Як приручити лисицю в Minecraft

Minecraft тут повно тварин, яких можна приручити, тож є щось для кожного. Ви можете приручити кота, якого можна тримати вдома, або коня, який супроводжує вас у пригодах, або ви можете створити цілу ферму, повну свиней, корів та овець. Якщо це для вас трохи занадто загальнодоступне, ви завжди можете застосувати інший підхід і полювати на пухнастого лисеняти, щоб стати вашим цифровим супутником.

Ось наш путівник про те, як приручити лисицю в Minecraft - їх трохи складніше приручити, ніж інших тварин.

Подальше читання

  • Як приручити коня в Minecraft
  • Як приручити кота в Minecraft
  • Де алмази в Minecraft?

Де знайти лисиць

Снігова лисиця в Minecraft

Лисиці нерестяться в тайзі, гігантській деревній тайзі та засніжених біомах групами від двох до чотирьох. Будучи нічними істотами, лисиці активніші вночі - це найкращий час для початку пошуку, якщо ви його шукаєте.

Лисиці, які нерестяться в снігових біомах, матимуть білосніжне хутро, а лисиці в лісових біомах - червоні. Є невелика ймовірність, що ви могли б також нарватися на лисеня. Також лисиці мають 20% шанс нереститися з предметами, що містять, серед яких смарагд, кроляча лапка, кроляча шкурка, яйце, пшениця, шкіра або перо (імовірно, що залишилося від попереднього прийому їжі).

Вночі лисиці іноді ходять по селах і полюють на курей.

Як приручити лисицю

Mojang

Тепер, коли ви знайшли лисицю в дикій природі, пора підійти до неї. Але будьте обережні; лисиці сором'язливі і втечуть від вас, якщо ви підійдете занадто швидко. Вам потрібно буде підійти до лисиці з солодкою ягодою в руках, щоб допомогти налагодити стосунки з маленьким хлопцем. Візьміть із собою хороший запас солодких ягід - ви не хочете закінчуватись, перш ніж приручити свою лисицю.

На відміну від інших тварин, ви не можете приручити дику лисицю - отже, ви повинні отримати двох диких лисиць для розмноження та створити нову, повністю приручену лисицю для вирощування. Знайдіть натовп лисиць і нагодуйте двох із них солодкими ягодами, поки над обома їхніми головами не з’являться серця. Очевидно, солодкі ягоди - це афродизіак для лисиць, і вони дадуть лисицю, яка народилася ручною!

Лисиці швидко розбігаються, щоб сховатися, як тільки сонце зійде, тож побудова огорожі навколо групи, яку ви годуєте, гарантуватиме, що вони не будуть стікати в середині процесу.

Поведінка

Mojang

Ваша нова лисичка буде вам довіряти, але все ж більше довіряє своїм батькам. Оскільки лисенята також слідують за сусідніми дорослими лисицями, дорослий, що тікає від гравця, може змусити дитину зробити те саме, навіть якщо його приручити. Ви можете прикріпити свинець до свого лисеня, щоб тримати його поруч, поки він не дозріє і більше не слідкує за іншими лисицями.

Лисиці нападатимуть на курей, кроликів, тріску, лосося та тропічних риб. Він також нападе на все, що намагається завдати шкоди гравцеві.

Якщо який-небудь предмет знаходиться на землі біля лисиці, лисиця подорожує до предмета і піднімає його, а предмет з’являється в роті лисиці. Лисиця може підібрати будь-які предмети, які може гравець, але надає перевагу продуктам харчування, які вона з часом з'їсть.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found