Як легко видалити антивірус McAfee за допомогою цих простих кроків

UllsteinBild / GettyImages

Як одна з найпоширеніших частин «безкоштовного» програмного забезпечення, встановленого на попередньо вбудованих ПК, продукти безпеки McAfee - це те, з чим стикалися багато людей, але не всі бажають. Незважаючи на те, що ви можете звернутися до засновника компанії за порадою, найкращим способом вивчити, як видалити McAfee, є дотримання наведених нижче кроків.

Хоча ви, мабуть, тут, щоб видалити антивірус, який, на жаль, хоче, щоб ви поновили, незалежно від того, працюєте ви на McAfee Antivirus, McAfee LiveSafe, McAfee Security Scan Plus або на іншому, що випустила компанія, ось як їх видалити.

Примітка: Наскільки ми розуміємо вашу потребу позбутися McAfee, дуже важливо мати на своєму ПК антивірусний захист. Захисник Windows - це добре, але використання одного з найкращих безкоштовних антивірусних програм - чудовий другий крок у захисті вашої системи.

Як видалити McAfee за допомогою налаштувань

Windows 10 переглянула більшу частину традиційних систем управління програмами екосистеми Windows, але в будь-якому випадку це просто полегшує процес. Ось як можна позбутися продуктів McAfee за допомогою вбудованих інструментів Windows.

Крок 1: Відкрийте Налаштування меню, натиснувши кнопку Кнопка "Пуск" у нижньому лівому куті, а потім значок гвинтика, або шукати Налаштування за допомогою вікна пошуку Windows і клацнувши на відповідний результат.

Крок 2: Відкрийте Програми меню.

Крок 3: Використовуйте вікно пошуку для пошуку Макафі знайти все, що стосується McAfee у вашій системі.

Крок 4: Виберіть продукт або додаток McAfee, який потрібно видалити, і натисніть на Видаліть кнопку. На запитання підтвердіть свій вибір, натиснувши Видаліть знову.

Крок 5: Windows запитає у вас дозволу на продовження, оскільки видалення програми є адміністративною функцією. Після підтвердження ви пройдете програму видалення McAfee. Кожна версія трохи відрізняється, але дотримуйтесь інструкцій з видалення, і вона автоматично видалить продукт McAfee з вашого ПК.

Цей самий процес можна використовувати для видалення майже будь-якої програми Windows.

Інструмент видалення споживчих товарів McAfee

Якщо меню програми Windows не справляється з вами, і все ще є елементи програмного забезпечення McAfee, які б'ються навколо вашої системи, ви можете використовувати MCPR.

Примітка: Цей інструмент може вимагати перезавантаження в кінці своєї роботи, тому перед початком роботи переконайтеся, що вся робота збережена.

Крок 1: Завантажте останню версію MCPR з веб-сайту McAfee.

Крок 2: Запустіть інструмент. Це не вимагає встановлення.

Крок 3: Прийміть ліцензійну угоду та введіть код CAPTCHA за запитом, клацнувши Далі за необхідності.

Крок 4: Зачекайте, поки почне працювати процес видалення. По завершенні, якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про процес, натисніть Перегляд журналів.

Крок 5: Якщо буде запропоновано перезавантажити систему, переконайтеся, що зберегли все необхідне, а потім перезапустите, як зазвичай.

Як видалити McAfee на Mac

Для більшості програмного забезпечення MacOS видалення настільки просто, як пошук програми в папці Програми та перетягування її до піктограми кошика на головному екрані. Але програмне забезпечення McAfee трохи складніше, і, як правило, його важче видалити, ніж це. На щастя, є більш ефективний метод, який ви можете спробувати.

Крок 1: Переконайтеся, що ви ввійшли в обліковий запис адміністратора, якщо це необхідно. Відкрийте папку Програми та виберіть папку Службові програми. У Утилітах відкрийте термінал.

Крок 2: Опинившись у терміналі, ви можете створити команду для видалення програмного забезпечення. Ця команда повинна бути точною, тому введіть sudo / Library / McAfee / sma / scripts / uninstall.sh. Це стосується McAfee версії 4.8 або раніше.

Для McAfee 5.0 або новішої версії введіть sudo / Library / McAfee / cma / scripts / uninstall.sh.

Після цього натисніть клавішу Enter.

Крок 3: Після натискання клавіші Enter ваш Mac повинен був видалити McAfee та його файли. Коли цей процес буде закінчено, перезавантажте свій Mac і живіть своїм життям, вільним від McAfee.

Іноді навіть команди терміналу недостатньо для повного видалення McAfee, і люди все одно можуть отримати спливаючі вікна чи інші залишки після спроби позбутися програмного забезпечення. У цьому випадку найкращий варіант - це отримати хороший додаток для видалення та використовувати його для примусового вилучення будь-яких інших файлів McAfee. AppCleaner - це безкоштовний і швидкий варіант, або ви можете вибрати деінсталятор на ваш вибір!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found