Як завантажувати подкасти та слухати їх на Android або iPhone

Термін «подкаст» з тих пір став повсюдним, як це подобається програмам Послідовний і Кримінальний стали опорами сучасної культури. По суті, розмовні програми, які ви можете слухати на дозвіллі, подкасти сягають перших часів Інтернету, коли послуги, що надаються, передаються радіостанціям у цифрових форматах. Однак лише на світанку високошвидкісного Інтернету та зростання портативних медіаплеєрів цифрові радіошоу можна було широко розповсюджувати.

На відміну від традиційного радіо, ведучі подкастів можуть створювати шоу у своїй вітальні на будь-яку тему, яку вони вибирають, не обмежуючись положеннями Федеральної комісії зв'язку. На сьогоднішній день в Інтернеті є сотні тисяч варіантів, що охоплюють кожну можливу тему, включаючи спортивні подкасти, підкасти історії, космічні подкасти, навіть гастрономію.

Для тих, хто новачок у подкастах, початок роботи може здатися страшним. Хоча ви можете завантажити подкаст з його веб-сайту, існує кілька програм, доступних як для iOS, так і для Android, які дозволяють автоматично завантажувати епізоди та набагато легше їх сортувати. Ці програми, які іноді називають «виловлювачами», доступні в різних системах і зазвичай дешеві (або навіть безкоштовні). Читайте далі, щоб дізнатися, як завантажувати подкасти та слухати їх на своєму пристрої.

Чи знали ви, що у нас є власний подкаст? Перегляньте щотижневий подкаст Digital Trends ’Trends with Benefits, де ми обговорюємо найсвіжіші теми у світі технологій.

Як користуватися програмами для подкастів

Хороший додаток для подкастингу (відтепер ми будемо називати його підкеруванням) повинен робити щонайменше дві речі: він повинен забезпечити доступ до всебічної бібліотеки подкастів і полегшити прослуховування. Такі програми, як правило, матимуть чистий, зручний для навігації макет. Наприклад, Pocket Casts пропонує вкладки для пошуку популярних подкастів, популярних подкастів та найпопулярніших подкастів, а також рядок пошуку, щоб користувачі могли шукати конкретні програми.

Вибір вкладки “Top” відкриває список найпопулярніших подкастів серед користувачів Pocket Casts. Однією з найефективніших речей у програмах подкастів є те, що вони дозволяють вам підписатися на подкаст, а не завантажувати окремі серії. У таких програмах, як Pocket Casts, передплатити так само просто, як натиснути кнопку - у цьому випадку символ «+» або галочка біля назви подкасту.

Після того, як ви підписалися на подкаст, програма, як правило, попереджає вас, коли доступна нова серія, і надає вам можливість завантажувати епізоди вручну, у цьому випадку, натискаючи Завантажити або Грати біля назви серії.

Кишенькові зліпки

Натискання кнопки для відкриття меню параметрів - представленого трьома крапками над окремими епізодами - відкриє додаткові параметри, такі як можливість сортування епізодів та керування параметрами архіву.

Деякі підкени також автоматично завантажують останні серії підкастів, на які ви підписані. У випадку Pocket Casts це опція, яку потрібно ввімкнути в основних налаштуваннях подкасту. Ви навіть можете встановити для завантаження лише певні подкасти.

Це насправді все, що є в цьому. Podcatchers роблять завантаження подкастів на пристрої iOS та Android набагато простішим, ніж старомодний спосіб завантаження подкастів із сайту та завантаження їх на жорсткий диск телефону. Ці програми також мають, як правило, додаткові функції, призначені для поліпшення взаємодії з користувачем, такі як можливість прискорення або уповільнення звуку.

Існує багато додатків для подкастів, і деякі з них кращі за інші. Нижче наведено наші вибори для деяких найбільш вартих уваги.

Найкращі програми для подкастів

Підкасти Google (безкоштовно)

Google Podcast

Раніше підкасти подавали в невеликий розділ програми Google Music Play від Google, але все змінилося із запуском Google Podcasts. Він витончений та стильний, має вишуканий вигляд, який характеризує будь-який додаток Google, і має доступ до мільйонів подкастів. Наразі він трохи коротший за функції, ніж деякі інші програми, але Google швидко додає відсутні функції, і тим часом є чудова інтеграція Асистента, щоб це компенсувати. Просто попросіть Google Assistant поставити останню серію певного подкасту, і все готово.

Google Play

Castbox (безкоштовні покупки / покупки в додатку)

Додаток Castbox Podcast

Володар купки нагород щорічних нагород Google Play Awards, Castbox зарекомендував себе як видатний додаток у сфері подкастів. Раніше творці працювали в програмі Podcast Player і використали цей досвід для створення Castbox - вони беруть участь у програмі "все в одному" для подкастів. У ньому є більшість того, що ви очікуєте від підкена, з доступом до більш ніж мільйона подкастів, хмарної синхронізації та підтримки Chromecast та Amazon Echo. Макет чистий, а знайти улюблені подкасти легко. Знайшовши, ви можете ділитися ними на платформах соціальних мереж та залишати коментарі до подкастів у додатку. На жаль, не існує такого поняття, як безкоштовний обід; Castbox підтримується рекламою, і якщо ви хочете обійти їх, це буде коштувати вам 1 долар на місяць.

Якщо ви самі підкастери, Castbox також пропонує деякі послуги для вас, включаючи хостинг, рекламу та необмежений обсяг пам’яті.

iOS Google Play

Кишенькові кидки (Безкоштовно / 1 долар на місяць)

Кишенькові зліпки

Як ви вже могли зрозуміти, Pocket Casts - це потужна програма, яка доступна на більшості платформ. На додаток до своєї бібліотеки з понад 300 000 подкастів, додаток досить простий у використанні та представляє інформацію з чітким дизайном. На додаток до основних функцій, Pocket Casts також пропонує безліч функцій, що полегшують життя. Існують сповіщення, щоб попередити користувачів про те, що у підкасті, на який вони передплачуються, є нові серії, баланс голосу для забезпечення того, щоб усі ведучі шоу показували приблизно однакове звучання, і швидкість відтворення для тих, хто хоче переглядати свій щоденний список відтворення. Користувачі також можуть передавати епізоди, а не завантажувати їх, заощаджуючи простір для зберігання. У ньому навіть є веб-програвач, тому ви можете продовжувати з того місця, де зупинилися, на будь-якому пристрої. PocketCasts пропонує безкоштовний доступ до широкої колекції та набору функцій, але для тих, хто хоче використовувати додаток на робочому столі або для хмарного зберігання, PocketCasts пропонує PocketCasts Plus за 1 долар на місяць або 10 доларів на цілий рік.

iOS Google Play

Похмуро (Безкоштовно / $ 10 щомісячна передплата)

Похмурий додаток

Досвідчені користувачі iOS можуть визнати Overcast найкращим варіантом для прослуховування подкастів. Розроблений виключно для iOS, Overcast має мінімалістичний інтерфейс, який відповідає філософії дизайну Apple. Як і Pocket Casts, ця програма має такі функції, як настроювані списки відтворення, нормалізація голосу та змінна швидкість відтворення, тому користувачі можуть слухати подкасти так, як їм заманеться. Існує також таймер сну, тому користувачі можуть слухати подкаст, засинаючи. Бібліотека подкастів Overcast обширна, і відкривати нові програми легко. Додаток також розроблений для роботи на Apple Watch, що робить його одним з найрізноманітніших підловлювачів для шанувальників Apple. Версія додатка, що підтримується рекламою, є безкоштовною, але якщо ви виберете преміум-версію без реклами, це буде коштувати вам 10 доларів на рік.

iOS

Stitcher Radio (Безкоштовні покупки / покупки в додатку)

Програма для підкастів Stitcher

Хоча, мабуть, найбільше ім'я в додатках для подкастів, Stitcher не є настільки надійним, як програми, такі як Overcast. Додаток надає основні функції, необхідні користувачам у підкенері, такі як можливість підписки, створення списків відтворення та зміна швидкості відтворення, але йому не вистачає деяких функцій якості життя, таких як таймери сну. Додаток також може трохи глючити, і він схильний до тривалого часу завантаження, збоїв та подібних проблем. Він має безкоштовну версію, хоча в результаті додаток має рекламу. Він працює з Android Auto, Apple CarPlay та планшетами, а також має інтеграцію Alexa. Ті, хто шукає можливості без реклами, можуть платити 5 доларів на місяць за преміум-версію, одночасно отримуючи доступ до деякого бонусного вмісту та оригінального вмісту.

iOS Google Play

Apple Podcasts (Безкоштовно)

Підкасти Apple

Вірте чи ні, але шанувальникам Apple не доведеться далеко шукати здатного підловлювача. Власна програма для подкастів компанії вже вбудована в пристрої iOS, що дозволяє користувачам знаходити та підписуватись на різноманітні програми. Не дивно, що влучно названий "Подкасти" вписується у більшу екосистему Apple і синхронізується з обліковими записами користувачів. На жаль, додаток може дратувати навігацію, що створює клопоти щодо створення списків відтворення та видалення епізодів. Цього достатньо для простого завантаження та прослуховування подкастів на iPhone, але це не може порівнятись із простотою та корисністю такої програми, як Overcast.

iOS

Завантаження вручну: старомодний спосіб

Найбільш прямий спосіб завантажити епізод подкасту - це просто завантажити його з джерела. Більшість подкастів дозволяють користувачам завантажувати або транслювати епізоди безпосередньо з веб-сайту, тому, якщо ви хочете слухати подкасти на комп’ютері, це один із способів це зробити. Якщо у вас телефон Android, це швидкий і простий спосіб отримати певний епізод на вашому пристрої.

Як правило, є посилання для завантаження, на яке ви можете натиснути, щоб зберегти епізод у певному місці на вашому жорсткому диску. Наприклад, під час перегляду веб-сторінок Смерть, секс та гроші веб-сайт на ПК, клацніть правою кнопкою миші посилання на завантаження епізоду, а потім виберіть Зберегти посилання як.

Як завантажити подкаст

На цьому етапі відкриється вікно, що запропонує вам вибрати відповідне місце збереження на своїх комп’ютерах, наприклад, на робочому столі або Завантаження папку.

Як завантажити подкаст 2

Епізод зберігається на вашому комп'ютері, і ви можете відкрити його за допомогою будь-якого медіаплеєра, який може обробляти тип файлу. Щоб завантажити епізод на пристрій Android, просто підключіть його до комп’ютера, що дозволить переглядати різні файли та папки на телефоні. На пристроях Android зазвичай папка буде позначена Подкасти, і, природно, це гарне місце для збереження епізодів. Скопіюйте або виріжте файл із комп’ютера та вставте його в папку Подкасти.

завантаження епізоду 3 подкасту

Зараз ця серія на вашому комп’ютері. Звідси ви можете відкрити його за допомогою будь-якого медіаплеєра, сумісного з типом файлу. Щоб завантажити вміст на пристрій Android, підключіть його до комп’ютера. Потім ви можете переглядати різні файли та папки на телефоні. На пристроях Android зазвичай папка буде позначена Підкасти. Звичайно, це відмінне місце для збереження ваших подкастів. Скопіюйте або виріжте файл із комп'ютера та вставте його в Підкасти папку.

Тепер епізод повинен бути на вашому телефоні. Ви можете слухати його - навіть без Wi-Fi або сигналу стільникового зв'язку - через будь-яку аудіо програму, яка відтворює тип файлу. Для Android підкасти Google є особливо чудовим варіантом, навіть якщо ви не вибираєте з того, що є в бібліотеці для прослуховування.

Завантаження вручну найкраще працює, якщо ви слухаєте лише епізоди підкастів або плануєте архівувати певний файл. Завантаження окремих серій в деяких випадках зручно, але це також може бути надзвичайно трудомістким процесом, якщо ви наркоман подкастів, який хоче слухати новий епізод щодня.

Ви побачите, що завантаження окремих подкастів стає таким же смішним, як завантаження альбому по одній пісні. Для звичайних слухачів подкастів програма для подкастів набагато ефективніша, економить час та розум. Знову ж таки, завантаження файлів вручну дозволяє слухати де завгодно в будь-який час. Якщо ви знаєте, що деякий час виходитимете з зони Wi-Fi, для цього варіанту передбачено пільги. Завантаження в подкасти схоже на завантаження всіх електронних книг, які ви можете прочитати протягом довгих вихідних.

Якщо ви хочете записати власний подкаст, прочитайте наш посібник на як зробити успішний подкаст - - за порадами та порадами. І якщо ви відчуваєте себе переповненими великою кількістю чудового вмісту на вибір, у нас є список наші улюблені подкасти . Ви можете завантажити епізод і почати слухати прямо зараз.

Останні повідомлення