Як створити резервну копію iPhone

Резервне копіювання вашого iPhone стане в нагоді, якщо ви коли-небудь загубите телефон або вам потрібно перенести контакти на новий пристрій. Ваш iPhone, ймовірно, містить сотні фотографій місць, які ви відвідали, моментів, якими ви поділилися з родиною, і чарівні фотографії домашніх тварин, які ви зробили. Ми радимо створювати регулярні резервні копії телефону, щоб уникнути втрати ваших фотографій, контактів та будь-яких важливих файлів, які ви завантажили. Створити резервну копію телефону легко, і ви можете автоматично оновити резервну копію.

Ось різні інструменти Apple, якими ви можете скопіювати iPhone, і кроки, які слід виконати для резервного копіювання даних.

Як користуватися iTunes (MacOS Mojave та новіші версії)

Поки Apple поступово припиняє роботу iTunes, вона все ще працює на Mac, на яких запущено Mojave та попередні версії MacOS, а також на комп’ютерах Windows. Це може бути чудовою утилітою для резервного копіювання найважливіших спогадів вашого iPhone. Ось як змусити його зробити резервну копію iPhone на ПК або Mac під управлінням ОС Mojave або раніше.

Крок 1: Відкрийте iTunes на комп’ютері та підключіть до нього iPhone. Якщо вас попросять підтвердити, виконайте вказівки на екрані.

Крок 2: Виберіть вибраний пристрій у iTunes. Якщо iTunes не впізнає ваш пристрій, виконайте ці кроки довідки Apple.

Крок 3: Виберіть Резюме з меню налаштувань ліворуч, якщо воно ще не виділено. Під Резервні копії заголовок, виберіть Цей комп'ютер з опцій резервного копіювання. Якщо ви хочете, щоб резервна копія була зашифрована, поставте галочку у відповідному полі. Якщо ви це зробите, обов’язково запам’ятайте вибраний пароль або збережіть його в диспетчері паролів.

Крок 4: Коли будете готові, натисніть синій, Резервне копіювання зараз, кнопка з правого боку.

Крок 5: Коли процес резервного копіювання буде завершено, перевірте під заголовком Останні резервні копії для підтвердження успішності резервного копіювання.

Як користуватися Finder (MacOS Catalina або новіша версія)

Apple покінчила з програмою iTunes, якою ми її знаємо на ОС Catalina. На його місці ви зараз знайдете нове Музиказ логотипом iTunes, але вам не знадобиться для резервного копіювання iPhone.

Крок 1: Підключіть iPhone до Mac під управлінням ОС Catalina або новішої.

Крок 2: Ваш iPhone запропонує вам Довіряйте цьому комп’ютеру і попросить вас ввести свій пароль.

Крок 3: Ваш Mac поставить те саме питання. Виберіть Довіра і ви отримаєте макет, схожий на старий макет iPhone у iTunes.

Крок 4: Виберіть Резервне копіювання зараз і готово.

Крок 5: Після завершення резервного копіювання все працює майже так само, як і в iTunes. Ви також можете використовувати Finder для відновлення iPhone з резервної копії.

Як зберегти резервну копію текстових повідомлень 1Як зберегти резервну копію текстових повідомлень 2

Як користуватися iCloud

ICloud від Apple - це послуга, яка може обробляти резервні копії вручну або автоматично, і передаватиме ваші файли на сервер десь далеко. Це означає, що ви не тільки захищені, якщо ваш пристрій загине, але й увесь ваш будинок був зруйнований, а всі ваші електронні пристрої вийшли з ладу, фотографії та все інше, що ви вважаєте важливим, залишатимуться в безпеці.

Майте на увазі, що в даний час безкоштовна версія обмежена лише 5 ГБ даних - це означає, що ви, швидше за все, не зможете створити резервну копію всіх своїх фотографій та відео, - але ви завжди можете обрати один із трьох варіантів преміум-сховища до 2 ТБ простору.

Крок 1: Торкніться Налаштуваннята виберіть своє ім'я.

Крок 2: Торкніться iCloud. Якщо ви раніше цим не користувалися, можливо, ви захочете вибрати, на які програми чи файли слід зосередити свою резервну копію iCloud.

Крок 3: Далі вибираємо Резервне копіювання з представлених варіантів.

Крок 4: Ви можете налаштувати свій iPhone так, щоб він регулярно створював резервні копії в iCloud, постійно зберігаючи вашу інформацію. Якщо ви бажаєте зробити резервну копію вручну або просто хочете запустити ще одну резервну копію прямо зараз, торкніться Резервне копіювання зараз.

Крок 5: Після завершення переконайтеся, що резервне копіювання закінчилося належним чином, подивившись на Останнє резервне копіювання час.

Щоб отримати додаткову інформацію про те, як використовувати iCloud на своєму пристрої iOS та інших операційних системах та платформах, ознайомтеся з нашим поглибленим поглядом на те, як користуватися iCloud.

Надійно і надійно

Ніщо не захищає вас краще від маленьких життєвих аварій, як резервне копіювання вашого iPhone. Гарний, міцний куленепробивний чохол може допомогти захистити обладнання, але ми не можемо дати жодних гарантій. Принаймні, ви можете переконатися, що ваші дані надійні та надійні.

Останні повідомлення