Як почистити монітор комп'ютера

Підтримувати комп’ютер у чистоті - необхідна звичка. З часом ваш комп’ютер, особливо монітор, збирає пил та сміття. Не кажучи вже про передачу мікробів від чхання та кашлю. Хоча відбитки пальців досить погані, напруження очей від брудного монітора ще гірше.

Чистка монітора також займає дещо більше місця, ніж просте витирання серветками Clorox, і є певні засоби, якими ви не повинні користуватися. У цій статті ми поговоримо про правильно спосіб очистити монітор комп'ютера.

Кілька слів попередження

Хоча може бути спокусливо потягнутися за пляшкою Windex або будь-яким іншим засобом загального чищення, не варто! Важкі хімічні речовини можуть підійти для вікон або стільниць, але вони можуть спричинити хаос на моніторах комп’ютерів, зношуючи покриття. На ринку є багато рідин для чищення, явно орієнтованих на комп'ютерні монітори. Хоча ці продукти справді працюють, вам не потрібно витрачати на них гроші, якщо ви цього не хочете; дистильована вода повинна працювати для більшості прибирань моніторів, і ви можете змішати трохи білого оцту для упертої бруду.

Крім того, уникайте паперових рушників, ганчірок, старих футболок або будь-яких звичних матеріалів, якими ви протираєте поверхні у своєму домі. Монітори виглядають делікатніше, ніж виглядають, і ці тканини - навіть паперові рушники - досить абразивні, щоб подряпати екран, особливо якщо ви використовували їх для інших робіт, де на них міг накопичитися пісок. Тканина з мікрофібри, яку ви можете використовувати для чищення окулярів або вінілових пластинок, є найбезпечнішим вибором і переконайтеся, що на ній немає бруду та бруду, перш ніж проводити по екрану.

Крок 1: Вимкніть монітор

Монітор HP 34f Чуонг Нгуен / Цифрові тенденції

Перш за все, на чорному екрані легше бачити плями та інше, тому вимкнення монітора полегшує бачення того, що ви робите. Це також безпечніше для вас і для вашого комп’ютера. Очищення монітора, коли він увімкнений, і всі пікселі спрацьовують, може пошкодити екран або потенційно викликати неприємні електричні поштовхи. Вимкнути!

Крок 2: Протріть монітор тканиною

Якщо пил - це єдине, що заплямовує екран, для його очищення має бути достатньо швидкого витирання. Візьміть тканину з мікрофібри і акуратно чистіть екран довгими рухами. Ми не можемо підкреслити, що ви повинні бути ніжними; занадто сильне натискання на екран може пошкодити пікселі всередині.

Якщо образлива бруд жорсткіша за пил - можливо, якусь підсохлу слиз від раптового чхання чи таємничу пушку від невідомо чого - тоді вам слід скористатися миючою рідиною. Ви можете використовувати щадну чистячу рідину, призначену для моніторів, але, як уже згадувалося раніше, води повинно вистачити. Найкраще використовувати фільтровану або дистильовану воду, оскільки вода з-під крана може містити мінерали або інші речовини, які можуть завдати шкоди екрану або залишити прикрі смуги. Додайте у воду дистильований білий оцет, якщо бруд жорсткий. Тільки будьте обережні, щоб не розлити їх на ноутбуці.

Яку б рідину ви не використовували, не розпилюйте її безпосередньо на монітор, оскільки вона може стікати до краю екрана. Якщо це трапиться, це може просочитися в монітор і пошкодити електронні компоненти всередині. Розпиліть або нанесіть рідину на тканину, віджимаючи зайву рідину, і обережно протріть монітор широкими мазками.

Крок 3: Дайте йому висохнути

Акуратно висушіть монітор тканиною з мікрофібри або нехай природа зробить за вас роботу. Щоб уникнути пошкодження вологи або електрики, перед увімкненням комп’ютера переконайтесь, що екран повністю висох.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found