюблені пісні та списки відтворення для прослуховування в режимі офлайн, але - на відміну від мобільних - альбоми та списки відтворення поза рівняння.

Робочий стіл

Як завантажити сподобалися пісні на робочий стіл

Завантажити весь каталог вподобаних пісень на комп’ютер не може бути простіше - просто відкрийте Вподобані пісні розділ Spotify (за допомогою програми Spotify для MacOS або Windows) і натисніть на Завантажити перемикач. Це все.

Як завантажити списки відтворення на робочий стіл

Крок 1:Під час перегляду вибраного списку відтворення, який ви хочете завантажити, клацніть маленький значок у формі серця, який знаходиться безпосередньо праворуч від Грати , щоб зберегти його у вашій бібліотеці для зручного доступу (якщо цього не зробити, опція завантаження залишиться прихованою).

Крок 2: Далі перемикаємо Завантажити повзунок у верхньому правому куті будь-якого списку відтворення. Список відтворення почне завантажуватися, але майте на увазі, що це може зайняти трохи часу, залежно від розміру списку відтворення та швидкості вашого Інтернет-з'єднання.

Після збереження список відтворення буде доступний у розділі «Списки відтворення» ліворуч від програми Spotify для MacOS та Windows, поряд із усіма іншими списками відтворення (навіть тими, які не були завантажені для прослуховування в режимі офлайн).

Мобільний

Як завантажити вподобані пісні, альбом або список відтворення на мобільний телефон

Незалежно від того, чи ви завантажуєте список відтворення, альбом чи список відтворення, який сподобався, процедура однаково поширена. Просто завантажте колекцію, яку хочете зберегти, і торкніться Завантажити перемикач у верхньому правому куті. Потім треки почнуть завантажуватися.

Примітка. Вам не потрібно стежити за списком відтворення або альбомом, щоб завантажити їх на свій мобільний пристрій.

Як завантажити подкаст на мобільний телефон

Крок 1: Під час перегляду подкасту (наприклад Тенденції з перевагами), торкніться трьох горизонтальних крапок у верхньому правому куті - або трьох вертикальних крапок, якщо використовується пристрій Android - для доступу до інформаційної панелі.

Крок 2: Далі виберіть Керувати завантаженнями.

Крок 3: Біля кожної серії з’явиться піктограма завантаження, яка дозволить вам вибрати, який ви хочете завантажити.

Примітка: Ви також можете торкнутися трьох горизонтальних крапок праворуч від окремих епізодів і вибрати Завантажити, якщо ви віддаєте перевагу швидшому методу.

Вирішення проблем

Не вдається завантажити додаткові пісні? Це може бути тому, що ви досягли надзвичайно неприємного обмеження в 3333 пісні на пристрій. Якщо це так, спробуйте видалити список відтворення з вашої офлайн-бібліотеки для прослуховування. Це звільнить місце для композицій, які ви намагаєтесь завантажити.

Також варто пам’ятати, що одночасно дозволяється завантажувати пісні лише з трьох пристроїв. Спробуйте додати більше, і ви потрапите в глухий кут. Дійдіть до цієї точки і ваш єдиний варіант - зробити розворот, відключивши прослуховування в автономному режимі на одному з інших гаджетів.

Останні повідомлення