Як змінити ім’я YouTube

Відчуваєте, що ім’я YouTube, яке ви вигадали під час першого запуску, стримує вас від досягнення наступного етапу для передплатників? Хочете винайти себе, не відкриваючи новий канал? Ви потрапили в потрібне місце. Цей посібник не допоможе вам заробляти на життя в Інтернеті, але він може надати вашому каналу необхідну зміну, навчивши вас змінити ім’я YouTube лише за кілька швидких кроків.

Перш ніж читати далі, майте на увазі, що цей посібник зосереджений виключно на зміні назви на вашому каналі - тобто назви, яка з’являється, коли люди відвідують головну сторінку вашого каналу. Якщо ви хочете змінити його URL-адресу, ви можете створити власну, якщо ви маєте право, або видалити її та створити нову, але ви не можете змінити існуючу спеціальну URL-адресу.

Крім того, майте на увазі, що, хоча ви можете швидко змінити своє ім’я кілька разів, якщо хочете спробувати кілька варіантів, Google не дозволить вам продовжувати це робити назавжди, тому обов’язково подумайте про це, перш ніж йти через процес.

Зміна імені YouTube: якщо у вас є стандартний небрендовий обліковий запис

Ви можете змінити своє ім’я YouTube у звичайному, не фірмовому обліковому записі YouTube, але ваше ім’я також змінюється у всіх інших службах Google, як-от Gmail. Це тому, що ви змінюєте ім’я, пов’язане з вашим обліковим записом Google.

Якщо ваш обліковий запис YouTube - це бренд, прокрутіть униз до наступного розділу, щоб отримати інструкції.

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис YouTube. Для цього натисніть Увійти вгорі праворуч на домашній сторінці YouTube і введіть свої дані.

Крок 2: Клацніть на зображення профілю у верхньому правому куті та виберіть Налаштування у спадному меню.

Знімок екрана меню налаштувань YouTube скріншот

Крок 3: Під Ваш канал YouTube виберіть розділ Редагувати в Google посилання, щоб змінити своє ім'я.

Знімок екрана YouTube Edit на Google Link скріншот

Крок 4: На наступному екрані змініть свій Спочаткуім'я і Прізвище до того, як ви хочете, щоб ваш канал називався. Клацніть на Зберегти кнопку, щоб закінчити.

Знімок екрана назви YouTube скріншот

Хочете використовувати псевдонім? Ти можеш! Ось як додати його:

Крок 1: Від Ім'я клацніть піктограму зі стрілкою назад зліва від слова Ім'я.

Крок 2: Нижнє текстове поле змінюється на Прізвисько. Клацніть на піктограму олівця, розташовану праворуч від неї.

Крок 3: На наступному екрані введіть псевдонім, який ви хочете використовувати.

Крок 4: Клацніть на Зберегти кнопку для завершення.

Крок 5: Ви повертаєтесь до головного Ім'я сторінки. Клацніть стрілку праворуч від Відображуване ім’я як для переліку додаткових варіантів відображення.

Крок 6: Клацніть на Зберегти кнопку, щоб c0mplete.

І це все! Звідси всі ваші пов’язані облікові записи Google використовуватимуть ваше нове ім’я, включаючи ваш канал YouTube.

Пов’язаний вміст

  • Як завантажити музику з YouTube
  • Як завантажити відео Vimeo
  • Найбільші канали YouTube

Зміна імені YouTube: якщо у вас є обліковий запис бренду

Якщо ваш обліковий запис YouTube є обліковим записом бренду, ви можете змінити своє ім’я YouTube, не змінюючи своє ім’я в інших службах облікового запису Google, таких як Gmail. Ми можемо придумати безліч причин, чому це зручно, а саме для того, щоб тримати ваші професійні та особисті рахунки окремо. Перевірте, чи є ваше ім’я YouTube обліковим записом бренду, увійшовши в Google і відвідавши налаштування облікових записів бренду. Це легко сказати: просто подивіться, яке ім’я на сторінці Облікові записи брендів Ваші облікові записи брендів. Якщо у вас є фірмовий обліковий запис, виконайте наведені нижче дії, щоб поміняти ім’я лише на YouTube.

Крок 1: Перейдіть на YouTube і увійдіть у свій обліковий запис. Клацніть на піктограму зображення профілю у верхньому правому куті веб-сайту.

Крок 2: Виберіть Налаштування у спадному меню.

Крок 3: На екрані налаштувань облікового запису YouTube натисніть Редагувати в Google. Це завантажує ваш обліковий запис Про мене сторінки.

Крок 4: У спливаючому вікні квадратної форми відредагуйте своє ім’я YouTube у текстовому полі під словом Ім'я.

Крок 5: Клацніть гаразд щоб зберегти зміни.

Знімок екрана імені облікового запису бренду YouTube

Примітка. У спливаючому вікні квадратної форми може бути написано, що зміна імені призведе до його зміни у всіх продуктах Google. Як зазначалося, це не відповідає обліковим записам брендів. Зміна імені для облікового запису бренду YouTube повинна змінити його лише на YouTube. Ваш основний обліковий запис Google повинен залишатися незмінним.

Останні повідомлення