Як використовувати PS4 Remote Play для передачі своїх ігор на інші пристрої

Технології ніколи не перестають бути дивовижними - і віддалена гра - це ідеальний приклад. Якщо у вас є PlayStation 4 і у вас є смартфон або планшет PlayStation Vita, PlayStation TV, Windows PC, Mac або Sony Xperia, ви маєте доступ до однієї з найкрутіших функцій, доступних на даний момент на PS4. Доречно названий інструмент робить саме те, що звучить, і дозволяє дистанційно грати у ігри PS4 за допомогою Vita, PS TV, комп’ютера або деяких пристроїв Xperia.

Процес простий, але вимагає певного налаштування та налаштування. На щастя, ми склали цей простий посібник для тих, хто хоче скористатися віддаленим відтворенням, а також кілька основних порад, щоб забезпечити найкращий досвід.

PlayStation 4 Пристрої, сумісні з віддаленим відтворенням

Sony PlayStation Vita Slim огляд кута переднього екрану
PlayStation VitaПК / Mac
PlayStation TVТелефон Sony Xperia Z3
Телефон Sony Xperia Z3Планшет Sony Xperia Z2

Налаштування віддаленого відтворення вперше

 • Крок 1: По-перше, вам потрібно буде ввімкнути віддалене відтворення. На своєму PS4 перейдіть до Налаштування> Налаштування підключення до віддаленого відтворення та переконайтеся, що встановлено прапорець біля пункту Увімкнути віддалене відтворення.
 • Крок 2: Потім переконайтеся, що ваш PS4 активований як основний PS4 у вашому обліковому записі PSN. Для цього перейдіть до Налаштування> Мережа PlayStation / Керування обліковим записом> Активувати як основний PS4 та виберіть Активувати.
 • Крок 3: Нарешті, якщо ви хочете мати можливість увімкнути та отримати доступ до віддаленого відтворення, навіть коли ваш PS4 перебуває в режимі відпочинку, перейдіть до Налаштування> Налаштування енергозбереження> Налаштування функцій, доступних у режимі відпочинку. Опинившись, переконайтеся, що встановлені прапорці поруч із пунктом Залишатися на зв’язку з Інтернетом та Увімкнути ввімкнення PS4 з мережі обидва.

Як користуватися віддаленим відтворенням на PlayStation Vita або телевізорі

 • Крок 1: Увімкніть пристрій Vita або PlayStation TV та за потреби оновіть останню версію мікропрограми.
 • Крок 2: Підключіться до PSN.
 • Крок 3: На вашому Vita або PS TV натисніть кнопку PS4 Link і дозвольте системі шукати будь-який PS4, присутній у мережі. Якщо ваш PS4 перебуває в режимі відпочинку, він автоматично ввімкнеться. Ви також можете підключитися до свого PS4 за допомогою Vita через Інтернет, якщо консолі перебувають у двох окремих мережах, однак для цього вам потрібно буде синхронізувати два пристрої.
 • Крок 4: Якщо з якихось причин PS4 не виявлено, існує другий метод синхронізації. На своєму PS4 перейдіть на екран додавання пристрою. Вам буде надано код для введення на телевізорі Vita або PS. Це одноразова процедура - як тільки ви введете код, консолі синхронізуються, і ви зможете підключитися до PS4 у будь-який час за умови, що обидва пристрої підключені до Інтернету.
 • Крок 5: Після завершення процесу консолі будуть синхронізовані, і ви зможете відтворювати PS4 віддалено.

Як користуватися віддаленим відтворенням на ПК або Mac

 • Крок 1: Переконайтеся, що ваш комп’ютер підключений до тієї ж мережі, що і ваш Ps4.
 • Крок 2: Завантажте програму Remote Play для ПК або Mac та встановіть її на свій комп’ютер.
 • Крок 3: Підключіть контролер DualShock 4 до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 • Крок 4: Запустіть програму Remote Play на своєму комп'ютері та натисніть кнопку Пуск. Програма буде шукати будь-який PS4 у мережі. Якщо ваш PS4 перебуває в режимі відпочинку, він автоматично вмикається, коли ПК виявляє його.
 • Крок 5: Увійдіть у PSN.
 • Крок 6: Тепер ви повинні керувати своїм PS4 через свій ПК.

Як користуватися віддаленим відтворенням на телефонах або планшетах Xperia

 • Крок 1: Завантажте та встановіть програму Remote Play від Sony або від Google Play Store. Після цього запустіть програму.
 • Крок 2: Підключіть обидва пристрої до мережі Wi-Fi, якщо вони ще цього не зробили.
 • Крок 3: У програмах Xperia натисніть кнопку пошуку. Система буде шукати будь-який PS4, присутній у мережі. Якщо PS4 перебуває в режимі відпочинку, він автоматично вмикається.
 • Крок 4: Якщо з якихось причин PS4 не виявлено, існує другий метод синхронізації. На своєму PS4 перейдіть на екран додавання пристрою. Вам буде надано код для введення у ваш пристрій Xperia. Це одноразова процедура - як тільки ви введете код, консолі синхронізуються, і ви зможете підключитися до PS4 у будь-який час за умови, що обидва пристрої підключені до Інтернету.
 • Крок 5: Після завершення процесу ваш пристрій Xperia буде синхронізовано з вашим PS4, а меню PS4 з’явиться на головному екрані пристрою.

Кілька приміток та порад ...

 • Для найкращого досвіду відтворення - маючи на увазі найменшу затримку - підключіть ваш PS4 до мережі за допомогою кабелю Ethernet. Кабельне з’єднання забезпечить найшвидше і надійне з’єднання, особливо при використанні віддаленого відтворення через опцію Over The Internet.
 • Віддалене відтворення має обмежений діапазон під час використання Wi-Fi. Цей діапазон невизначений, але такі фактори, як початкова потужність сигналу, стіни та інші перешкоди, що лежать між PS4 та потоковим пристроєм, можуть вплинути на нього. Втручання сигналів від телевізорів і телефонів також відіграє важливу роль, тому намагайтеся тримати PS4 і дисплей якнайближче один до одного.
 • Ігри будуть грати по-різному при використанні елементів керування Vita на відміну від контролера DualShock 4. Передній і задній екрани Vita, як правило, замінюють тригери R2 і L2, а R3 і L3 перемикаються на аналогових паличках, але це може відрізнятися в іграх. Деякі ігри, такі як Доляі Fallout 4,функція віддаленого відтворення Схеми управління для Vita. Обов’язково перевірте елементи управління, які зазвичай знаходяться в меню параметрів для більшості ігор.
 • Хоча пристрої Xperia за замовчуванням мають елементи керування сенсорним екраном, ми рекомендуємо поєднати ваш пристрій Xperia з контролером DualShock 4 через Bluetooth. Ми також пропонуємо вам фізично приєднати пристрій Xperia за допомогою кріпильного кріплення.
 • Для тих, хто грає на телевізорі PS, вам доведеться використовувати DualShock 4 для відтворення, а не DualShock 3, який спочатку входив до вашої системи. Останній не сумісний з PlayStation 4.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found