Як змінити пароль Yahoo

У світлі багатьох останніх хакерів і порушень, які потрапили в заголовки за останні кілька років, як ніколи важливо мати надійні паролі для своїх облікових записів електронної пошти. Невдале захист електронної пошти може призвести до того, що ваша інформація буде передана та продана в Dark Web, включаючи ваші банківські реквізити, дані кредитної картки та номер соціального страхування. Оскільки кіберзлочини стають все більш поширеними, а наші установи потрапляють у непідготовленість, як ніколи важливо знати свої паролі та регулярно їх міняти.

Раніше ми вже розповідали вам, як змінити пароль Gmail, щоб не відставати від зловживань, що відбуваються в Інтернеті, але якщо у вас є обліковий запис Yahoo, чудова ідея також оновити там пароль, щоб переконатися, що ви подвійно безпечний. Це гарна ідея міняти свої паролі кожні кілька місяців або близько того - це дозволить мінімально ризикувати для того, щоб ви випереджали ситуацію та вашу особисту інформацію. Прочитайте далі, щоб дізнатись, як встановити новий пароль для свого облікового запису Yahoo та захистити ваші дані якомога безпечніше.

Як змінити пароль Yahoo на настільному та мобільному браузерах

Крок 1. Увійдіть у свою сторінку безпеки облікового запису Yahoo, як зазвичай.

Крок 2. Клацніть Змінити пароль.

Крок 3. Введіть новий пароль двічі та натисніть Продовжуйте. Не забудьте також використовувати абсолютно новий пароль, а не той, який можна легко зламати (наприклад, „пароль“ або ваш день народження). Прочитайте нашу статтю про те, як створити чудовий пароль, якщо ви не впевнені.

Як змінити пароль Yahoo у мобільному додатку Yahoo

Крок 1: Торкніться значка свого профілю у верхньому лівому куті.

Крок 2: Торкніться Інформація про рахунок.

Крок 3: Торкніться Налаштування безпеки.

Крок 4: Введіть код безпеки свого телефону.

Крок 5: Торкніться Змінити пароль.

Крок 6: Торкніться Я б скоріше змінив свій пароль.

Крок 7: Введіть новий пароль двічі для підтвердження та торкніться Продовжуйте.

Це воно. Тепер ваш пароль буде скинуто. Переконайтеся, що ви реєструєте пароль у менеджері паролів - LastPass та 1Pass - це два чудові варіанти. Відновити доступ до свого облікового запису може бути важко, якщо ви повністю забудете новий пароль.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found