Тепер ви можете переглядати улюблені відео YouTube

Знімок екрану YouTube Video петля 2016 01 22 о 11 56 33 Клацнувши правою кнопкою миші на відео YouTube, тепер у вас є опція циклу. На YouTube тихо додали зручну функцію без особливих роздумів від відеосервісу, що належить Google.

Новий інструмент дозволяє глядачам встановлювати цикли відео на настільній версії сайту. У минулому відсутність функції автоматичного повторення означало, що для того, щоб зациклювати відео YouTube, користувачам доведеться завантажити стороннє розширення.

Просте у використанні оновлення обходить це, дозволяючи просто клацнути правою кнопкою миші на відео, яке ви хочете встановити для повторення, а потім вибрати параметр циклу зі спливаючого меню. Потім вибране відео перезапуститься з самого початку, як тільки воно закінчиться.

Нову функцію циклу вперше помітив веб-розробник та студент інформатики Генрі Лім. Від YouTube або Google офіційно не повідомляється про те, коли саме це було впроваджено.

Оновлення стане в нагоді користувачам, які слухають музику через YouTube, надаючи їм можливість повторювати композиції, альбоми та музичні відео - так, як це робить будь-яка інша послуга потокового передавання музики. Крім того, якщо ви хочете встановити довші відео для повторення (у випадку, якщо щось пропустили), ви можете зробити це теж.

Це також стане в нагоді любителям танців, оскільки хореографічні відео, як правило, популярні на відеоплатформі. Одним з найбільших відео минулого року було виконання танцювальної групи Тіанн Кінг Silento - Watch Me (Whip / Nae Nae). Якщо ви хочете залишатися в тонусі з наступними вірусними танцювальними відчуттями, функція повторення може допомогти вам вдосконалити свої рухи.

Наразі функція циклу доступна лише у настільній версії YouTube, не вказуючи, коли вона з’явиться у мобільних додатках платформи.

Музика залишається основною привабливістю на YouTube, де музичні відео домінують серед глядачів. Найкращі музичні відео 2015 року зібрали понад 66 мільйонів підписників, і протягом останніх 12 місяців люди дивились на них понад 37 000 років. Можливість повторення відео, швидше за все, лише збільшить цифри на рік вперед.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found