Фото яйцеклітини стало найулюбленішим дописом в Instagram

У новині, що стосується яєць, майже завжди є численні каламбури, які намагаються розумно видавити історію. Але занадто легко розпочати таку неприємну нісенітницю, і це може бути незручним для того, щоб зачепити мозок читача. Маючи це на увазі, ми вчинимо тут правильно і утримаємося від злому жовток, пов’язаних з яйцем.

Отже, далі з історією. Так, це приблизно яйце. Яйце, яке стало справді популярним в Instagram. Фактично, лише трохи більше тижня, фотографія вищезгаданого яйця стала найулюбленішим дописом у додатку для обміну фотографіями, і до цього часу понад 21 мільйон людей натиснули кнопку серця, щоб показати свою любов до об’єкт овальної форми.

Яйце бере запис від Кайлі Дженнер, на фотографії якої в лютому 2018 року дочка немовляти, яка стискає великий палець, наразі зібрано 18,2 мільйона вподобань.

Перегляньте цю публікацію в Instagram

Давайте встановимо світовий рекорд і отримаємо найподобаніший допис в Instagram. Побиття поточного світового рекорду Кайлі Дженнер (18 мільйонів)! Ми отримали це # ПодобаєтьсяЯйце # Яєчні Солдати # Яєчна Банда

Допис, яким поділився EGG GANG (@world_record_egg) 4 січня 2019 року о 9:05 за тихоокеанським стандартним часом

Тож як зображення яйця стало найбільш улюбленою фотографією в Instagram? Що ж, усе почалося 5 січня із запуску абсолютно нового акаунта під назвою “world_record_egg”.

З такою назвою мета була дещо очевидною, хоча в повідомленні в біографії був викладений план: «Давайте встановимо світовий рекорд і отримаємо найуподобаніший допис в Instagram. Побиття поточного світового рекорду Кайлі Дженнер (18 мільйонів)! Ми отримали це. # ПодобаєтьсяЯйце # ЯйцеСолдати # Яєчна Банда "

Цими вихідними підрахунок пішов з глузду, з 9 мільйонів лайків аж до 18 мільйонів за 10 годин у неділю, перш ніж набути ще більшої популярності протягом дня. І близько мільйона людей також залишили коментарі.

Яйце звати Євген

Власник рахунку вирішив залишити себе низьким, хоча BuzzFeed News вдалося вилучити кілька слів від людини, або курка як виявляється, претендуючи на химерні зусилля.

Птах, який подарував яйце, називається "Генрієтта", мабуть, а саме яйце називається "Євген". Генрієтті, яка живе в британській сільській місцевості, спонукали опублікувати фотографію Євгена, натрапивши на статтю про популярні публікації в Instagram. Вона сказала, що сприймає як особистий виклик спробувати зайняти перше місце, додавши, що проти Дженнер це "нічого особистого".

Не бажаючи, щоб її ігнорували, поки Євген привертає всю увагу, Дженнер відповіла в неділю, опублікувавши відео під назвою "візьми це маленьке яйце", на якому видно, як вона трохи псує дорогу. Тим часом Євген продовжує набирати більше лайків.

Незалежно від того, яйце ви, знаменитість чи щось середнє, Digital Trends має чудовий путівник, який допоможе вам використовувати Instagram як професіонала.

Останні повідомлення