Як виглядати офлайн на Facebook

модерування соціальних медіа проведення телефону Маскот / Getty Images

У надмірно зв’язаному світі іноді приємно просто сидіти склавши руки та насолоджуватися Інтернетом, без людей, які постійно змагаються за вашу увагу. Але як зробити так, щоб ваші друзі та родина не бачили, чи є ви у Facebook тоді, навіть якщо ви?

Подальше читання

  • Як заблокувати когось у Facebook
  • Як виглядати офлайн на Xbox One

Ось як виходити в автономному режимі на популярному сайті соціальних мереж, незалежно від того, намагаєтесь ви уникнути небажаної уваги чи хочете обшукати профіль вашої влюбленості пізно ввечері без їх відома.

Використання робочого столу

Крок 1: Перейдіть на Facebook

Якщо ви вже ввійшли в систему, перехід на сайт автоматично відкриє вашу стрічку новин. Якщо ви не ввійшли в систему, введіть свою адресу електронної пошти - або номер телефону - і пароль у верхньому правому куті.

Крок 2: Перейдіть до чату та вимкніть активний статус

Клацніть на сірий значок шестірні, який знаходиться внизу праворуч на екрані, у рядку чату. Виберіть третій варіант знизу,Вимкніть активний статус.

Тут ви можете вимкнути статус активності для всіх контактів, для всіх, крім кількох, або лише для кількох вибраних. Виберіть те, що найкраще стосується вас, і натисніть Гаразд щоб почати відображатися в автономному режимі.

Примітка. Після того, як ви вимкнете свій активний статус, Facebook все одно відображатиме тег „Останній Інтернет” біля вашого імені в модулі чату. Це враховуватиметься, коли ви вимкнули свій статус.

Використання програми Facebook

Крок 1: Запустіть Facebook

Якщо ви не ввійшли в систему, вам буде запропоновано це зробити.

Крок 2. Доступ до налаштувань

Торкніться трьох горизонтальних ліній у правому нижньому куті екрана та прокрутіть вниз до нижнього кута меню. Потім натисніть Налаштування та конфіденційність, після чогоНалаштування.

Крок 3: Вимкніть активне налаштування стану

Під Конфіденційність заголовку, приблизно на половині сторінки, ви побачите варіант для Активний статус. Ось як інші знають, коли ви в мережі. Клацніть Активний статус, і обов’язково вимкніть його.

Використання програми Messenger

Крок 1: Запустіть програму Messenger

Messenger - це окрема програма від програми Facebook на вашому телефоні, тому, щоб переконатися, що ви перебуваєте повністю в автономному режимі, вам також потрібно буде вимкнути тут свій активний статус, якщо ви плануєте використовувати його в режимі анонімного перегляду. Для цього відкрийте програму та увійдіть, якщо ви цього ще не зробили.

Крок 2: Перейдіть до свого профілю

На вкладці Домашня сторінка торкніться зображення профілю у верхньому лівому куті.

Крок 3: Вимкніть активний статус

Вгорі буде кнопка з написом Активний статус.Торкніться цього та переконайтеся, що параметр "Показувати, коли ви активний" вимкнено.

Блокуйте користувачів, про яких ви ніколи не хочете знати, що ви в мережі

Якщо ви дійсно не хочете, щоб вас турбували певні люди у Facebook, ви завжди можете заблокувати їх. Ви взагалі не зможете надсилати чи отримувати повідомлення від заблокованого контакту, а також вони не зможуть побачити, чи ви активні у Facebook. Це рішення, але таке, що може знадобитися, якщо все починає виглядати жахливо. Щоб надсилати або отримувати повідомлення заблокованому контакту, спочатку їх потрібно розблокувати.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found