Як почистити екран ноутбука

Екрани ноутбуків забруднюються - це просто факт життя. Незалежно від того, чи це сенсорний екран 2-в-1, або традиційний екран ноутбука, що розкладається, завжди є колекція загадкових крапок і відбитків пальців, що заповнюють ваш погляд. Це дратує відволікання.

Посібники з очищення пристрою

 • Як почистити монітор на робочому столі
 • Як зробити сенсорний екран знову блискучим
 • Як почистити об'єктив камери
 • Як почистити та пришвидшити роботу ПК

Ви не можете просто все це витерти. Деякі бруди потребують тканини з мікрофібри, тоді як інші вимагають більш жорсткого очищення. У цій статті ми перерахуємо наші улюблені інструменти для кожного типу видалення гвинта та навчимо вас чистити екран ноутбука, не завдаючи шкоди.

Для пилу: тканина з мікрофібри

Як почистити ноутбук Джон Мартіндейл / DigitalTrends

Люди, які носять окуляри або мають камеру, дуже добре знають про цей маленький інструмент. Зрештою, це найкращий спосіб очистити об'єктив камери або окулярів.

Полотна з мікрофібри, призначені для видалення пилу та сміття без утворення ворсу та подряпин на ніжних поверхнях, є найкращим місцем для чищення екрану ноутбука. Ви можете використовувати інші матеріали на тканинній основі або альтернативні серветки Clorox, але вони, швидше за все, залишать за собою сміття.

Увага:Абсолютно не використовуйте паперовий рушник або тканину. Вони можуть здаватися м’якими під час видуву, але вони надзвичайно грубі на дисплеях, схильних до подряпин.

Крок 1: Вимкніть ноутбук. Мало того, що це безпечніше, але порожній екран може допомогти вам побачити пил.

Крок 2: Обережно натискаючи на дисплей, використовуйте тканину з мікрофібри, щоб витерти в одному напрямку. Не чистіть і не витирайте по колу, оскільки це може пошкодити дисплей або просто перемістити частинки пилу.

Крок 3: Продовжуйте витирати на дисплеї, доки не буде пилу.

А як щодо використання пилочки? Це також безпечний спосіб видалення пилу, якщо покриття надзвичайно легке. Уникайте виробів у стилі пір’я, які просто штовхають пил у хмару. Натомість знайдіть таку, яка збирає пил і не викликає статики, на зразок Свіффера.

Немає встановленого методу видалення пилу, хоча, можливо, вам захочеться переміщатися за шаблоном Х зверху вниз.

Для бруду та бруду: волога губка

Як почистити ноутбук Джон Мартіндейл / DigitalTrends

Іноді на дисплеї виявляється більше пилу. Замість того, щоб натирати його своєю тканиною з мікрофібри безрезультатно - і потенційно забруднити тканину в процесі - замість цього ви можете використовувати вологу губку. І ви завжди можете продезінфікувати губку в мікрохвильовій печі, щоб дезінфікувати її.

Що тобі потрібно:

 • Новітня побутова губка.
 • Дистильована, деіонізована або фільтрована вода.

Увага:Абсолютно уникайте стандартної водопровідної води. Небачені мінерали можуть подряпати дисплей.

Крок 1: Вимкніть ноутбук і відключіть його від джерела живлення. Якщо можливо, вийміть акумулятор.

Примітка. Якщо вас турбує можливе потрапляння крапель на клавіатуру, покладіть на клавіші щось світле, що не вбере рідину.

Крок 2: Змочіть губку водою і відіжміть її, щоб уникнути крапель.

Крок 3: Губкою обережно витріть уражену область екрану. Слідкуйте за крапельками і негайно очищайте їх.

Крок 4: Коли зона буде чистою, дочекайтеся повного висихання дисплея, перш ніж закривати кришку або користуватися машиною.

Для масел та липких речовин: Очисні розчини

Як почистити ноутбук Джон Мартіндейл / DigitalTrends

Якщо тканиною та губкою не вдалося очистити екран ноутбука, настав час безпечного спрею для чищення екрану. Однак ви не можете використовувати просто будь-який речовина. Спеціальні хімічні речовини подряплюють поверхню, навіть якщо ви використовуєте тканину з мікроволокна.

Уникайте цих речовин будь-якою ціною:

 • Ацетон
 • Аміак
 • Етилова кислота
 • Етиловий спирт
 • Метиловий спирт
 • Метилхлорид
 • Очищувачі поверхонь
 • Толуол
 • Засоби для миття вікон
 • Будь-яка інша їдка речовина

Ви все ще можете придбати сторонні засоби для чищення, але вони абсолютно не повинні містити хімічних речовин, перерахованих вище. Крім того, ви можете створити очищувач, використовуючи наступне:

 • 50% дистильованої води та 50% білого оцту.
 • 50% дистильованої води та 50% ізопропілового спирту.
 • 100% дистильована вода і крапля миючого засобу для посуду.

Крок 1: Вимкніть ноутбук і відключіть його від джерела живлення. Якщо можливо, вийміть акумулятор, щоб уникнути електричних проблем.

Примітка. Якщо ви стурбовані можливими крапельками, які потрапляють на клавіатуру, покладіть щось світле над клавішами. Ваш найкращий вибір - матеріал, який не вбере рідину.

Крок 2: Розпиліть або вилийте чистячу рідину на тканину з мікроволокна. Переконайтеся, що тканина волога, а не мокра. Не розпорошуйте безпосередньо на екран. Нанесення рідин на екран - навіть якщо вони швидко випаровуються - це вірний спосіб пошкодити його.

Крок 3: Акуратно натріть тканину постраждалою ділянкою. Втирайте невеликими колами, щоб уникнути смуг. Не використовуйте сильний тиск, оскільки це може остаточно пошкодити дисплей.

Крок 4: Повторюйте за необхідності, доки екран не очиститься. Обов’язково не капайте на дисплей ноутбука чи клавіатуру.

Крок 5: Коли скло чисте, дочекайтеся повного висихання дисплея, перш ніж закривати кришку або вмикати ноутбук.

Незалежно від того, наскільки добре ви захищаєте свій ноутбук, шанси на те, що він стане трохи брудним. Від пилу та сміття до відбитків пальців та сміття домашніх тварин жоден комп’ютер не застрахований від умов навколишнього середовища. На щастя, за допомогою цих кроків ви можете швидко очистити його безпечно.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found