Як перейти з Android на iPhone: Повне керівництво

Отже, ви втомилися від дикої природи Android і купили квиток на землю Apple. У цьому посібнику ми допоможемо вам взяти участь у поїздці та подамо декілька порад, щоб перехід пройшов спокійно. Звільнення від екосистеми Google та її команди виробників, безумовно, створить кілька труднощів, але ми можемо знайти рішення.

Ми розглянемо, як перенести ваші контакти, перенести вашу дорогоцінну музику, відео, фотографії та знайти еквівалентні послуги на iOS, щоб замінити те, що ви залишили. Ми також допоможемо вам знайти ноги за допомогою кількох порад і покажемо, як отримати найкраще від свого новомодного iPhone. Давайте розпочнемо.

Що ви залишаєте за собою

Коли ви готуєтесь відмовитись від Android, варто подумати, чого не можна взяти з собою. Чохол для вашого телефону не буде сумісним з вашим новим iPhone, і ваша док-станція, можливо, теж не буде, але є велика ймовірність, що будь-які інші придбані вами аксесуари для Android будуть. Якщо вони покладаються на Bluetooth для підключення, тоді вони будуть чудово працювати з iPhone. Більшість аксесуарів та док-станцій для акустичних систем мають стандартну сумісність з iPhone. Навіть традиційні навушники будуть працювати з найновішими iPhone, хоча вам потрібно буде придбати адаптер Lightning-to-3.5mm.

Очевидно, ви не можете взяти з собою програми для Android, але на iOS є безліч чудових варіантів, тож ви зможете замінити переважну більшість. Попрощайтеся з налаштуванням домашнього екрану, ви насправді не знайдете його на iOS. Нарешті, але не менш важливим є питання, що робити зі своїм старим телефоном. Найкращим варіантом може бути його стерти та продати, тому що для цього нового iPhone вам знадобиться трохи грошей.

Використовуйте додаток Apple

Перейти до iOS Саймон Хілл / Цифрові тенденції

Перш за все, ми повинні згадати програму Apple, Move to iOS, яка безкоштовно доступна в магазині Google Play і здатна переносити контакти, історію повідомлень, фотографії, відео, веб-закладки, поштові облікові записи та календарі до ваших нових iPhone. Ігноруйте поганий рейтинг, це продукт суперництва Android та iOS, а не відображення того, наскільки добре працює додаток. Просто завантажте та встановіть його на свій старий телефон Android і дотримуйтесь інструкцій, щоб скопіювати потрібний вміст.

Якщо ви віддаєте перевагу не використовувати програму Apple, або вона у вас не працює, не бійтеся, оскільки ми маємо безліч альтернативних методів нижче.

Передача контактів

Звичайно, вам захочеться взяти з собою контакти, і це можна зробити різними способами. Почніть із цього посібника про те, як переносити контакти між iPhone та Android, і ви побачите, що легко впоратися з цим процесом за допомогою Gmail та iTunes.

Перехід від Google до сервісів Apple

Коли ми розповідали про те, як перейти з iPhone на Android, ми обговорили всі сервіси Google, які ви можете використати для заміни пропозицій Apple, але перейти в іншу сторону набагато простіше, оскільки всі сервіси Google, якими ви користуєтеся на Android, доступні на iOS також. Ви можете знайти повний список на цій сторінці Apple App Store.

Карти Google, Chrome, YouTube Music (або Google Play Music), Google Drive і навіть Google Assistant, серед іншого, можуть користуватися iOS. Вони можуть працювати трохи інакше, ніж їхні аналоги з Android, але якщо ви вкладаєте значні кошти у використання будь-якого з них, то їх присутність на iOS, безсумнівно, допоможе вам почувати себе як вдома.

iPhone 11 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Звичайно, існує ще багато альтернатив Apple, і вони будуть встановлені як параметри за замовчуванням для вашого нового iPhone. Ви хочете спробувати:

  • Музика, книги, Apple TV та App Store: Добре для покупки та організації вашої музики, фільмів, телешоу, додатків, аудіокниг тощо.
  • Веб-браузер Safari: Може синхронізувати закладки на всіх ваших пристроях Apple.
  • iCloud: Можна створювати резервні копії файлів, контактів, календарів та фотографій.

Існує також додаток Maps для покрокових вказівок та безліч додаткових додаткових додаткових послуг. Творчі люди захочуть спробувати iMovie та GarageBand. Трудоголікам сподобаються Keynote, Pages і Numbers. Також є iBooks для читання, а потім є найбільша колекція безкоштовного навчального вмісту, доступного через iTunes U.

Якщо ви любите свої ігри, то ми настійно рекомендуємо послугу підписки Apple Arcade, яка надає вам доступ до чудової бібліотеки ігор без реклами за 5 доларів на місяць. Ось деякі з наших улюблених ігор Apple Arcade, щоб розпалити апетит.

Переміщення фотографій, відео та музики

Резервне копіювання ваших дорогоцінних спогадів є життєво важливим. Ми розглянули, як створити резервну копію, пришвидшити та очистити пристрій iPhone або Android, тож ви можете почати там.

Якщо ви хочете скопіювати файли через дротове з’єднання, підключіть телефон Android до комп’ютера за допомогою кабелю USB-C або Micro USB на USB. Потягніть панель сповіщень на телефоні Android і переконайтеся, що він підключений. Він повинен автоматично підключатися в режимі передачі медіа (MTP). Ви повинні отримати спливаюче вікно на вашому ПК, яке дасть різні варіанти, включаючи Відкрийте пристрій, щоб переглянути файли. Крім того, ви можете перейти до Пуск> Комп'ютер, і ви повинні знайти його у списку. Перейдіть до потрібних файлів і перетягніть їх на свій комп’ютер. Ось як перенести файли з телефону Android на Mac.

Щоб отримати файли з комп’ютера на iPhone, можна підключити iPhone і запустити iTunes. Виберіть свій пристрій на лівій панелі в iTunes, клацніть на Програми , а потім прокрутіть вниз, щоб знайтиРозділ обміну файлами(якщо у вас немає розділу обміну файлами, на вашому iPhone не встановлено додатків для обміну файлами). Виберіть програму, до якої ви хочете перенести файл, а потім перетягніть файл із комп’ютера в iTunes у простір праворуч.

Apple iPhone 7 Plus Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Якщо ви хочете перенести всі свої фотографії, спочатку переконайтеся, що всі нові фотографії, які є на вашому iPhone, мають резервну копію, а потім перейдіть і виберіть свій пристрій у iTunes ще раз і виберіть Фотографії вкладку вгорі. Переконайтеся, що Синхронізувати фотографії Поставте прапорець і натисніть на спадне меню, щоб вибрати Копіювати файли з папку. Тепер виберіть папку фотографій, яку потрібно передати. Будьте застережені: Ви можете втратити будь-які фотографії, які є на iPhone, коли робите це, тому спочатку зробіть резервну копію.

Підключення до бездротової мережі та використання хмари для передачі файлів може стати набагато простішим. Ви можете увійти в систему та використовувати iCloud, але пам’ятайте, що ви отримуєте лише 5 ГБ безкоштовно. Ви завжди можете підкріпити це за допомогою Google Drive, Google Photos, Microsoft OneDrive, DropBox або іншої хмарної служби.

Ви можете отримати доступ до будь-яких фільмів, музики чи книг, придбаних через Google Play, через браузер на iPhone або завантаживши відповідну програму Google iOS. Наприклад, якщо ви використовуєте Google Play Books на Android, ви просто завантажуєте додаток Google Play Books для iOS і ваша колекція миттєво доступна. Якщо ви створювали резервні копії файлів на Google Диску або завантажували фотографії в Google Фото, то ви можете зробити те саме - зачепити програми для iOS і мати миттєвий легкий доступ до їх синхронізації.

Передавати файли легко за допомогою інших хмарних рішень. У більшості відомих імен, таких як Dropbox, є програми для Android та iOS, тому просто завантажте програму iOS, введіть дані свого облікового запису та скопіюйте все, що вам потрібно.

Є сенс імпортувати свою музику в iTunes, і це легко зробити. Переконайтеся, що на вашому комп’ютері встановлено Менеджер музичних файлів для Google Play Музики або встановлено Google Play Музика у вашому браузері Chrome, і виберіть Завантажити мою бібліотеку від Завантажити вкладку. Виберіть папку, яку потрібно завантажити, а потім запустіть iTunes і перейдіть до Файл> Додати папку до бібліотеки, виберіть ту саму папку, і вона буде скопійована. Коли у вас є вся музика в iTunes, перегляньте наш посібник із завантаження музики на iPod або iPhone.

Переміщення текстових повідомлень

Часто гайковий ключ залишає ваші старі текстові повідомлення, коли ви переходите на новий телефон. Більшість з них не пропустять, але іноді у вас буде особливе прощання або романтичне повідомлення, яке ви хочете зберегти. На жаль, нам відомий лише один спосіб зробити це, і це безпосередньо від Apple. Це вищезгадана програма Move to iOS, яка також може переносити ваші контакти, фотографії, відео, облікові записи пошти, веб-закладки та календарі.

Ласкаво просимо до iOS

На перший погляд, навколо цих частин це буде виглядати дивно, і деякі речі, напевно, вам не сподобаються в Android, але iOS створена інтуїтивно зрозуміло, тому у вас не повинно виникнути зайвих проблем з влаштуванням. Давайте подивимось, чи ми може зробити його максимально м’яким при посадці.

Шукаєш свій шлях

Перше, що ви помітите, це відсутність Назад або Багатозадачність кнопку. Якщо у вас iPhone X або пізнішої версії, вам доведеться покладатися на жести, щоб обійти. Проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана, щоб у будь-який час перейти на головний екран, проведіть вгору від нижньої частини екрана та зробіть паузу, щоб переглянути відкриті програми, проведіть пальцем праворуч, щоб переглянути віджети, і проведіть пальцем від середини екрана, щоб отримати доступ пошук. Проведіть пальцем зверху праворуч, щоб відкрити Центр керування, який трохи нагадує швидкі налаштування в тіні сповіщень в Android. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, щоб запустити Siri, голосовий помічник Apple.

Екран iPhone 11 Pro Max перевернутий Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Якщо ви переходите на старий iPhone або новий iPhone SE, то все, що у вас є, - це одинока Додому , яка завжди повертає вас на головний екран. Взагалі, будь-які опції назад відображатимуться у верхньому лівому куті екрана; інакше торкніться цього Додому , щоб повернути програму назад. Ви відкриваєте останні програми або багатозадачність, натискаючи Додому кнопку двічі. Ви також можете тримати Додому кнопку вниз, щоб запустити Siri. Ви можете запитати, отримати вказівки, призначити зустрічі тощо.

Для налаштувань вам доведеться переглянути окремі меню додатків або спробувати Налаштування додаток.

Ви побачите, що випадаюча панель сповіщень знайома Android, але за замовчуванням сповіщення з’являться також на екрані блокування. Ви завжди можете змінити це в Налаштування> Сповіщення. Тільки пам’ятайте, що якщо натиснути або провести пальцем по сповіщенню, можливо, це відкриє відповідну програму. Вам потрібно натиснути маленький хрестик у верхньому правому куті, щоб відхилити сповіщення. Деякі спливаючі сповіщення пропонують взаємодію вже зараз, тому ви можете відхилити сповіщення або написати швидку відповідь, не виходячи з програми, в якій ви перебуваєте. Ви також можете додати віджети в Центр сповіщень. Проведіть вниз зверху або проведіть праворуч, щоб відкрити його, а потім торкніться Редагувати щоб побачити, який ваш вибір.

Налаштування

Ваш головний екран в iOS в основному схожий на ваш шухляду додатків на Android - це лише список усіх ваших програм. Ви можете прокрутити праворуч, щоб отримати доступ до подальших сторінок головного екрану. Ви можете торкнутися та утримувати програму, щоб перемістити або видалити піктограму. Якщо ви хочете створити папку, перетягніть її на іншу піктограму програми та опустіть.

Встановити шпалери для iPhone просто. Зайдіть в Налаштування додаток, виберіть Шпалери, а потім виберіть зображення, яке потрібно використовувати. Якщо ви хочете зробити його самостійно, iPhone 11 Pro та iPhone XS мають роздільну здатність 2436 x 1125 пікселів, iPhone 11 Pro Max має роздільну здатність 2688 x 1242 пікселів, а iPhone 11 - 1792 x 828 пікселів , тоді як iPhone 8 та новий iPhone SE мають роздільну здатність 1334 x 750 пікселів, але ви можете зробити їх трохи більшими, враховуючи ефект паралакса.

Для мелодій дзвінка ви можете вибрати все, що вам подобається, або зробити власну. Ознайомтеся з нашим керівництвом щодо створення мелодій дзвінка для iPhone, щоб дізнатись про це.

Програми

Вибір програм та ігор на iOS є чудовим. Усі відомі програми, до яких ви звикли на Android, буде легко знайти в App Store від Apple. Для початку ми створили великий список найкращих програм для iPhone та найкращих ігор для iPhone.

Екран iPhone 11 Pro Max Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Оновлення програмного забезпечення

IPhones від Apple - найкращі пристрої, якщо ви хочете отримувати оновлення операційної системи. Ви будете раді залишити Android в цьому відношенні. Тільки телефони Pixel від Google гарантують швидке оновлення; більшість телефонів Android зі шкірою виробника набагато повільніші, а також вимагають схвалення оператора бездротової мережі, що означає, що процес може зайняти місяці. Для iPhone оновлення універсальні та прості у застосуванні. Старі моделі можуть не підтримувати найновіше програмне забезпечення, тому iOS не цілком позбавлена ​​фрагментації, але це, безумовно, значно менша проблема. Ви можете зробити це бездротово через Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення, або ви можете підключити його та зробити це через iTunes. Щоб отримати максимум від iOS 13, останньої версії iOS, ось кілька корисних порад iOS 13.

Час роботи акумулятора

Apple наполегливо працює над часом автономної роботи для iPhone, і деякі користувачі повідомляють, що їх сік продовжує текти довше, ніж на деяких флагманських телефонах Android (це дуже спірно). Ви можете пропустити віджети головного екрану, але принаймні без них зменшується розряд акумулятора. Незалежно від того, знайдете ви поліпшення чи ні, більшість із вас, мабуть, захочуть знайти способи максимально збільшити час автономної роботи iPhone.

телефон проти iphone x бездротова зарядка -

Всі останні iPhone підтримують бездротову зарядку Qi, тож ви можете підключити собі бездротовий зарядний пристрій або використовувати той самий, який був у вас на телефоні Android, і заряджатись без необхідності підключення.

Додаткові опції та поради iPhone

Ви знайдете відеодзвінки, вбудовані як опція для моделей iPhone, завдяки функції FaceTime. Ви можете знайти все, що вам потрібно про це знати, у нашому посібнику з використання FaceTime, починаючи від запуску та активації FaceTime до групових дзвінків та опцій лише аудіо.

Якщо у вас виникли серйозні проблеми з вашим iPhone, спробуйте перевірити, як скинути iPhone до заводських налаштувань. У нас також є посібники з поширених проблем iOS 13, разом із новинками щодо iOS 13, поширеними проблемами та корисними рішеннями, де це можливо. Якщо ви отримуєте багато спам-дзвінків, ви не самотні, і варто дізнатися, як їх покласти край. Ви можете мати справу з небажаними дзвінками, щоб заблокувати дзвінки на iPhone. Ми розглядаємо всілякі поради та підказки та маємо вичерпні посібники для iPhone тут, на Digital Trends, тому копайтеся навколо нашого сайту, і ви знайдете ще багато корисної інформації. Навіть якщо ви досвідчений користувач iPhone, швидше за все, ви дізнаєтеся щось нове з нашими путівниками.

Перш ніж ми підпишемося, ознайомтесь з найкращими захисними футлярами для iPhone і пам’ятайте: якщо ви коли-небудь захочете перейти на іншу сторону, у нас також є посібник з iOS до Android, який покаже вам мотузки з цією операційною системою.

Останні повідомлення