Facebook допомагає вам відфільтрувати небажані публікації новин - тимчасово

Facebook

Фільтри небажаної електронної пошти працюють, орієнтуючись на конкретні ключові слова - і тепер Facebook може незабаром мати подібний інструмент, щоб тимчасово утримувати небажані теми від стрічки новин. Зараз Facebook тестує відкладення ключових слів, що дозволяє користувачам перестати бачити будь-які повідомлення з певним ключовим словом або фразою протягом 30 днів, повідомила платформа в середу, 27 червня.

Функція доступна з того самого меню, яке дозволяє користувачам відкласти певну особу. Користувачі, які беруть участь у тесті, побачать нову опцію відкладання ключових слів після натискання піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті публікації на Facebook. Спливаюче вікно дозволить користувачам вибрати, які ключові слова із цього тексту заблокувати, і протягом 30 днів будь-які публікації з цим конкретним словом не відображатимуться у стрічці. Функція блокує публікації від людей, Сторінок та Груп.

Facebook пропонує використовувати цей інструмент, щоб уникнути спойлерних сповіщень, але націлювання на конкретні ключові слова може допомогти користувачам вилучити делікатні теми - або просто набридливі теми. Хтось, що оплакує втрату батька, міг би відкласти дрімоту, щоб не бачити всіх щасливих фотографій тат у День батька. Або ви можете тимчасово піти на політичну перерву та відкласти ім’я політика.

Facebook заявляє, що тест - це ще один спосіб, яким платформа прагне допомогти користувачам "витрачати більше часу на фокус на важливих справах". Хоча ця функція на сьогодні є лише тестом, є кілька речей, які фільтр ключових слів не робить. Для початку користувачі повинні спочатку побачити допис із ключовим словом, щоб встановити фільтр. Це означає, що спочатку ви повинні побачити допис із делікатною темою, перш ніж фактично зможете відфільтрувати ці дописи. (Однак, схоже, Facebook вже розглядає можливість додати свій власний).

По-друге, фільтр ключових слів є лише тимчасовим - після закінчення 30 днів ви знову побачите ці політичні публікації у своєму каналі. Опція відкладання також є інструментом лише для тексту.

Хоча ця функція є лише тестом і має обмеження, це ще один крок від Facebook, призначений допомогти налаштувати стрічку новин. Соціальна платформа вже запустила можливість тимчасово відкласти певну особу разом із групами та Сторінками. Як тест, ключове слово snooze розповсюджується лише на деяких користувачів.

Останні повідомлення