Вкладайте та розміщуйте зображення у коментарях Facebook

вкласти фотоНещодавно ми повідомляли, що можливість редагування оновлень статусу на Facebook зараз працює. Поки ми покручуємося великими пальцями, відчайдушно чекаючи, коли ця функція стане доступною для всіх, Facebook вирішив зайняти нас оновленням, яке так само приголомшливо: тепер ви можете публікувати коментарі у вигляді завантаження фотографії.

Тепер ви побачите кнопку камери біля місця для коментарів кожного допису на Facebook - натискання на неї дозволить прикріпити фотографію та завантажити її як коментар. Для більшості користувачів це може бути не великою справою, але ця функція, безумовно, буде бажаним доповненням для тих людей, які часто відчувають той факт, що іноді слів просто недостатньо. Зрештою, малюнок коштує тисячі слів.

Хоча офіційного оголошення в Facebook у їхньому блозі ще немає, деякі користувачі вже бачили та почали використовувати нову функцію коментарів. Тож нам, природно, довелося спробувати:

тест на фото коментарі до facebook

Facebook підтвердив з нами, що це глобальний випуск, який вийшов лише сьогодні вранці, побудований на хакатоні Бобом Болдуїном. Хоча ви ще не можете завантажувати коментарі до фотографій через мобільний додаток, ви можете попередньо переглянути їх так, як і в Інтернеті. Важливо зазначити, що ця функція все ще трохи глючить - завантаження фотографій може не завжди з’являтися з першої спроби (див. Вище). Вони починають з’являтися, хоча як тільки ви починаєте публікувати коментарі до фотографій поспіль.

Користувачі мали змогу бачити автоматично згенеровані фотографії з супровідними посиланнями, які користувачі публікують як оновлення, але фотографії, які користувачі завантажуватимуть, оскільки коментарі розміщуватимуться на серверах Facebook, подібно до будь-якого фотоальбому:

альбом фото коментарів до facebook

З цим останнім оновленням та можливістю використовувати хештеги, досвід коментування Facebook може насправді значно покращитися - все, що нам зараз потрібно, це можливість безпосередньої відповіді на коментарі вбудовано (що ви можете зробити для сторінок Facebook, як показано нижче) та розміщення публікацій анімовані GIF-файли, як у Google+.

відповідь

Останні повідомлення