Скільки коштує Spotify Premium і як Ви можете отримати знижку?

Можливо, ви вже давно користуєтесь безкоштовною версією Spotify, і ви розглядаєте можливість переходу на преміум-акаунт. Завдяки необмеженим пропускам, безкоштовним завантаженням, прослуховуванню в режимі офлайн та безлічі інших функцій, оновлення до преміум-версії має безліч стимулів. Не кажучи вже про те, що преміум-рахунки також повністю без реклами.

Перш ніж взяти кредитну картку, ось що ви повинні знати про щомісячну комісію та політику платежів Spotify.

Spotify плани

Безкоштовно Spotify

За допомогою Spotify Free ви можете слухати все, що завгодно, якщо ви готові терпіти рекламу. Однак ви не можете вибрати композиції, які хочете слухати. Натомість вам потрібно перемішати виконавця, альбом, жанр або список відтворення. Куратори списків відтворення та прослуховування в режимі офлайн також недоступні, як і радіо.

Spotify Premium

Ті, хто бажає розлучитися з невеликою кількістю готівки (10 доларів на місяць), можуть отримати доступ до безлічі найвищих функцій, включаючи понад 35 мільйонів треків без реклами, які можна просіяти, як завгодно - ніяких перестановок не потрібно. Ви також можете зберігати доріжки для прослуховування в режимі офлайн, отримувати доступ до Spotify Radio, а також переглядати музичні відео та подкасти Spotify.

Spotify Student

Якщо ви студент (вам потрібна дійсна адреса електронної пошти студента), ви можете отримати премію лише за 5 доларів на місяць. Він також постачається з безкоштовною підпискою на Hulu. Просто переконайтеся, що ви перереєструєтесь як студент через рік, або Spotify позбавить вас членства в Hulu і почне стягувати з вас повну преміальну ціну.

Сімейний план Spotify

Ті, хто має близьких людей, які також хочуть транслювати музику, можуть бути більше зацікавлені в плані Spotify Family, який коштує 15 доларів на місяць, дозволяє вам мати до шести людей на одному обліковому записі та має опції батьківського контролю. Це лише $ 2,50 на людину на місяць, якщо ви реєструєте шістьох людей.

Spotify з AT&T

Клієнти тарифного плану AT&T Unlimited & More можуть безкоштовно підписатися на Premium, при цьому їх передплата триває до дати закінчення контракту. Існує також шестимісячна пробна версія для захоплення окремими клієнтами, які не підписані на необмежений тариф, тож перевірте свій рахунок myAT&T, щоб перевірити, чи маєте ви право.

Spotify з Чейзом

У вас є кредитна картка Chase? Ви можете отримати право на безкоштовну шестимісячну підписку на Spotify Premium, якщо ви вперше випробовуєте послугу, або кредит на виписку в розмірі 5% на наступні шість місяців, якщо цього не сталося. Тільки майте на увазі, що пропозиція обмежена певними картками, тому, на жаль, опція доступна не всім.

Spotify Corporate

Кілька роботодавців пропонують Spotify Premium безкоштовно, в тому числі Starbucks, у якого працює 200 000 співробітників за підпискою. Деякі постачальники послуг стільникового зв'язку та Інтернету також пропонують безкоштовне або знижене членство, тому варто поговорити зі своїм постачальником послуг, щоб дізнатись, чи це винагорода, на яку ви маєте право.

Як Spotify порівнює з конкурентами

Якщо ви розірвані між Spotify та конкурентом, швидше за все, це або Apple Music, або Google Play Music. Всі три коштують однаково і пропонують подібний набір функцій, але Spotify виходить на перше місце - принаймні, на наш погляд. Чому? Оскільки він має найкращий інтерфейс, нескінченний каталог контенту на вимогу, фантастичні кураторські списки відтворення та безкоштовний рівень (а саме Spotify Free) для тих, хто не хоче - або не в змозі - увійти до зобов'язання.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found