Як дивитися Сейнфельда в Інтернеті: Трансляція ситкому безкоштовно

Важко це зрозуміти Зайнфельд минулого року відсвяткував своє 30-річчя. Навряд чи минає день - принаймні в Нью-Йорку, місті, де відбувається серіал і який виступає в ролі головного допоміжного персонажа - коли хтось не цитує рядки його діалогу і не запитує: Зайнфельд епізод ...? " Сітком класифікував себе як "шоу ні про що", але насправді це освіжаюче нетрадиційне шоу про дружбу та участь у дрібницях у спільному житті, яке стосується людей далеко за межами Верхнього Вест-Сайда Нью-Йорка. Наприкінці 80-х Джеррі Сейнфельд залучив приятеля та коміка-коміка Ларрі Девіда ("Джордж" шоу та людина, яка стоїть за HBO Приборкайте свій ентузіазм, який нещодавно завершив свій веселий 10-й сезон на HBO), щоб допомогти розвивати ідеї ситком, а решта - це історія. Їх дітище виявилося одним із найкращих рейтингів серіалів більшість часу, коли він виходив у ефір між 1989 і 1998 роками на NBC, і залишається тим, до якого глядачі повертаються знову і знову. Отже, на щастя для всіх, є простий спосіб перегляду Зайнфельд в Інтернеті повністю.

Створено: Джеррі Сейнфельд та Ларрі Девід

У ролях: Джеррі Сейнфельд, Джейсон Олександр, Джулія Луї-Дрейфус, Майкл Річардс

Кількість сезонів: 9

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Сейнфельда в США

Сейнфельд Страйк

З середини 1995 року Хулу був єдиним пунктом призначення, де пройшов весь серіал із 172 серії Зайнфельд можна дивитись безкоштовно. Послуга, що належить Діснею, пропонує безкоштовну одномісячну пробну версію для нових абонентів, які підписалися на будь-який зі своїх регулярних тарифів, які коштують 6 доларів на місяць для Basic з обмеженими оголошеннями та 12 доларів на місяць для Premium, без реклами.

У той час як Hulu був потоковим домом для Зайнфельд з середини 1995 року, наприкінці року, шоу перейде до Netflix, який нещодавно придбав права на наступні п'ять років, і представить серію у форматі 4K Ultra HD, відсканованому з оригінальних 35 мм.

Ще одна альтернатива потоку Зайнфельд (хоча лише кілька епізодів) здійснюється через FuboTV, орієнтовану на спорт послугу прямого телебачення, яка додатково забезпечує доступ до фільмів, телевізійних серіалів та програм новин. Доступна семиденна безкоштовна пробна версія, перш ніж почнуться ставки від 55 доларів.

Для аудиторій, які віддають перевагу опції придбання для завантаження, вони можуть вибрати свій вибір з Amazon Prime Video, FandangoNOW, Google Play Movies, iTunes, Microsoft Store або Vudu, де Зайнфельд можна придбати за епізодом ($ 2 для SD або $ 3 для HD) або сезоном ($ 20, будь-яке визначення). (Примітка: Сезони 1 і 2 коротші, тому вони поєднуються). Усі платформи, крім Amazon Prime Video та FandangoNOW, також пропонують повну серію за 100 доларів - непогана ціна за володіння кожною секундою того, що вважається найкращим ситком усіх часів.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення