Як вимкнути кнопку Bixby

Віртуальні помічники дуже поширені, і, схоже, кожен виробник телефонів має власну версію. Для телефонів Samsung помічником є ​​Bixby. У Samsung навіть є спеціальна кнопка для виклику Bixby. На жаль, багато користувачів вважають за краще, якби ця кнопка не існувала.

Якщо кнопка Bixby зводить вас з розуму, то саме час дізнатися, як її відключити. Тоді вам не доведеться турбуватися про те, що Bixby з’явиться, коли ви хочете, щоб він залишився прихованим.

Як вимкнути кнопку Bixby (для Samsung Galaxy S20 та Note 10)

Як вимкнути знімок екрана ключа Bixby 20200507 223913 Нова панель запуску -Як відключити налаштування екрана ключа Bixby 20200507 223852Як вимкнути налаштування скріншота клавіші Bixby 20200507 223909

Якщо ви використовуєте Samsung Galaxy S20 або Samsung Galaxy Note 10, бічна клавіша під регулятором гучності функціонує як кнопка Bixby та кнопка живлення. За замовчуванням бічна клавіша запускає Bixby тривалим натисканням замість того, щоб відкривати меню вимкнення живлення, але це можна змінити, відкривши налаштування бічних клавіш.

 1. Натисніть і утримуйте бічну клавішу пристрою.
 2. Натисніть Налаштування бічних клавіш.
 3. Включити Меню вимкнення під Натисніть і утримуйте.
 4. Щоб повністю вимкнути Bixby на бічній клавіші, переконайтеся Відкрийте Bixby не перемикається під Подвійне натискання.

Як вимкнути одноразове натискання клавіші Bixby (для Samsung Galaxy S10 і старіших)

Раніше ви могли вимикати клавішу Bixby на старих смартфонах Galaxy, але з оновленнями програмного забезпечення це вже не так. Однак, хоча ви не можете зупинити клавішу Bixby від активації Bixby, ви можете ускладнити випадковий спрацьовування, вимагаючи подвійного натискання, щоб відкрити Bixby Home. Для цього вам потрібно буде отримати доступ до певного налаштування у певній частині Bixby - оскільки ніщо, пов’язане з Bixby, не може бути простим, мабуть.

 1. Натисніть клавішу Bixby, щоб відкрити домашню сторінку Bixby.
 2. Торкніться трьох вертикальних крапок і торкніться Налаштування.
 3. Прокрутіть вниз, поки не знайдете опцію з назвою Ключ Біксбі.
 4. Змініть свій варіант на Двічі натисніть, щоб відкрити Bixby щоб ускладнити випадкове відкриття Bixby.
 5. Це все!

Перепризначення клавіші Bixby (для Samsung Galaxy S20 та Note 10)

як вимкнути налаштування скріншота ключа bixby 20200508 105859як вимкнути налаштування екрану ключа bixby 20200508 105915Як вимкнути налаштування скріншота клавіші Bixby 20200508 111848

Хоча ви не можете перепризначити натисніть і утримуйте функцію бічної клавіші, ви можете для Подвійне натискання. Замість того, щоб відкривати Bixby або швидко запускати камеру, функцію можна призначити для відкриття програми на ваш вибір.

 1. Поверніться до налаштувань бічної клавіші, натиснувши та утримуючи її та натиснувши Налаштування бічних клавіш.
 2. Включити Подвійне натискання.
 3. Натисніть на значок шестірні поруч із Відкрийте програму.
 4. Виберіть програму з панелі встановлених програм, щоб призначити її.
 5. Назва програми має бути під Відкрийте програму якщо все зроблено правильно.

Перепризначення клавіші Bixby (для Samsung Galaxy S10 і старіших)

Кнопка Bixby не повинна бути зовсім поганою. Насправді, ви можете знайти певну зручність у використанні цієї кнопки для іншого додатка. Якщо думка вам подобається, ви можете насправді відрегулювати свої налаштування, щоб призначити клавіші інший додаток, наприклад, ваші карти.

 1. Поверніться до будинку Bixby та до місця, де ви спочатку змінили клавішу Bixby.
 2. Торкніться (або двічі торкніться, якщо ви вже змінили клавішу Bixby), щоб відкрити Bixby Home.
 3. Торкніться трьох вертикальних крапок.
 4. Хіт Налаштування >Ключ Біксбі.
 5. Якщо ви цього ще не зробили, вам потрібно буде ввімкнути Двічі натисніть, щоб відкрити Bixby.
 6. Щойно ви це зробите, ви зможете вибрати опцію Використовуйте одне натискання. Торкніться повзунка, щоб увімкнути його.
 7. Торкніться Відкрийте програму щоб вибрати одну програму зі списку встановлених на даний момент програм, щоб запустити її, або торкніться Біжи швидкокоманди щоб запустити швидку команду Bixby при натисканні.
 8. Ви можете знайти купу хороших прикладів, натиснувши Перейдіть до Швидкі команди після постукування Запустіть швидку команду.

Ви завжди можете повернути Bixby так само просто, як і переключили його в тому самому місці налаштувань. Все, що вам потрібно зробити, - це вибрати одним натисканням, щоб відновити Bixby. Пам’ятайте, це призведе до заміни будь-яких перепризначень налаштованого вами ключа Bixby

Останні повідомлення