Як торгувати в Pokémon Go

Через два роки після виходу Покемон Го, гра нарешті додала одну з функцій, на яку шанували фанати з самого початку - можливість торгувати покемонами з друзями. Торгівля була частиною Покемон ігор з Червоний і Синій були випущені в 1995 р., але цього дуже бракувало Покемон Го. Якщо ви задавалися питанням, як торгувати у популярній мобільній грі, ми про це розповімо.

Пов’язані

  • Мільйони зібралися на Pokémon Go Fest 2020
  • Найкращі поради та підказки від Pokémon Go
  • Ексклюзивний Mew назавжди зникне, якщо ви видалите свій покемон: Давайте збережемо

Тепер гра підтримує цілком нову механіку “Друзі”, яка дозволяє зв’язуватися з іншими гравцями - і торгівля є частиною цього. Оскільки тренерські битви також зараз у грі, дуже важливо, щоб ви придбали найкращий склад.

Як торгувати в Pokémon Go

На жаль, ви не можете просто застрибнутиПокемон Го і негайно розпочати торгівлю. Як і більшість функцій програми, це вимагає певного часу та зусиль з боку програвача. Ось усе, що вам потрібно зробити, перш ніж ви зможете почати торгувати покемонами з друзями.

1. Знайдіть друзів

pokemon go оновити друзів - -

Першим кроком у торгівлі є пошук друзів в Покемон Го. Для цього вам потрібно буде знайти в грі екран, який дозволяє вводити код тренера для іншого гравця та відображати ваш. 12-значний код знаходиться під Друзі , коли ви торкаєтеся портрета вашого тренера в нижньому лівому куті екрана. Під Друзі, торкніться Додати друга to відкрити екран із кодом.

Звідти ви можете або надіслати свій код іншим людям, або ввести один з їх кодів. Коли хтось додає вас до свого списку друзів, ви отримаєте сповіщення. Прийміть запит, і все готово. Тепер ви пов’язані з іншим тренером і можете бачити, що вони роблять у грі.

2. Розвивайте дружбу

покемон го оновити подарунки - -

Тепер, коли ви завели декількох друзів, вам потрібно підвищити свій “рівень” дружби з ними. Ви можете зробити це трьома способами: разом торгувати, разом грати в рейди та тренажерні бої та дарувати подарунки. Подарунки - це предмети, які іноді з’являються випадково, коли ви крутите PokéStop у світі. Вони не є об’єктами, які ви можете зберігати чи використовувати, але ви можете передати їх комусь із вашого списку друзів. Подарунки та отримання подарунків збільшують вашу дружбу з цією людиною на чотирьох різних етапах: Хороший друг, Великий друг, Ультрадруг та Найкращий друг.

Хороша новина полягає в тому, що, незважаючи на всі ці рівні дружби, вам потрібно лише бути добрими друзями з кимось, щоб почати торгувати покемонами. Потрібен лише один подарунок, переданий друзями, щоб ви стали добрими друзями, і як тільки це станеться, вам заборонять торгувати лише “міфічними” покемонами, такими як Mew.

3. Збережіть свій Зоряний пил

покемон іти оновлення торгівлі - -

Торгівля не є безкоштовною. Вам коштуватиме Stardust, та валюта, яку ви заробляєте за проходження рейдів, ловлення покемонів, перемогу в битвах у спортзалі тощо. Вартість варіюється залежно від рівня дружби з людиною, з якою ви торгуєте, та від виду покемонів, якими ви хочете торгувати.

Покемон, який у вас вже є у вашому Pokédex, коштує найменше (100 Зоряний пил); Покемони, яких ви раніше не ловили, Блискучі покемони та Легендарні покемони можуть коштувати дорожче (в деяких випадках набагато, набагато дорожче), і вони мають свої особливі вимоги.

Стимулом підвищити рівень дружби з іншими людьми є те, що це значно зменшує ваші витрати на Зоряний пил для торгівлі (і пропонує інші переваги під час рейдів та боротьби у спортзалах). Це також може значно зменшити витрати на певні угоди з друзями, тому витратьте час і надішліть ці подарунки, щоб підняти свій рівень Дружби, якщо ви сподіваєтесь торгувати найкращим покемоном.

4. Торгівля

покемон го оновити цукерки бонус - -

Ви можете додати будь-який інший Покемон Го тренера з будь-якої точки світу до вашого списку друзів, якщо у вас є їх код. Хоча ви можете відправляти їм подарунки звідки б ви не були, щоб насправді торгувати з ними, ви повинні бути фізично близькими один до одного - те саме стосується і того, коли ви разом рейдуєте або боретесь у спортзалі.

Для того, щоб розпочати торгівлю, коли ви перебуваєте поруч із другом (за 100 метрів, за словами Ніантика), відкрийте вкладку «Друг» і виберіть людину, з якою ви хочете торгувати. Хіт Торгівля в правому нижньому куті, а потім зачекайте, доки інший підключиться.

Підтягніть свій покемон і виберіть, чим хочете торгувати, і Покемон Го скаже вам, що вам це коштуватиме. Ви також побачите, що діапазон CP покемонів зміниться, коли торгівля закінчиться. На діапазон впливає рівень вашого тренера та рівень того, з ким ви торгуєте - тому, якщо вони вищого рівня, ніж ви, їх суперсильним покемонам, ймовірно, знизиться CP - а також рівень дружби з цим людина. Коли ви закінчите торгівлю, ваш новий Покемон отримує новий, випадковий рівень CP з діапазону.

Ви також отримаєте щось для торгівлі, крім нового покемону - цукерки. Скільки цукерок ви отримуєте від торгівлі, визначається тим, де ловили покемонів, якими торгували. Чим далі ви знаходитесь звідти, де не було захоплено Покемона, до 100 кілометрів (62 милі), тим більше цукерок буде готувати.

Торги та винагородиpokemon go оновити спеціальні угоди

Угоди, які найімовірніше матимуть значення для гравців, - це спеціальні угоди. Це торгівля, в якій ви отримуєте покемона, якого ще немає у вашому покедексі, або легендарного покемона, такого як Молтрес чи Запдос. Спеціальні торги набагато дорожчі за звичайні, і більше того, ви можете робити їх лише раз на день - тому плануйте відповідно.

Спеціальні торгівлі не вимагають нічого особливого, щоб їх здійснити, але вони коштуватимуть вам у Stardust. У прикладі торгівлі Ніантика двом гравцям на рівні «Добрі друзі», які намагаються обміняти двох легендарних покемонів, «Запдосів» на «Артікуно», потрібно було б понімувати 1 мільйон «Зоряного пилу», щоб здійснити торгівлю. Чесно кажучи, це смішно, і це, очевидно, має на меті утримати людей від торгівлі легендарними покемонами в той момент, коли вони зустрічаються.

Ви можете знизити вартість своїх Спеціальних торгів, збільшивши рівень Дружби, найкращим варіантом є нарощування до рангу Найкращих друзів перед тим, як намагатись робити будь-які особливо дорогі Спеціальні торгівлі. Це вимагає певного часу та постійної уваги, але не простіше заробити божевільні рівні Зоряного пилу, які вам потрібні в іншому випадку.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found