Як налаштувати Gmail на вашому iPhone або пристрої Android

як змінити свою фотографію в Gmail Олексій Болдін / 123rf Одне з перших справ, яке робить більшість людей, купуючи новий смартфон, - це додавання свого облікового запису Gmail. У вас може бути більше одного облікового запису, можливо, ви створили новий обліковий запис, який хочете додати, або, можливо, ви пропустили крок електронної пошти під час початкового процесу налаштування. Якою б не була причина, додати обліковий запис Gmail просто.

Оскільки існують відмінності між iOS та Android та різноманітними варіаціями виробників, можливо, не очевидно, куди слід піти, щоб додати свій обліковий запис Gmail. Ось чому ми зібрали цей простий покроковий посібник із налаштування облікового запису Gmail на своєму iPhone та більшості телефонів Android.

Як додати обліковий запис Gmail в iOS

Попередня Наступна 1 з 8 додати gmail на ваш iphone - -додати gmail на ваш iphone - -додати gmail на ваш iphone - -додати gmail на ваш iphone - -додати gmail на ваш iphone - -додати gmail на ваш iphone - -додати gmail на ваш iphone - -додати gmail на ваш iphone - -
 1. Йти доНалаштування.
 2. Прокрутіть вниз доПошта>Облікові записи> Додати обліковий запис, і потім виберіть Google.
 3. Ви перейшли на сторінку входу в Gmail.
 4. Введіть свій Адреса Gmailта торкнітьсяДалі.
 5. Введіть свій парольта торкнітьсяДалі.
 6. Він запитає вас, які речі ви хочете синхронізувати. Вимкніть речі, які ви не хочете синхронізувати, і торкніться Зберегти у верхньому правому куті, коли закінчите.

Як додати обліковий запис Gmail в Android

Що стосується телефонів Android, існує багато користувацьких інтерфейсів, тож процес додавання вашого облікового запису Gmail не такий чіткий, як на iPhone, але головна ідея полягає в тому, щоб дістатись до Додайте свій рахунок екран від Google. Незалежно від того, як по-різному виглядає програмне забезпечення чи як налаштовано меню налаштувань, ви врешті опинитесь на цьому екрані. Тож давайте подивимося, як додати свій обліковий запис Gmail як за допомогою програми Gmail, так і за допомогою меню налаштувань.

Використовуючи стоковий Android

Попередня Наступна 1 з 12 налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -налаштувати gmail android - -
 1. Відкрийте панель програм. Залежно від вашої версії Android - або будь-якої теми, яка у вас може бути - це може зробити проводячи пальцем вгору з док-станції або натисканням Ящик програм значок.
 2. ТоркнітьсяНалаштування.
 3. Йти доОблікові записи> Додати обліковий запис, а потім виберіть Google.
 4. На цьому етапі вас можуть попросити ввести пароль, відбиток пальця або шаблон.
 5. Ви прибули до Додайте свій рахунок екран, тому введіть свій Адреса Gmail і торкнітьсяДалі.
 6. Потім введіть свійПароль Gmail і торкнітьсяДалі.
 7. Виберіть Погодьтеся на сторінці Умов обслуговування.
 8. Якщо ви хочете додати платіжну інформацію, додайте свою кредитну картку тут. В іншому випадку виберіть Ні, дякую.
 9. Після закінчення ви повернетесь до Рахунки в Налаштування. Якщо ви хочете переглянути додані облікові записи або хочете видалити будь-які, просто натисніть Google.

Використання телефону Samsung

Попередня Наступна 1 з 5 додатидодатидодатидодатидодати
 1. Торкніться Програми.
 2. Йти доНалаштування.
 3. У верхньому меню проводьте пальцем ліворуч або праворуч, доки не з’явиться значок Особистийрозділ.
 4. Йти до Рахунки.
 5. ВиберітьДодати обліковий запис.
 6. ВибирайтеGoogleз отриманого меню.
 7. Це приведе вас до Додайте свій рахунок екран. Тут введіть свій Адреса Gmail і торкнітьсяДалі.
 8. Потім введіть свійПароль Gmail і торкнітьсяДалі.
 9. Виберіть Погодьтеся на сторінці Умов обслуговування.
 10. Якщо ви хочете додати платіжну інформацію, додайте свою кредитну картку тут. В іншому випадку просто виберіть Ні, дякую.
 11. Після закінчення ви повернетесь до Рахунки в Налаштування. Якщо ви хочете переглянути облікові записи, які ви додали, або хочете видалити будь-які, просто натисніть Google.

Використання програми Gmail

Попередня Наступна 1 з 4 налаштуватиналаштуватиналаштуватиналаштувати
 1. Торкніться значка меню гамбургерів (меню гамбургерів) у верхньому лівому куті, потім торкніться свого імені та електронної пошти у верхньому лівому куті.
 2. ВиберітьДодати обліковий запис.
 3. Виберіть Google.
 4. Це поверне вас до Додайте свій рахунок екран. Тут введіть свій Адреса Gmailі торкнітьсяДалі.
 5. Потім введіть свійПароль Gmail і торкнітьсяДалі.
 6. Виберіть Погодьтеся на сторінці Умов обслуговування.
 7. Якщо ви хочете додати платіжну інформацію, додайте свою кредитну картку тут. В іншому випадку просто виберіть Ні, дякую.
 8. Після закінчення ви повернетесь до Рахунки в Налаштування. Якщо ви хочете переглянути облікові записи, які ви додали, або хочете видалити будь-які, просто натисніть Google.

Останні повідомлення