Як дивитись Футурама в Інтернеті: Стріміть усі 10 сезонів безкоштовно

Другий мультсеріал Метта Грінінга, Футурама, можливо, не тривав майже стільки, скільки його приземлений старший брат Сімпсони, але чесно кажучи, нічого не має. Сімпсони працює стабільно з 1989 р., але Футурама, який розпочався десять років потому, отримав загальний здоровий семирічний пробіг на Fox and Comedy Central і має неабияку частку відданих послідовників. (Невтомний Грінінг в даний час має третє шоу - фентезі Розчарування, який зараз активний на Netflix.)

Хоча анімаційна науково-фантастична комедія виходить в ефір вже сім років, завдяки великій кількості сучасних опцій платформи для потокового передавання, глядачам простіше, ніж будь-коли, отримати постійний доступ до телевізійних шоу з минулого - що, на щастя, включає можливість дивитися Футурама онлайн.

Дія серіалу відбувається в Нью-Йорку 31 століття, де Фрай, помаранчевий хлопчик, який доставляє піцу, прокидається після того, як кріогенно заморожений а-ля Хань Соло протягом 1000 років. Футурама слідує за його пригодами, орієнтуючись у дивному новому світі, працюючи зараз на службу доставки іншого виду під назвою Planet Express. Невдовзі після скасування шоу він був відзначений у 2014 році Сімпсони епізод "Сімпсорама;" обидва шоу є популярними пристосуваннями у сучасній дедалі ширшій потоковій сфері.

Створено: Метт Грінінг

У ролях: Біллі Вест, Кейті Сагал, Джон ДіМаджо, Тресс Макнейл

Кількість сезонів: 7

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Футурама онлайн в США

На даний момент Hulu є найкращим місцем для трансляції Футурама. Усі 140 серій, тривалістю 21-23 хвилини кожна та організованими як сім сезонів, можна переглянути на платформі, що належить Діснею. Для нових користувачів сервісу Hulu пропонує щедру 30-денну безкоштовну пробну версію, що надає достатньо часу, щоб вирішити, чи коштує послуга $ 6 0r $ 12 на місяць, що коштуватиме після безкоштовного періоду.

Базова послуга на 6 доларів постачається з обмеженою кількістю оголошень, тоді як переважна опція "Преміум" на 12 доларів без реклами. Hulu також пропонує випробувальний термін для своїх пакетів, який постачається з Hulu Live TV (55 доларів за рекламу або 61 долар без), а також пропонує різноманітні комплекти з Disney + та ESPN, які в даний час не постачаються з пробними пропозиціями.

Наприкінці травня Хулу додав функцію Watch Party, за якою передплатники можуть запросити друзів (старше 18 років) переглядати та спілкуватися про фільми та телевізійні шоу разом, то чому б не спробувати зробити це, а не пиятись Футурама поодинці?

Додаткові альтернативи для перегляду Футурама Інтернет включає прямий перехід до Comedy Central, де абоненти кабельного телебачення можуть або увійти, використовуючи інформацію свого провайдера, щоб отримати доступ до різноманітних епізодів, або вибрати невелику безкоштовну цілодобову вибірку через веб-сайт Comedy Central. Крім того, вибрані епізоди з перших двох сезонів доступні через FuboTV, спортивний сервіс та сервіс, орієнтований на телебачення, який пропонує безкоштовну щотижневу пробну версію та DirecTV (без пробної версії).

Варіанти придбання для завантаження теж завжди варто розглянути. Клієнти можуть вибрати свій вибір з iTunes, Google Play Movies, Vudu, Amazon Prime Video та FandangoNOW за 5–10 доларів за сезон та 1–3 долари за серію. А для вигідної ціни, яка здається ціною минулого, а не майбутнього, iTunes та Google Play також пропонують цілу серію Футурама всього за 50 доларів.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення