Як дивитись Family Guy в Інтернеті: Стріміть усі 349 серій безкоштовно

Сімянин - це анімаційний серіал ситком, створений Сет Макфарлейн і в головній ролі. Шоу обертається навколо Гріффінів, здавалося б, нормальної американської родини середнього класу, та весело-абсурдних ситуацій, серед яких опиняються батьки, діти та собака, що розмовляє. З моменту своєї прем’єри в 1999 році серіал випустив понад 300 серій за 18-сезонний цикл (так, ви правильно прочитали), що зробило його однією з найбільш знакових та найдовших американських комедій за всю історію. Незалежно від того, чи хочете ви наздогнати нові сезони чи налаштуватися з самого початку, ось як подивитися Сімянинонлайн.

Створено: Сет Макфарлейн

У ролях: Сет Макфарлейн, Алекс Борштейн, Сет Грін, Міла Куніс, Майк Генрі, Патрік Уорбертон

Кількість сезонів: 18

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Family Guy онлайн в США

Якщо ви шукаєте найдешевший спосіб транслювати кожен епізод «Сімейного хлопця», коли-небудь створений, дивіться не далі, ніж Hulu. Послуга надає безкоштовну одномісячну пробну версію для того, щоб налаштуватися на будь-які фільми та телевізійні шоу, які б ви хотіли, у їхній бібліотеці - Family Guy включено. Після закінчення місячної пробної версії ви можете просто скасувати підписку або продовжити її лише за 6 доларів на місяць. Якщо ви відданий фанат серіалу, який просто хоче наздогнати чи переглянути нові серії, то безкоштовна пробна версія пропонує ідеальне вікно для цього. Однак, якщо ви хочете затягнути вміст на 18 сезонів, вам доведеться ввійти як мінімум на кілька місяців платної підписки. Крім того, якщо ви цього літа збираєтеся на своєму дивані, щоб серйозно спостерігати за випивкою, Hulu пропонує безрекламну можливість підписки на потокове передавання всього за 12 доларів на місяць. У будь-якому випадку, якщо ви хочете провести якісний час із грифонами, Hulu пропонує безліч простих (і дешевих) варіантів, як це зробити.

Якщо у вас вже є телевізійний провайдер (наприклад, Xfinity) і ви просто хочете переглянути найсвіжіший сезон Сімянин, введіть свої дані на веб-сайті мережі Fox, щоб безкоштовно транслювати останні епізоди. Незважаючи на те, що це чудовий спосіб безкоштовно наздогнати найновіший сезон, він не дозволяє вам отримати доступ до хітової серії в цілому.

Якщо ви бажаєте випити всю серію і не хочете випробувати безкоштовну пробну версію або щомісячну підписку Hulu, замість цього придбайте окремі серії чи сезони на службі Amazon Prime Video. Перший сезон доступний за 2 долари за серію та 5 доларів за весь сезон. Сезони 2 - 7 доступні за 2 долари за серію та 10 доларів за сезон. Сезони 8 - 17 доступні за 3 долари за серію та 10 доларів за сезон. І, нарешті, 18 сезон - найсвіжіший - доступний за 3 долари за серію та 40 доларів за весь сезон.

Як задоволення для давніх шанувальників і стимул для тих, хто грає в догонялки, Фокс поновився Сімянинлише минулого місяця для 19 сезону. Хоча вони ще не оголосили дату прем’єри, ви можете бути впевнені, що унікальний гумор і химерні моменти шоу обов’язково змусять глядачів сміятися ще багато сезонів.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення