Як видалити Steam Games (і перевстановити їх пізніше)

Сучасний розповсюдження цифрових ігор робить покупку та встановлення ігор простішою ніж будь-коли. Якщо ви граєте в ігри на ПК, є велика ймовірність, що ви використовуєте Steam. Оскільки багато ігор вимагають дедалі більше місця для зберігання всіх цих HD-текстур та несжатих аудіодоріжок, більшість гравців не мають місця для кожної гри на своїх жорстких дисках. Крім того, завдяки тим привабливим продажам Steam, які є джерелом більшості наших бібліотек, можна легко зібрати величезну пропозицію ігор.

Якщо ви переходите на покупку ігор у новому магазині Epic Games, можливо, ви навіть не хочете, щоб у вашій системі була встановлена ​​ваша стара колекція ігор Steam, і Epic швидко створює власну бібліотеку цифрових назв. На щастя, ми покажемо вам, як видалити ігри Steam, щоб ви могли звільнити місце на жорсткому диску.

Steam дозволяє вам деінсталювати та переінсталювати будь-яку гру, за яку ви заплатили, коли завгодно. Процес майже настільки ж простий, як спочатку їх установка. У цьому посібнику ми навчимо вас видаляти ігри Steam, покроково проводячи процес.

Якщо у вас мало місця для зберігання, але ви не хочете видаляти свої улюблені ігри, розгляньте замість них деякі інді-заголовки, або як щодо більшого, кращого жорсткого диска?

Видалення через Steam

Найшвидший і найпростіший спосіб видалення гри - це сам Steam.

Крок 1: Відкрийте клієнт Steam і увійдіть, якщо потрібно.

Крок 2: Клацніть на Бібліотека у верхньому меню навігації.

Крок 3: Знайдіть і клацніть правою кнопкою миші гру, яку ви хочете видалити, у вашій бібліотеці, яка повинна відкрити спадне меню. Звідти вирушайте до Управління, а потім з’явиться нове спадне меню. У спадному меню натисніть Видаліть.

Крок 4: Steam підтвердить з вами, чи хочете ви повністю видалити гру. Коли будете готові, натисніть на Видаліть кнопку.

Тепер гру буде видалено. Гра все одно відображатиметься у вашому списку Steam ліворуч, але вам потрібно буде перевстановити її, щоб грати.

Якщо ви коли-небудь захочете його перевстановити, просто двічі клацніть назву гри або клацніть правою кнопкою миші та виберіть Встановити зі спливаючого меню. Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані. Щоб заощадити місце на основному диску, ви можете подумати про встановлення гри у другорядному місці.

Видалення через Windows

Якщо ви бажаєте не видаляти свої ігри безпосередньо через Steam, ви можете видалити гру на системному рівні. Як і будь-яка інша програма Windows, ви можете видалити свої ігри Steam через власну Windows Програми та функції меню.

Хоча цей процес все одно перенесе вас до інтерфейсу Steam для останнього кроку, ви можете віддати перевагу цьому методу, якщо ви одночасно очищаєте різні частини системи.

Крок 1: Шукайте "програми та функції" або перейдіть до Панель управління ярлик у Почніть і натисніть на Видаліть програму варіант під Програми.

Крок 2: Знайдіть гру, яку хочете видалити. Перерахування кожної програми за назвою або датою встановлення може допомогти вам швидко знайти речі. Знайшовши, натисніть Видаліть у меню вище або клацніть гру правою кнопкою миші та натисніть Видаліть з отриманого меню.

Крок 3: Потім ви потрапите в інтерфейс Steam. Увійдіть, якщо потрібно. Коли з’явиться вікно остаточного підтвердження, натисніть Видаліть для завершення видалення. Вашу гру буде видалено.

Неможливо перевстановити гру, придбану в Steam, без використання інтерфейсу Steam. Якщо ви хочете перевстановити гру пізніше, введіть Steam, виберіть гру зі своєї бібліотеки та двічі клацніть її назву. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші назву гри, а потім вибрати Встановити. Звідти просто виконуйте вказівки на екрані.

Видалення вручну

Хоча будь-який із наведених вище методів повинен допомогти вам видалити Steam Games без проблем, ви також завжди виконуєте ручне видалення. Ручне видалення трохи більше задіяне, але якщо ви хочете повністю стерти гру з вашої системи, це, мабуть, найкращий шлях. Майте на увазі, що гра все одно буде у вашій бібліотеці Steam, навіть якщо її більше немає в системі.

Крок 1: Перейдіть до папки встановлення Steam. Під час роботи з Windows 10 місцем встановлення за замовчуванням є C: Program Files (x86) Steam.

Крок 2: Відкрийте Steamapps папці, а потім - Поширені папку.

Крок 3: Тепер ви повинні побачити список папок гри. Знайдіть гру, яку ви хочете видалити, потім виберіть її папку та натисніть клавішу видалення на клавіатурі або клацніть папку правою кнопкою миші та виберіть Видалити з отриманого меню.

Тепер гру буде видалено з вашого комп’ютера. Він все ще може виглядати білим або встановлений у вашій бібліотеці Steam, але його не можна буде відтворити без оновлення та повторної інсталяції всіх відповідних файлів.

Якщо ви хочете повністю видалити кожну згадку про гру з вашої системи, вам також може знадобитися видалити її конфігурацію та зберегти файли, які, як правило, знаходяться у вашій папці Збережені ігри, папці Документи або AppData в C: Користувачі [Ваше ім'я користувача].

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found