Як зв’язати свої облікові записи Fortnite

Одна з причин, якою користуються всі Fortnite стільки є його крос-платформні можливості. Можливо, ви граєте на комутаторі Nintendo, а ваш друг на Xbox, але ви все одно можете пережити гру разом.

Ще краще, Fortnite дозволяє зв’язати всі свої профілі разом, щоб ви могли грати в одному обліковому записі на всіх платформах. Процес відносно простий і гарантує, що ви вирівняєте свій бойовий прохід незалежно від екрана, на якому граєте. Поки ви розумієте, як увійти у свій обліковий запис Epic і знаєте свої облікові дані на всіх відповідних платформах, зв’язування облікових записів займе не більше п’яти хвилин.

Подальше читання

  • Як стати кращим у Fortnite
  • Найкраща зброя в Росії Fortnite
  • Кращі ігри, як Fortnite

Як пов’язати облікові записи Fortnite

Якщо ви граєте лише на ПК, Mac, iOS або пристроях Android, вам не доведеться турбуватися про зв’язування інших облікових записів. Однак через постійні юридичні проблеми між Epic Games та Apple користувачі iOS більше не можуть грати Fortnite на своєму пристрої. Сподіваємось, гра повернеться найближчим часом, але до тих пір функція зв’язування буде недоступна для власників Apple. Для всіх інших вам потрібно лише кілька хвилин, щоб відтворити музику на бажаному пристрої.

Спочатку перейдіть на веб-сайт Epic Games і ввійдіть у свій обліковий запис або створіть його. Це буде обліковий запис, який ви використовуєте для всіх версій Fortnite, тому розгляньте можливість додавання двофакторної автентифікації, перш ніж робити щось інше.

Після входу в систему перейдіть на сторінку свого облікового запису та знайдіть вкладку ліворуч із написом Підключені облікові записи. Звідси ви побачите варіанти підключення облікових записів для GitHub, Twitch, Xbox, PlayStation Network та Nintendo Switch. Виберіть будь-який із останніх трьох, і на запитання, чи хочете ви перейти на зовнішній сайт та надати їм додаткову інформацію, підтвердьте свій вибір.

Попередня Наступна 1 з 3

Процес для цього майже однаковий для всіх трьох служб. Ви повинні увійти у кожну відповідну службу, використовуючи те саме ім’я користувача та пароль, що і на кожній консолі, а потім надаєте дозвіл сервісам ділитися вашою інформацією з Epic Games.

Після завершення цього процесу ваші облікові записи з’єднано, і ви готові до гри! Розблокована передача та прогрес, досягнутий вами на одній платформі, автоматично застосовуватимуться до будь-якої вашої іншої платформи, якщо ви хочете використовувати їх, а ви можете продовжувати грати з будь-якими друзями, з якими ви грали на іншій платформі.

Як об’єднати облікові записи Fortnite

Станом на травень 2019 р. Fortnite більше не пропонує гравцям можливість об’єднувати облікові записи. Об’єднання облікових записів дало користувачам можливість об’єднати окремі облікові записи Epic в один, тому жодні V-Bucks не були втрачені, але завдяки вдосконаленій функціональній функції перехресного відтворення він більше не підтримується. Ця функція в основному використовувалася геймерами, які почали грати в 2018 році, коли крос-гра не була настільки поширеною, як сьогодні. Тоді нерідкі випадки, коли люди мали двох різних Fortnite рахунки для гри на ПК та консолі, тобто два різні гаманці з окремими V-Bucks у кожному.

Тепер, коли крос-гра широко підтримується, і ви можете легко пов’язувати облікові записи, Epic покінчила з недбалою технікою об’єднання. Щоб злиття набрало чинності, потрібно не лише кілька тижнів, але й один обліковий запис у процесі втратив більшу частину свого вмісту.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found