Як конвертувати PDF у EPUB

PDF - це відповідний формат файлу для створення та читання електронних книг. Однак, якщо ви хочете відкрити електронну книгу в більшості електронних читачів, таких як Amazon Kindle та B&N Nook, спочатку потрібно перетворити її на EPUB.

Спочатку перетворення PDF у EPUB може здатися лякаючим. Але за допомогою відповідних інструментів ви зможете швидко виконати завдання. Не має значення, яку операційну систему ви використовуєте. Наші найкращі вибір відповідає потребам кожного типу користувачів.

Калібр (Windows, MacOS, Linux)

Калібр з відкритим кодом - це чудова програма для електронних книг для Windows, MacOS та Linux, яка включає функцію перетворення файлів серед набору інструментів. Ось як зробити це перетворення PDF у EPUB.

Крок 1:Перетягніть PDF-файл, який потрібно перетворити в Калібр, або клацніть на Додайте книги у верхньому лівому куті та виберіть Додайте книги з одного каталогу. Потім виберіть PDF-файл, який потрібно конвертувати.

Крок 2: Виділіть свою книгу зі списку головного вікна, а потім клацніть на Перетворення книг кнопку.

Крок 3: Виберіть EPUB вивести формат за допомогою випадаючого меню праворуч і внести необхідні корективи в заголовок та інші деталі.

Крок 4: Після завершення перетворення ви можете натиснути Робота в правому нижньому куті, щоб дізнатись більше. Клацання Показати деталі роботи покаже вам, де він був виведений. Тепер ви можете використовувати ваш нещодавно перетворений документ EPUB як завгодно!

Online-Convert.com (в Інтернеті)

Онлайн-перетворення - це один із найбільш надійних веб-варіантів, і ви можете використовувати його для перетворення найрізноманітніших типів файлів. Окрім перетворення PDF-файлів у файли EPUB, ви також можете виконувати перетворення файлів DOCX у DOC.

Крок 1:Перейдіть на головну домашню сторінку Інтернет-перетворення та виберіть формат EPUB, зазначений у розділі Конвертер електронних книг заголовок.

Крок 2:Знайдіть файл PDF, який потрібно конвертувати, клацнувши Виберіть файл, Виберіть з Dropbox, або Виберіть із Google Диска. Або введіть URL-адресу, що веде до PDF-файлу. Ви також можете ввести додаткову інформацію стосовно книги, наприклад, назву чи автора.

online-convert-pdf-to-epub

Крок 3:Клацніть Перетворити файл і дочекайтеся завершення перетворення. Після цього ви зможете отримати доступ до файлу із призначеної для нього папки.

EPUBator (Android)

Додаток EPUBator для Android дозволяє конвертувати PDF-файли безпосередньо на смартфон або планшет. Він також простий у використанні, що робить його зручним рішенням для тих, хто хоче конвертувати файли PDF у дорозі.

Крок 1:Завантажте та запустіть програму. Потім натисніть Перетворити PDF.

Крок 2:Знайдіть папку на своєму смартфоні або планшеті, яка містить PDF-файл, який потрібно конвертувати. Знайшовши, виберіть його.

epubator

Крок 3: Процес перетворення повинен розпочатися автоматично. Після закінчення натисніть Перевірте EPUB для підтвердження перетворення працювало за призначенням. Новий файл EPUB повинен знаходитися в тій же папці, що і оригінальний PDF. Ви також можете зупинити перетворення з будь-якої причини, натиснувши Стій під час процесу перетворення.

Тепер, коли ви створили новий документ EPUB, якщо вам потрібен новий зчитувач електронних книг, щоб переглянути його, це наші улюблені.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found