Як грати в ігри Xbox One на ПК

Бренд Xbox більше не поширюється на один пристрій - він став популярною платформою, що охоплює кілька операційних систем та пристроїв. Найгарячіший шлюб між Xbox One та Windows 10, що дозволяє вам грати у свої ігри Xbox One на своєму ПК так, ніби у вас є копія ПК. Ось як можна грати в ігри Xbox One на ПК та насолоджуватися улюбленими консолями в будь-якій точці будинку.

Зверніть увагу, що існує два способи відтворення власних ігор Xbox на ПК та додатковий спосіб передачі на пристрій Apple за допомогою сторонніх рішень.

Спочатку перевірте сумісність Xbox Play Anywhere

Xbox Play будь-де в браузері

Багато ігор, що розповсюджуються в магазині Microsoft, підтримують Xbox Play Anywhere. Це означає, що будь-яку сумісну гру, яку ви купуєте, можна грати на обох платформах, додаткові покупки гри не потрібні. Це також означає, що ваші дані збереження синхронізуються між Windows 10 та консоллю Xbox.

Наприклад, якщо ви придбали Gears of War 4 через Магазин Microsoft, він доступний в обох Windows 10 і Xbox One. Почніть гру з одного, а продовжуйте з іншого. Потокове передавання не потрібно.

Однак Microsoft не включає в Магазин Microsoft спеціальний розділ Xbox Play Anywhere. Пошук ігор, використовуючи термін "грати де завгодно", дає неоднозначні результати. Натомість перевірте список сумісних ігор на веб-сайті Microsoft, щоб побачити, чи улюблений підпадає під банер Xbox Play Anywhere. В даний час існує 78 кваліфікованих назв.

Також переконайтеся, що ваш ПК з Windows 10 відповідає мінімальним вимогам до обладнання. Якщо пристрій, швидше за все, відображатиме частоту кадрів, як слайд-шоу, ви можете замість цього передати з вашого Xbox One.

Потокове передавання до Windows 10

Windows 10 має вбудовану функцію, яка дозволяє передавати консоль Xbox на ПК з Windows 10. Це робиться за допомогою програми Xbox Console Companion - поки що. Microsoft планує перенести все на нову програму Xbox, хоча на момент написання статті вона строго стосується Xbox Game Pass.

Перевірити наявність оновлень

Windows 10 Перевірка наявності оновлень

Для початку переконайтеся, що як Windows 10, так і консоль Xbox оновлені якнайкраще.

У Windows 10 введіть “Оновлення” у поле пошуку на панелі завдань. Виберіть Перевірити наявність оновлень в результатах. Або ж клацніть правою кнопкою миші на Почніть і виберіть Налаштування від Меню потужних користувачів.

Якщо є оновлення, у верхньому правому куті під Windows Update з’явиться жовтий знак оклику, як показано вище.

Оновлення та завантаження Xbox

На вашому Xbox оновлення встановлюються автоматично. Однак ви можете перевірити, виконавши наступне:

Крок 1: Натисніть кнопку Кнопка Xbox на контролері.

Крок 2: Виберіть Профіль і система на панелі приладів.

Крок 3: Виберіть Налаштування у списку.

Крок 4: На наступному екрані виберіть Система ліворуч.

Крок 5: Виберіть Оновлення та завантаження плитка, показана праворуч.

Увімкніть потокове передавання ігор на Xbox

Xbox Увімкнути консольне потокове передавання

Оновивши обидві платформи, тепер ви можете переходити, щоб увімкнути трансляцію гри з консолі.

Крок 1: Натисніть кнопку Кнопка Xbox на контролері

Крок 2: Виберіть Профіль і система на панелі приладів.

Крок 3: Виберіть Налаштування у списку.

Крок 4: На наступному екрані виберіть Пристрої та потокове передавання ліворуч.

Крок 5: Виберіть Потокове передавання консолі плитка, показана праворуч.

Крок 6: Установіть прапорець поруч Увімкнути консольне потокове передавання і переконайтеся, що це перевірено.

Підключіть контролер

Spotify Уілл Фултон / Цифрові тенденції

Існує два типи контролерів Xbox One: контролери з Bluetooth та без них. Останній постачається з оригінальною консоллю Xbox One і вимагає бездротового адаптера Xbox від Microsoft для Windows, якщо ви хочете грати без фізичного зв’язку. В іншому випадку для цього контролера потрібен кабель від Micro USB до USB-A (або USB-C).

Контролери, випущені з Xbox One S та новішими, мають компонент Bluetooth, який можна легко з'єднати з ПК з Windows 10. Якщо на вашому пристрої немає Bluetooth, ви можете скористатися згаданим вище ключем Microsoft або дротовим підключенням Micro USB до USB-A (або USB-C). Придбання Bluetooth-ключа - ще один недорогий варіант, як ця модель Asus (13 доларів).

Ви можете придбати новий контролер Xbox One з підтримкою Bluetooth від Amazon, хоча нам подобається дорожчий cc-position pid = ”HyXIiYR67P” type = ”textlink”] Ocean Shadow Special Edition [/ cc-position] та Dawn Тіньове спеціальне видання.

Однак вам не потрібно спеціально використовувати контролер Xbox One - контролери Xbox 360 чудово працюють із потоковою передачею в Windows 10. Навіть більше, ви можете придбати дротовий контролер Xbox 360 або Xbox One за нижчу ціну. PDP Rock Candy, PDP Afterglow, Thrustmaster та PowerA пропонують сторонні пропозиції, які коштують дешевше, ніж власні геймпади Microsoft.

Підключіть Windows 10 до свого Xbox

Додайте консоль Xbox One

Додаток Xbox Console Companion вже повинен бути встановлений у Windows 10. Якщо ні, завантажте його від Microsoft. Ви також повинні мати вже підключений контролер.

Щоб передати Xbox One на Windows 10, ваш ПК повинен відповідати цим мінімальним вимогам:

  • ЦП: Двоядерний або кращий на частоті 1,5 ГГц або більше.
  • ОЗП: 4 ГБ або більше.
  • Мережа: Дротова, або 802.11n або новіша.

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис Microsoft.

Крок 2: Виберіть Підключення перераховані зліва.

Крок 3: Клацніть Додайте пристрій до верхньої частини програми.

Крок 4: Додаток шукає консоль Xbox у локальній мережі. Виберіть консоль, щоб рухатися далі. Якщо він не відображається, введіть IP-адресу консолі та натисніть Підключіться кнопку. Адресу можна знайти, дотримуючись цього шляху на консолі:Налаштування> Загальні> Налаштування мережі> Розширені налаштування

Крок 5: Клацніть на Підключіться біля (або нижче) вашої переліченої консолі.

Потік консолі Xbox до Windows 10

Крок 6: З’єднавши два пристрої, клацніть на Потік , розташована над консоллю. Можливо, ви захочете натиснути Тестова трансляція спочатку перевірте, чи є якісь проблеми, перш ніж переходити до гри.

Налаштуйте свій потік

Потік з Xbox One X

Тепер, коли консоль Xbox переходить у Windows 10, у накладенні є кілька опцій, які з’являються під час переміщення курсору миші над потоком.

Зміна якості

Ця піктограма розташована вправо. Клацніть на ньому, щоб побачити спадне меню з чотирма режимами: Дуже високо, Високий, Середній, і Низький. Використовуйте меню для швидкої зміни режимів якості, якщо потік страждає від великої затримки. Навіть із підключеною до локальної мережі консоллю Xbox та ПК з Windows 10 затримка може бути проблемою, якщо інші пристрої також транслюють потокове відео.

Потокова статистика

Цей значок нагадує маркований список. Клацніть на ньому, і внизу з’явиться накладення, що показує поточну пропускну здатність в останніх, середніх та максимальних вимірах.

І більше

Інші три значки повинні бути зрозумілими. Мікрофон вмикає або вимикає підключення програми до мікрофона ПК. Клацніть на великий X, щоб зупинити трансляцію, або на логотип Xbox, щоб повернутися на головний екран консолі Xbox.

Потік до Oculus Rift

Зменшена версія програми Xbox доступна на гарнітурах Oculus Rift і Rift S. Проста назва Xbox One Streaming, ця програма є безкоштовною в магазині Oculus і дозволяє перемикатись між трьома різними середовищами VR: Citadel, Retreat та Dome.

Процес підключення та потокового передавання з вашої консолі Xbox One до будь-якої гарнітури точно такий же, як і з Xbox One до ПК. Просто переконайтеся, що ваш ПК, підключений до Oculus, і Xbox One є частиною однієї домашньої мережі, і, вуаля, ви граєте на масивному віртуальному екрані.

Потокове передавання на пристрій Apple

Потік Xbox на MacOS

Вірте чи ні, можна транслювати Xbox One на Mac, iPad, iPhone або Apple TV. Цей незалежний платний додаток, який називається OneCast, коштує від 10 до 20 доларів залежно від платформи.

Після встановлення просто виберіть Зареєструйте Xbox One, і він сканує локальну мережу для консолі. Після цього просто увійдіть у свій обліковий запис Microsoft, і програма підключиться до консолі. З’єднайте в пару контролер Bluetooth Xbox One або дротову версію - і все готово.

Наразі служба потокової передачі Xbox від Microsoft не підтримує пристрої Apple.

Отримайте найкраще від бездротового зв'язку

Переміщення маршрутизатора: огляд маршрутизатора Linksys WRT3200 ACM Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Оригінальна консоль Xbox One має дводіапазонний компонент 802.11n і може підключатися до діапазону 2,4 ГГц або 5 ГГц.

Діапазон 2,4 ГГц чудово підходить для проникнення стін та товстих предметів, але це також бездротове з’єднання за замовчуванням для багатьох пристроїв у вашому домі. Ця смуга не лише перевантажена - вона, як правило, не здатна досягти максимальної теоретичної швидкості 144 Мбіт / с.

Опція 5 ГГц забезпечує ідеальне з’єднання, оскільки воно менш перевантажене та забезпечує вищу швидкість. З іншого боку, ця смуга важче проникає в тверді предмети, тому вона має вузький діапазон. Його максимальна теоретична швидкість становить 300 Мбіт / с.

Тим часом консолі Xbox One S та Xbox One X мають двосмуговий компонент Wi-Fi 5 (802.11ac). Теоретичні максимальні швидкості становлять 867 Мбіт / с на діапазоні 5 ГГц та 400 Мбіт / с на частоті 2,4 ГГц - значне покращення порівняно з оригінальним Xbox One.

У всіх випадках локальне середовище має великий вплив на швидкість з'єднання між Xbox One і маршрутизатором на додаток до бездротове з'єднання між маршрутизатором та пристроєм Windows 10. Тим не менш, фізичне розташування як вашого Xbox One, так і ПК з Windows 10 щодо маршрутизатора надзвичайно важливо, особливо якщо використовується діапазон 5 ГГц.

Однак мережеві системи на основі сітки можуть допомогти. Вони замінюють стандартний маршрутизатор, щоб покрити весь ваш будинок бездротовим підключенням. Тоді як один маршрутизатор транслює обидві смуги з однієї точки - що погіршує те, чим далі проходить сигнал, - сітчасті системи, як правило, складаються з набору з трьох або більше блоків, які можна розподілити по всьому будинку. Разом вони створюють «павутину» для подолання перешкод і твердих предметів, які, як правило, погіршують зв’язок.

Прикладами мережевих систем є Eero, Luma та Google Wi-Fi.

Дротові з’єднання дають найкращі результати

Крейг Ллойд / Цифрові тенденції

Для найкращої продуктивності ваш Xbox One - і, можливо, ваш ПК з Windows 10 - повинен підключатися до локальної мережі за допомогою кабелів Ethernet. Ми знаємо, що це не ідеальне з’єднання, особливо якщо ви хочете транслювати ігри Xbox One у спальні, але консоль сидить у вашій вітальні. Однак ви отримаєте максимальну пропускну здатність в обмін на кабелі, що звисають з пристроїв і проходять уздовж плінтусів.

Якщо вся ця проводка не здається привабливою, іншим варіантом є використання адаптерів PowerLine. Ця технологія передає дані через домашню електричну систему, усуваючи необхідність драпірувати лінії Ethernet уздовж плінтусів.

Пристрої PowerLine зазвичай продаються в парі та підключаються безпосередньо до електричної розетки, забезпечуючи при цьому прохідну розетку, тобто ви не втрачаєте електричну вилку. Це альтернатива, про яку ви можете дізнатись більше за допомогою нашого зручного посібника.

Нарешті, Microsoft також перелічує різноманітні додаткові опції на своєму веб-сайті підтримки, багато з яких призначені для покращення продуктивності потокового передавання, тому ви можете переглянути їх тут, якщо вищезазначені пропозиції не залишать вам стабільного потокового з’єднання.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found