Як скласти карту в Minecraft

Для цифрової сфери, Minecraft може бути великим місцем. Використовуйте «нескінченний» тип світу, і віртуальна місцевість розтягується назавжди в будь-який бік. Карти локатора допомагають вам орієнтуватися, тим більше для молодих гравців, які, як правило, відходять від пакету Minecraft. Ми покажемо вам, як скласти карту в Minecraft так кожен може знайти дорогу додому.

Якщо ви створили область, використовуючи тип «плоский», вам не потрібна карта. Вони складають лише 256 х 256 блоків, це означає, що ви, мабуть, ніколи не відходите занадто далеко від дому або не впадете з краю. Карти найкраще підходять для нескінченних ландшафтів, з п’ятьма конкретними розмірами, які ви можете створити для відстеження будь-де - від невеликих до шалено величезних відстаней.

Визначте свою карту

Minecraft пропонує два типи карт. У цьому посібнику ми вважаємо, що ви хочете Карта локатора враховуючи позицію кожного гравця в царині, а не тільки вас.

Основна карта (або просто Карта) - це фактична карта вашого царства, але вона не включає відстеження місцезнаходження. Цей варіант, швидше за все, більше підходить для підвішування на стіні для прикраси.

В обох випадках на створеній вами карті миттєво не відображаються всі гори, річки та пустелі. Натомість, це працює подібно до того, як RPG приховують невідкриту територію, повільно відтягуючи хмарну завісу, коли ви намагаєтеся вперед. Зрештою, ваші подорожі розкриють всю сферу.

Карта почне розкривати ваше царство з моменту його відкриття - нульовий нуль. Ця точка залишатиметься в центрі вашої карти, будь то точка ікру, ліжко чи стіл для крафта.

Що тобі потрібно

Як основна карта, так і карта локатора вимагають спеціальних інструментів та інгредієнтів. Ми перераховуємо їх нижче разом із знімками екрана на випадок, якщо ви новачок у цьому Minecraft.

Стіл для виготовлення (ліворуч) і піч (праворуч)

Стіл і піч для виготовлення Minecraft

Ви просто не можете нічого виготовити без одного з цих двох предметів.

Чотири залізорудні блоки та одна купа пилу з червоного каменю

Залізна руда Minecraft і руда Редстоун

Щоб отримати пил з червоного каменю, вам потрібен блок руди з червоного каменю (праворуч), який знаходиться глибоко під землею в 16-ти шарах царства. Отримавши руду з червоного каменю, киньте її в піч із трохи палива, і ви утворите пил з червоного каменю. Залізорудні блоки (ліворуч) знаходяться трохи вище рівня моря.

Дев'ять цукрових очеретів

Цукрові тростини Minecraft

Вони використовуються для створення паперу. Як показано вище, вони ростуть біля води.

Паливо для спалення в печі

Дуб, оброблений Minecraft

Ви можете використовувати один блок деревного вугілля, один вугілля або чотири блоки деревини - що б не згоріло. Вугілля отримують із вугільної руди, яку ви можете знайти найбільше де завгодно під землею (або в печерах) та розбити за допомогою кирки. Поєднуйте деревину та вугілля в печі, щоб створити деревне вугілля. Однак використання деревини як палива, мабуть, найменш трудомісткий варіант для цього посібника.

Зібравши все, тепер ви можете перейти до створення своєї карти.

Створіть свою карту

Наступні інструкції створять порожню карту локатора, яка в підсумку відображає ваше поточне місцезнаходження. Якщо вам просто потрібна карта без геолокації, ви можете обійти інструкції зі створення компаса і почати з кроку 6.

Крок 1: Відкрити піч і додати залізну руду (верхній квадрат) і паливо (нижній квадрат). У нашому прикладі, наведеному нижче, ми використовуємо деревне вугілля як паливо.

Крок 2: Піч автоматично створює залізні прутки, поки ваша залізна руда або паливо не вичерпаються, або ви не вийдете з печі. Для завершення перетягніть залізні прутки вниз у свій інвентар.

Minecraft Створюйте залізні злитки

Крок 3: Відкрийте таблицю крафтів і додайте чотири залізні прутки і одна купа пилу червоного каменю. Стіл для крафтів автоматично створює компас.

Minecraft Create Compass

Крок 4: Для завершення перетягніть компас у свій інвентар.

Крок 5: Коли стіл для виготовлення все ще відкритий, перетягніть три стопки з трьох цукрових очеретів на нижні квадрати, як показано нижче. Кожна стопка цукрового очерету створює три аркуші паперу, тобто ви будете тричі перетягувати стоси паперу у свій інвентар.

Minecraft Створення паперових аркушів

Крок 6: Коли таблиця майстрів все ще відкрита, виберіть компас у своєму інвентарі та перетягніть його до центральної площі. Заповніть усі інші квадрати по одному аркуші паперу, як показано нижче (усього вісім).

Якщо ти ні склавши карту локатора, поміняйте компас на дев'ятий аркуш паперу, заповнивши всі дев'ять квадратів. Ці нелокаторні карти стануть в нагоді при клонуванні заповнених карт пізніше.

Minecraft Створити пусту карту локатора

Крок 7: Щоб закінчити, перетягніть нову порожню карту локатора у свій інвентар або на Hotbar.

Заповніть свою карту

Minecraft Заповніть свою карту

Тепер, коли у вас є карта, наступним кроком є ​​її заповнення! Знову ж, це працює подібно до того, як РПГ приховують невідкриту територію, повільно відтягуючи хмарну завісу, коли ви намагаєтесь рухатися вперед.

Крок 1: Відкрийте свій інвентар і перетягніть порожню карту локатора, яку ви щойно створили, на Hotbar.

Крок 2: Виберіть карту та виконайте наступне, щоб побачити її:

  • Консоль: Натисніть лівий курок
  • ПК: Натисніть кнопку миші правою кнопкою миші
  • Мобільний телефон: Натисніть і утримуйте на екрані

Крок 3: Подорож через ваш Minecraft царство, щоб заповнити карту.

Коли карта відображає область, ви помітите, що вона має обмеження: індикатор вашого гравця зупинятиметься по краю, коли ви виходите за межі карти. У теперішньому стані він захоплює площу 128 х 128 блоків на основі площі, де він був вперше відкритий, - вдвічі менше площі світового типу.

У нашому прикладі, показаному вище, базова карта захопила лише декілька міських кварталів на нашому «нескінченному» царстві Minecraft. Для більшого покриття нам потрібно зменшити масштаб, що вимагає повернення назад до таблиці майстрів.

Збільште свою карту

Ви можете збільшити карту в чотири рази. Ось фактичні розміри:

  • Масштабування 1 - 256 x 256 (рівень 1/4)
  • Збільшити 2 - 512 x 512 (рівень 2/4)
  • Збільшити 3 - 1024 x 1024 (рівень 3/4)
  • Збільшити 4 - 2048 x 2048 (рівень 4/4)

Тим не менш, ви не можете створити єдину карту нескінченного Minecraft світ. У будь-якому випадку, ви можете створити додаткові карти рівня 4/4, якщо ви хочете відстежувати великі ділянки поза вихідною картою рівня 4/4. Однак карти рівня 4/4 надзвичайно величезні. Ви можете виявити, що карти рівня 1/4 легше читати та кращий варіант картографування місцевої місцевості.

Оскільки плоскі типи світу - це 256 x 256 блоків, ви можете легко створювати та розширювати карту, яка охоплює всю область.

Крок 1: Відкрийте таблицю крафтів і вставте свою поточну карту в центральну площу, заповнюючи решту вісім квадратів папером. Якщо вам потрібно виготовити більше паперу, поверніться до попередніх інструкцій щодо використання цукрової тростини.

Крок 2: Перетягніть нову розширену карту (256 x 256 або рівень 1/4) у свій інвентар.

Майнкрафт Розгорнути карту

Крок 3: Щоб отримати ще більшу карту, перетягніть свою щойно збільшену карту назад у Таблицю майстрів та заповніть решту квадратів папером. Це створює карту 512 x 512 (рівень 2/4).

Крок 4: Перетягніть нову розширену карту у свій каталог.

Крок 5: Повторіть процес для карти 1024 x 1024 (рівень 3/4) або двічі для версії 2048 x 2048 (рівень 4/4).

Коли ваша карта збільшена, вона по суті перезавантажується та починає перезапис середовища з того місця, де вона була вперше відкрита. Хоча це чудово для вас, а як щодо всіх інших гравців, які мають доступ до вашого царства, особливо молодших?

Клонуйте це!

Скопіюйте свою карту

Карта Minecraft рівня 4 з 4 Це найбільша карта, яку ви можете створити!

Геймери з дітьми вже знають страх перед необхідністю розіслати віртуальну пошукову групу. Вони занадто збиваються з місця, коли ви переходите від екрана до екрану, намагаючись визначити своє точне місце розташування. За допомогою карти локатора ви можете побачити місцезнаходження всі гравців у царині, не тільки вас.

Ідея клонування карт полягає у наданні всім гравцям копії вашої карти, щоб вони могли безпечно повернутися до місця, де ви вперше відкрили оригінал - він же нульовий. Скопійовані карти - хороший предмет, який потрібно мати для молодих гравців, які люблять блукати, особливо в нескінченних сферах.

Щоб скопіювати карту, вам знадобиться файл Картографічна таблиця, показаний нижче, та ан порожня карта.

Таблиця картографії Minecraft

Перш ніж почати, переконайтесь, що ваша поточна карта заповнена, перш ніж робити копію. Якщо у вас версія 4/4 рівня, це може зайняти деякий час.

Крок 1: Відкрийте таблицю картографії та додайте заповнену карту у верхній квадрат разом із порожньою картою в нижній квадрат.

Крок 2: Назвіть скопійовану карту (необов’язково). Майте на увазі, що цей процес перейменовує обидві карти.

Карта копіювання Minecraft

Крок 3: Перетягніть дві карти у свій інвентар.

Крок 4: Повторіть попередні три кроки для отримання додаткових копій.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found