Як оновити GPS Garmin

GPS Garmin DriveLux Нолан Браунінг / Цифрові тренди Нолан Браунінг / Цифрові тренди

Якщо вам нудно кричати на Siri або зупинятися на пошуках адреси, вбудований GPS-пристрій надзвичайно корисний. Просто скажіть, куди ви хочете піти і процвітати, ви вже в дорозі. Однак для того, щоб ваш пристрій Garmin мав ефективність, потрібно мати поточний список усіх нанесених на карту доріг та шосейних доріг. Ми всі чули про сценарій, коли ваш GPS починає вести вас темною дорогою, яка крутиться і повертається, поки ви не опинитесь у глухому куті.

Вулиці та маршрути постійно змінюються, і якщо ви не будете постійно стежити за своїм GPS, ви обов'язково станете людиною, яка сидить посеред нічого і лається на вашій панелі інструментів. На щастя, постійно оновлювати свій GPS-пристрій просто, особливо за допомогою програмного забезпечення Express від Garmin, яке по суті зводить його до підключення пристрою до комп’ютера та надання можливості програмному забезпеченню виконувати свою магію. Ви можете використовувати Express, чи маєте ви Drive, DriveAssist, Zumo, Nuvi або будь-яку іншу модель в лінійці Garmin. Ось просте покрокове керівництво щодо оновлення Garmin GPS.

Крок 1: Підключіть пристрій до комп’ютера

Перед початком оновлення потрібно підключити пристрій Garmin GPS до комп’ютера. Для цього вийміть його з автомобіля, вантажівки чи мотоцикла та переконайтеся, що пристрій увімкнено. За допомогою міні-USB-кабелю підключіть GPS до ноутбука і зачекайте, поки прокручується індикатор виконання. Якщо ви вже підключали пристрій, підказки повинні починатися автоматично. Якщо це ваш перший раз, можливо, вам доведеться вручну увійти до свого облікового запису Garmin перед початком роботи.

Garmin Express

Крок 2: Встановіть Garmin Express

Далі вам потрібно буде переконатися, що Garmin Express встановлено на вашому комп’ютері, перейшовши на сторінку завантаження Garmin Express і вибравши «Завантажити для Windows» або «Завантажити для Mac». Після завантаження відповідного файлу натисніть кнопку встановлення та виконуйте вказівки на екрані. Як згадувалося вище, Garmin Express працює з усіма GPS-пристроями, включаючи Drive, DriveSafe, Nuvi та Zumo.

Крок 3: Доступ або придбання оновлень

Тепер настав час встановити оновлення. Якщо Garmin Express ще не відкрився на вашому комп’ютері після встановлення, виберіть його та переконайтеся, що з’єднання з Інтернетом працює належним чином. Натисніть «Додати пристрій» і знайдіть свій GPS. Додаток буде шукати будь-які доступні оновлення та запропонувати вам список. Клацніть «Вибрати все» та тримайте пристрій на зв’язку, поки встановлюються оновлення. Після завершення ви отримаєте всі доступні програми, які є безкоштовними або стандартними для вашого пристрою. Якщо ви не придбали довічні оновлення, можливо, вам доведеться придбати їх зараз.

GPS Garmin DriveLux Нолан Браунінг / Цифрові тренди Нолан Браунінг / Цифрові тренди

Крок 4: Від'єднайте пристрій

Завершивши встановлення безкоштовних оновлень (або придбавши щось нове), виберіть «Вийняти», щоб безпечно відключити пристрій та від'єднати кабель USB. Після відключення просто встановіть GPS назад у потрібний автомобіль і будьте впевнені, що ваші вказівки будуть (сподіваємось) точними.

Останні повідомлення