Як зробити власні смайли

Спосіб нашого спілкування постійно змінюється, і яскравим прикладом цього в епоху цифрових технологій, безумовно, є скромні смайли - маленькі мультяшні піктограми, які зараз прикрашають текстові повідомлення, електронні листи та навіть зображення. Emoji може навіть змінити спосіб сприйняття нас людьми. Виникли в Японії наприкінці 90-х, зараз смайли є скрізь - універсальна мова, яка перетинає пристрої, операційні системи та міжнародні кордони. Незалежно від того, з якої країни ви перебуваєте, чи мовою, якою ви розмовляєте, ви можете впізнати радість у "Обличчі зі сльозами радості" або знати, що особа, яка надсилає вам баклажановий смайлик, явно прагне отримати якийсь баклажановий пармезан.

Смайли можуть передавати широкий спектр настроїв, але що, якщо ви хочете щось конкретне, щось недоступне серед типового аркуша смайлів? Можна створити власні смайли, хоча і з деякими обмеженнями. Ось як. Також перегляньте наш посібник зі створення власних смайлів на Android.

Використовуйте службу обміну повідомленнями, яка дозволяє користувацькі смайли

Якщо ви використовуєте додаток для обміну повідомленнями, такий як Discord або Slack - перший популярний серед людей, що грають у багатокористувацькі відеоігри, тоді як другий використовується багатьма компаніями для внутрішнього спілкування - тоді ви можете бути раді дізнатися, що додавання власних смайлів є простий процес.

Щоб додати смайлик, спочатку його потрібно фактично створити. Служби обміну повідомленнями, як правило, мають обмеження - для Slack, який ми будемо використовувати для демонстрації, смайли не можуть перевищувати 64 КБ, а висота та ширина не можуть перевищувати 128 пікселів.

Відкрийте обране вами програмне забезпечення для редагування зображень (наприклад, безкоштовну веб-версію Pixlr).

Якщо ви впевнені у своїх художніх навичках, ви можете зробити смайлик за допомогою інструментів, передбачених програмою. Для традиційного вигляду смайликів почніть з жовтого кола, використовуючи інструмент фігури. Примітка. Використовуйте прозорий фон, тому смайли будуть відображатися на будь-якому тлі.

Потім додайте такі функції, як рот та очі, використовуючи такі інструменти, як олівець або інструмент фігури.

Якщо ви хочете зробити смайлик із існуючого на даний момент зображення, процес простий. Спочатку знайдіть зображення, яке ви хочете зробити емодзі, наприклад, зображення Ніка Кейджа у фільмі Con Air.

Багаті Шиблі / Цифрові тенденції

Відкрийте зображення у програмі для редагування фотографій. За допомогою інструменту ласо простежте по краю майбутні смайли.

Після того, як ви зробили повну схему, виріжте виділення (CTRL + X), а потім створіть нове зображення (і бажано зробіть фон прозорим, щоб смайлики добре виглядали на будь-якому тлі чату).

Вставте зображення в це нове вікно.

Внесіть будь-які редагування, які вам можуть знадобитися, а потім збережіть зображення у форматі PNG (щоб зберегти прозорий фон).

Однак у підсумку ви створюєте свої смайлики, після того як ви їх зберегли, відкрийте програму обміну повідомленнями (в даному випадку Slack).

Натисніть кнопку смайликів, а потім прокрутіть униз, поки не з’явиться посилання з написом додати сюди власні смайли. Клацніть на ньому, а потім завантажте файл зображення та дайте ім'я смайликам.

На Discord знайдіть сервер, на який ви хочете додати смайлик, а потім відкрийте спадне меню у верхньому лівому куті ...

... і виберіть Налаштування сервера.

Далі натисніть Emoji,потім клацніть на Завантажте смайли кнопку.

Примітка. Для завантаження смайлів вам знадобиться дозвіл на сервері. Якщо це сервер, який ви створили, ви матимете це автоматично, але якщо творець сервера встановив обмеження щодо того, хто може завантажувати, вам доведеться поговорити з ним.

Наступний рівень: зробіть крок до консорціуму Unicode

Завантажувати смайлики до таких служб, як Slack або Discord, легко, але ви можете задатися питанням, як ввести свої смайлики в компанію, яку пропонують такі великі платформи, як iOS та Android. Як виявляється, набір смайлів, які користувачі знаходять майже на кожному пристрої (включаючи класику, як «усміхнене обличчя в сонцезахисних окулярах» та «обличчя на блискавці»), насправді регулюється групою, відомою як Консорціум Юнікод. Unicode - це загальновизнаний стандарт кодування тексту на електронних пристроях, що гарантує, що тексти, надіслані з пристрою, відображатимуться належним чином на приймальному кінці, незалежно від марки та моделі.

Консорціум веде ретельно контрольований список схвалених смайликів. Якщо ви хочете, щоб ваше творіння смайлів відображалось у цьому престижному каталозі, вам потрібно буде подати пропозицію до комісії з відбору. Комітет оцінює емодзі на основі ряду факторів; початківці художники-смайлики повинні враховувати, як часто люди насправді користуються новими смайликами, наскільки виразним є зображення та чи заповнює воно ту нішу, якою інші емоджи зараз не є. (Смайли не можуть бути конкретними людьми чи брендами, тому, на жаль, наші смайлики Nic Cage мертві після прибуття.)

Повні вимоги щодо подання пропозиції доступні на сайті Консорціуму.

Останні повідомлення