Що таке MHL, власне і як це працює з вашим телевізором?

Завдяки Google Chromecast та безлічі інших чудових опцій потокового передавання бездротового потокового передавання з телефону на телевізор ніколи не було простіше. Але якщо ви шукаєте щось із кількома додатковими варіантами, можливо, ви захочете застосувати маловідому технологію, яка називається MHL.

Використовувати з’єднання MHL для підключення телефону безпосередньо до дисплея через HDMI не так зручно, як бездротове передавання чи дзеркальне відображення, але з різних причин це все ще манить. Річ у тім, що багато людей не знають, що технологія взагалі існує.

Для тих, хто хоче з’ясувати, що насправді роблять ці три маленькі букви на вході HDMI телевізора або A / V-ресивера, ми готові це викласти для вас. Далі висвітлено всі основи MHL, щоб ви могли повною мірою скористатися технологією та її можливостями. Тепер приступимо до надсилання на телевізор усіх найкрутіших речей із вашого телефону - по-старому.

Примітка. Перш ніж замовляти обладнання MHL в Інтернеті, перевірте, чи можете дзеркально відобразити смартфон на телевізорі за допомогою обладнання, яке ви вже маєте вдома.

Що таке MHL?

У 2010 році група електронних компаній, включаючи Sony і Nokia, розробила протокол з'єднання MHL. Скорочене для Mobile High-Definition Link, MHL використовує спеціальний тип входу HDMI на сумісних телевізорах та A / V-приймачах для підключення зростаючого списку смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Стандарт виводить вміст смартфонів і планшетів на новий рівень, дозволяючи демонструвати все, що є на телефоні, на телевізорі за допомогою одного підключення.

Враховуючи поширення бездротових методів дзеркального відображення екрану, MHL не впадає у немилість багатьох виробників, але ви все ще можете знайти багато телевізорів, які його підтримують.

Як мені використовувати MHL?

Найбільш поширеним способом підключення для більшості людей є використання адаптера MHL (наприклад, наведеного нижче), який складається з роз'єму Micro USB на одному кінці та порту HDMI на іншому. Якщо у вашому телефоні є порт Micro USB, все, що вам потрібно зробити, це просто підключити до телефону адаптер MHL та пропустити кабель HDMI від адаптера до порту HDMI із підтримкою MHL на телевізорі (правильний порт буде позначений як « MHL ") і все готово.

Якщо у вашому телефоні або планшеті немає порту Micro USB, вам також знадобиться інший адаптер, про який ми детальніше поговоримо в наступному розділ нижче.

Типовий адаптер MHL.

Коли MHL був вперше запущений, адаптери, як показано вище, були більш-менш основним способом використання цієї технології. Зараз існує безліч різних кабелів, які підтримують MHL, включаючи прямі кабелі Micro USB-to-HDMI.

Наступним кроком є ​​просто підключення сумісного пристрою, що дозволить відображати всі його програми, ігри, фільми, фотографії та музику прямо на телевізорі з роздільною здатністю 4K Ultra HD (і вище).

Чи працює мій пристрій з MHL?

Sony XBR-65X950B огляд MHL

Якщо ви шукаєте MHL, вам слід переконатись, що ваш пристрій та дисплей сумісні з протоколом, перевіривши офіційний сайт MHL - тут - для отримання повного списку підтримуваних пристроїв. Якщо вашого пристрою відображення немає у списку, не турбуйтеся про придбання адаптера MHL - це не спрацює. Якщо ваш пристрій відображенняє у вашому списку, але вашого мобільного пристрою немає, є також деякі інші способи підключення.

Якщо ви любитель Apple, ваш iPhone або iPad не має правильного виводу для адаптера MHL за замовчуванням або кабелю, описаного вище. На щастя, є обхідні шляхи; будь-який пристрій з портом Lightning (у більшості новіших продуктів iOS) можна використовувати з одним із адаптерів, що знаходяться тут. Потім ви можете підключитися до адаптера MHL, наприклад, зображеного вище, або кабелю MHL до HDMI.

Нові телефони Android мають порти USB Type-C, а не Micro USB; їм також знадобляться сторонні адаптери для роботи з MHL. У тому ж ключі для деяких сумісних телефонів Samsung потрібен інший (11-контактний) адаптер, оскільки стандартний (п'ятиконтактний) адаптер не має належного інтерфейсу. Як і в продуктах Apple, для цих пристроїв також існують сторонні прямі роз'єми. Однак майте на увазі, що вони не заряджатимуть ваш телефон, як стандартний MHL, і вони можуть бути досить ненадійними (нам важко було знайти такий із позитивними оцінками). Не випадково купуйте Micro HDMI - це неправильний тип кабелю.

Навіщо використовувати MHL?

Чудове питання! Як уже згадувалося, існує кілька бездротових методів, які працюють для віддзеркалення мобільних пристроїв на більші екрани; Apple AirPlay для iPhone та iPad, наприклад, або Miracast для пристроїв Android. І звичайно, Chromecast від Google дозволяє передавати відео та аудіо з кількох програм. Ці методи не завжди пропонують такий самий рівень якості відео та звуку, як MHL, але бездротове підключення зручніше для багатьох програм.

Є деякі випадки, коли MHL може стати в нагоді. Наприклад, система особливо корисна для тих, хто не має кабелю та Інтернету. За такого сценарію (якщо припустити, що ви завантажуєте ігри чи фільми безпосередньо на свій телефон), MHL по суті перетворює ваш телефон і телевізор на повноцінний розважальний центр, без Wi-Fi.

Крім того, є кілька переваг, пов'язаних з протоколом, які можуть змусити вас піти на MHL. По-перше, з'єднання MHL пропонують зручну можливість передавати керуючі дані, що по суті означає, що пульт дистанційного керування, який керує вашим дисплеєм, також може керувати підключеним пристроєм. Для мобільних геймерів підключення MHL також пропонує нульову затримку, що дозволяє відображати ваш пристрій на телевізорі без затримок під час найсуворіших ігрових сесій. Кабель також заряджає мобільні пристрої потужністю до 40 Вт без будь-яких подальших затримок під час відображення вмісту.

Де ще я можу використовувати MHL?

Оскільки ми впевнені, що ви здогадалися на цьому етапі, найкориснішою функцією MHL є надсилання даних зі смартфона або планшета на сумісний телевізор або A / V-приймач без затримок. Але MHL також дозволяє підключити ваш смартфон або планшет до сумісної інформаційно-розважальної системи автомобіля, а також до сумісного монітора комп’ютера вдома чи на роботі.

maxresdefault

Підключивши телефон або планшет до автомобіля з входом HDMI (або використовуючи деякі адаптери для фальсифікації встановлення), ви зможете використовувати до секунди звіти про затори, заряджати пристрій під час їзди на роботу та отримати доступ до вашої особистої музичної бібліотеки. Система забезпечує легкий доступ до сенсорного екрану до всього вмісту на вашому телефоні безпосередньо через інформаційно-розважальний центр. Подібним чином, підключення смартфона або планшета до сумісного монітора комп’ютера може перетворити ваш пристрій на робочу станцію, яку можна об’єднати в пару з клавіатурою Bluetooth або мишею, щоб створити (напів) функціонуючий міні-офіс.

Скільки коштує MHL?

Ще однією причиною, що MHL є життєздатним вибором, є той факт, що адаптер не буде коштувати вам руки і ноги. Адаптери можуть працювати лише за 9 доларів США (або менше), хоча вам все одно знадобиться довгий кабель HDMI - такий, як цей від Monoprice, який проходить ще близько 12-13 доларів - якщо ви не хочете стояти біля телевізора. цілий час. Залежно від адаптерів або кабелів, які вам потрібні, налаштування MHL може коштувати десь від 10 до 40 доларів, що цілком доступно в будь-якому випадку.

Отже. Тепер ви готові впасти і забруднитися MHL. Час розпочати трансляцію на цей телевізор без затримок!

Останні повідомлення